Гаранти Коза /img/frontend/nomap.png"

Гаранти Коза

Пичове от 3 години не работя никъде и си изкарвам по 0.4BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Ще споделя и аз мнението си относно по-долу написаните коментари.
Преди да отида на интервю във въпросната фирма, основното впечатление което получих, беше именно от BGrabotodatel. Трябва да кажа, че наистина бях предубедена от прочетеното.
Относно организацията на интервютата- мога да кажа, че от часа ми уговорен по телефона, изчаках около 10мин. преди да дойде моят ред. Момичето за същата позиция преди мен беше на интервюто 10мин. Аз 40. Смятам, че това зависи дали има какво да си кажете взаимно с работодателя.
Интервюто беше с инвеститора (или съдружник) на фирмата, както и с асистент/служител, на английски, като езика беше отбелязан като задължително изискване в обявата. Истина е, че получих комплимент за външността ми в началото на интервюто, но в никакъв случай не мога да го определя като пошло или подмолно и дори нямаше да ми направи впечатление, ако не бях отишла предубедена.
Представиха ми адекватно работата и отговориха на въпросите ми.
Относно заплатата не ми казаха, а ме попитаха колко очаквам, което със сигурност е един от неудобните въпроси. Не знаеш какво да очакваш и дали не им звучиш скъпо... Така че накрая, ако не те наемат, не знаеш дали само това е била причината.
Като цяло мога да кажа, че останах с добри впечатления.
Относно чакането на отговор- казаха ми че интервютата сега започват и имат поне две седмици още за подбор. Не са ми обещавали обаждане, потвърждение и т.н.

Аз лично получих по-добро предложение за работа, от което смятам да се възползвам. На другите кандидати пожелавам УСПЕХ!

Бих искала да споделя разочарованието си от досега ми с фирма Гаранти коза. Надявам се казаното да е от полза и да послужи на хората, които се интересуват от работав тази компания. От мои познати бях чула не особено добри коментари, свързани със сериозността на фирмата като работодател, както и някои съмнения относно финансовото им състояние. За съжаление от личен опит трябваше да разбера, че най-вероятно тези негативи са самата истина. Провеждащият интервюто ми господин ( Директор продажби) се държеше без свян меко казано непристойно, като на всеки мой въпрос, свързан със служебните ми права и задължения, той или не отговаряше или даваше некоректна и неадекватна информация или изместваше въпросите ми и ми задаваше Непристойни лични такива. Непрофесионалното поведение в комбинация със съмнителната репутация на фирмата ме кара да оставя този негативен коментар.

Здравейте, пиша мнение за тази компания, не защото ми се губи време, а защото смятам, че кариерните платформи най-обективно показват истинското лице на фирмата, за която ще инвестирате време да работите или вече сте го направили.
Потвърждавам, че ГК не е фирма на необходимото ниво, за което претендира,.

Бях поканена на интервю за работа преди 10-тина дни.
Най-напред момичето, с което щях да имам среща ми се обади да каже, че ще сменят сградата, в която ще се проведе срещата. (това се случва в деня на интервюто.)

След това ми се обади отново да ме пита как се казвам и за кога имам среща.

Накрая все пак се проведе интервю, но не с дамата, а с едно МОМЧЕ.
Като ми казаха, че няма да обсъждаме длъжността, за която съм кандидатствала, а друга. Новата позиция беше със заплата някъде около 1000 лв, а аз бях кандидатствала за длъжност със заплащане в рейндж 1800-1700 лв.

Ще отворя скоба, че за последните 12 г. съм работила в 2 компании, които са съвсем нормални, с визия и ценности на европейски. По една или друга причина вече не работя за тях. Но след такова интро, което ГК направи не бих приела предложение за работа, дори и да е за прилична заплата и съм на мнение, че с такива неточности и издънки, тази фирма не би задържала качествени кадри.

И каква стана тя сега? Питайте моля ръководителите, смятат ли да плащат или ще отлитат? Какво ще я правим сега тази дупка? Предлагам да се търси инвеститор за частен плаж с платен риболов в центъра на Младост..:) Идеално е, има и дълбочина.

Смятам, че когато човек знае какво иска да постигне и се бори за успеха си, може да постигне всичко. Какво е това мрънкане, че сте чакали за интервю? Ако имате наистина желание, ще чакате. Аз почаках, проявих търпение и ето ме тук! Компанията осигурява много възможности за пътуване, за развитие и за положителни емоции в работна среда. Заплащането винаги е коректно и в срок. Не можем да се оплачем :)

обръщам се към кандидати за работа ,които са разочаровани със следният въпрос, на какъв език си говорите с бъдещият си работодател? моят син ходи на 6 интервюта преди да го одобрят преди няколко години и всички интервюта бяха на английски,трудно се започва в такава фирма ,затова не пишете глупости.

За строителната част от компанията: уникална фирма; чудесен екип от висши управници; перфектно подготвен проектов ръководител/директор - с една дума - професионалист; страхотни инженери; невероятно стиковани отдели; подреден и поддържан офис; обект - пример в София; впечатляващо отношение към партньорите; прекрасна атмосфера; остров на спокойствието в бурния нашенски строителен океан! Въобще - еталон в практиката. Радвам се, че ги има на пазара! Току виж някой се поучил от тях...

Преди месец бях на интервю при въпросната фирма. Смело мога да кажа, че това беше най- непрофесионалното и неадекватно интервю, на което съм била. Интервюиращият ме попита един и същи въпрос два пъти, като не слушаше какво му говоря през цялото време.Груб и несъобразителен. Не получих обратен отговор след интервюто дали съм одобрена или не. Много несигурна фирмена обстановка.

Ne moga da se oplacha