Гаранти Коза /img/frontend/nomap.png"

Гаранти Коза

Впечатленията ми, за съжаление, не са добри! Въпросите, които ти задват на първо интервю, са от общ характер, което е недопустмо, в случай, че автобиографията ти е разлгедана подробно и си извикан там във връзка със своите умения и компетенции. На второто интервю нещата са абсолютно същите с тази разлика, че вече те препитва един добре облечен господин, на който му се превежда на турски от едно много симпатично момиче, очевидно служителка. Итервютата се провеждат буквално за 2 мин, на конвейер. Чакащите момичета, подчертавам момичета (прииждащи непредкъснато) са буквално събрани "от кол и въже" разбирайте мини поли, вафли в косите, опушен грим и т.н Средна възраст 20 години! Абсолютно никакъв критерий за подбор, с оглед на чакащите с трепет девойки за интервю. Търсят офис мениджъри, офис координатори и тн, но става въпрос за брокери, тъй като идеята е да се продават имоти на зелено. Това, че нямаш опит не ги притеснява, защото цитирам "то и ние нямаме". Видимо работят само жени и то доста добре изглеждащи жени! Явно, че да се наемат красиви и поддържани жени на 15 см токчета е "фирмена" политика, което разбира се не ги прави непрофесионалисти! Иначе да офисът е хубав и да заплащането е прилично. В обобщение, ще кажа, че ако сте професионалисти или желаете някой ден да бъдете такива, то това място не е вашето!

Здравейте, пиша вече след малък контакт с компанията. Минах през интервюто днес (26.09.2013)
1. Направи ми впечетление многото кандидати, които видях на списък на няколко страници, видях 2 стр.(не знам дали имаше още) с по 30 човека с имената и телефоните им и график кога да им мине интервюто, като на всеки са отделени по 3 минути за интервю и тове е по график.
2. Лошо впочетление ми направи това, че въпросите които бяха ми зададени ги има и в автобиографията, която вече съм пратил: Какво си работил, къде си завършил, на колко години си... и това беше... аз добавих съответно информация от себе си. През това време жената си водеше записки в лист с график. Казаха ми, че до 2 седмици ще има отговор.
3. В фоаето на сграда С, етаж 1 чакахме по няколко човека в всеки един момен, тъй като интервютата бяха експедитивни. Самото интервю се провеждаще в остъклена стаичка срещу нас самите на 20-30 метра и виждахме какво се случва, но не чувах. Сградата и офиса са страхотни.
4. Момичето на рецепция, което ни допускаше беше супер любезно. Интервюто се провеждаше от главен шеф, който не знаеше български език и негова асистентка или преводачка или мениджър/ка, не знам каква беше, която му превеждаше накратко разговора ни на турски, за да го разбере човека.
5.С лощо впечетление съм, че въпросите все пак бяха неудачни и отговорите им бяха в СВ-то ми... и от краткото време на интервюто.
Според мен, одобрените кандидати ще бъдат доволни, тъй като компанията като цяла ми се вижда доста сериозна, интересно по какви ли критерии ще стане това обаче. Това е от мен. Може да ми пишете на скайп redkiril

Явно е нова фирмата за БГ пазара. Набират всякакъв персонал. Всичко в обявите им изглежда супер, но все пак някой от първо лице няма ли да сподели малко инфо :):):)

Здрасти, и аз пуснах за търговец, но нямаше ответна реакция. Това, което знам - не са много популярни, но са отдавна в БГ. Голям турски строителен предприемач. Разкажи за интервюто, че ми е интересно?

Здравейте, видях обява в интернет и ще се явя на интервю. За жалост няма мнения за фирмата, затова отварям скоби за тази фирма в сайта. Ще споделя какви са ми впечатленията след интервюто. Посочено е заплащане 1000 лева, което не е зле. Всичко предстои. Добавяйте, каквото знаете за турската фирма. От сайта разбрах, че централата е в Истанбул, явно се разрастват.