Гаранти Коза /img/frontend/nomap.png"

Гаранти Коза

Бях на интервю и не можах да повярвам, че за един и същ час бяхме насрочени 5 човека. Никой нищо не ти казва, стоиш и чакаш. Само по едно време секретарка дойде и каза, че ще закъснеят с интервюто. То беше очевадно - час и половина чакане! Има нещо сбъркано в подбора на персонал и ако тези мнения се четат от някой на по-горните нива, дано вземе мерки.

Малко след като кандидатствах за позицията технически сътрудник, от HR- отдела на "Гаранти Коза" ми се обадиха и ме поканиха на интервю. Отидох на интервюто с ентусиазъм и хъс. Наложи се да изчакам около 15 минути, за да ме поканят в стаичката за интервю, но за мен това не беше особено голям проблем, защото нямах спешни ангажименти веднага след интервюто. До тук добре! HR- ката ме покани в стаичката и... от тук започна разочарованието. Както е редно, по етикет, подадох ръка, за да се здрависам с HR-та и да се представя, но тя не реагира и не върна жеста. Седнахме една срещу друга и тя, абсолютно безизразно, каза "Кажи нещо за себе си". Аз започнах да говоря и... докато говорех тя правеше гримаси и подигравателни изражения. Малко след монолога (от моя страна) тя ме попита "Защо мислиш, че си подходяща за позицията?" и докато отговарях тя запозна да се смее. На мен ми стана много обидно. За мое щастие интервюто мина бързо, но след като излязох от офиса се зарекох, че повече няма да стъпя там, заради абсолютно непрофесионалното отношение на човека, отговарящ за подбора на персонала. Един абсолютен професионалист на подобна позиция би скрил емоциите и мислите си, без да ги показва явно, дори и те да са отрицателни.

Искам да искажа своето разочарование от тази фирма ! Ходих вече цели три пъти на интервю при тях и обещаха да звъннат на всички кандидати ,независимо дали са избрани или не . Е,познайте дали се обадиха - мина седмица,а отговор от тях няма. Не мога да си обясня как може такава голяма фирма да си позволи такава некоректност и неуважение към кандидатите си за работа..... Толкова ли е трудно ако не обаждане,то поне един имейл да пуснат и на тези,които не са сред избраните.....
И принципно да ви кажа доста съмнително се провеждат интервютата... Първо : избират основно добре изглеждащи жени и дори когато аз бях на третото интервю имаше още едно момиче с мен и като разбраха,че работи танцьорка и турчина се ослуша и почна да я разпитва с пламнал поглед.... Второ: на второто ми интервю аз зададох съвсем нормален въпрос,а именно: "Какво е работното ви време? " . Отсреща ме погледнаха и почнаха да се смеят и да ми обясняват ,че започват от 10 до 18ч. Аз ги погледнах и попитах: Така ли ? . А те ,продължавайки да се смеят казаха: " Ти да ви чувала някъде да започват да работят от 10 и да приключват в 18ч?" .....
Простооооо супер несериозно беше всичко,което не им прави чест... Все пак са огромна всеизвестна фирма.

Пиша, за да изкажа огромното си разочарование!
Бях поканена на интервю в 10:00- отидох 10мин по-рано, поканиха ме в една стаичка и ме забравиха там! В 10:30 излязох от стаичката и попитах мотаещи се служители, дали няма недоразумение!? Поканена съм на интервю в 10:00, а в 10:30 още никой не се е сетил да ме пита защо чакам! Дойде момиче, което каза, че голегите са много заети и са забравили да й кажат, че има интервю! Не носеше СВ, не знаеше за каква позиция съм кандидатствала, нищо... Реших, че не съм за там и те няма да са ми бъдещ работодател!
Голямо разочарование!!!

Това да не би да е фирмата, която ще строи жилищно-горговски комплекс на мястотот на Аско- Деница до Кауфланд в Младост?

С много противоречиви впечатления съм към тази фирма. Бях на 2-ве интервюта там, след второто интервю ми обещаха, че ще ми дадат обратна възка дали съм одобрен или не, но ето мина седмица и половина и все още нямам отговор. Незнам какво да си мисля просто!!! Моля, ако някой е минал по тоя път, бил е на интервюта там  или знае повече за политиката на фирмата към кандидатите да сподели. Благодаря Ви предварително.

И аз гледам обявите и меслех да кандидатствам. Може ли Ива да обясни от какво точно е отвратена , какво точно се случва там....в какво се изразява работата...
Благодаря предварително...
Би било добре ако се включат повече хора и изразят мнение!

Искам да работя с компанията, но се съмнявам, че нещо ме лъжат. Бях при едни момчета в Нова Деница, а сега разбирам, че истинския офис на компанията е на Цариградско шосе. Някой ако може да даде информация и как да се свържа с Гаранти коза, които са в сградата на Цариградско.

Някой може ли да ми даде информация за фирмата, тъй като се срещнах с двама младежи, които не ми се сториха много надеждни. Ако някой има контакт с тях моля нека си каже мнението и наблюденията и имам съмнения, че тези, с които се запознах наистина отговарят за Гаранти коза Бг

Благодаря за отговора ти.Ами относно компромиси... аз такива не правя със себе си, ценя се достатъчно, че да се " продам" по някакъв начин на когото и да е или каквото и да е. Защо ги интересува визията.. не зная мога само да предполагам ,че има нещо мръсно в цялата история...но като цяло след днес съм ОТВРАТЕНА от тази фирма..разочарована и си мисля, че тези са луди и само се подиграват с хората...Не знам дали има толкова тъпи жени, че да се хванат на хорото и да издържат повече от няколко дни там!