Стеф92 Технолоджи ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,жк. ЗОРНИЦА бл. 15 вх.Г ап.24&markers=Бургас,жк. ЗОРНИЦА бл. 15 вх.Г ап.24

Стеф92 Технолоджи ООД

Много обичам някой да се изказва като Катерина или Катрина ли е - не я знам точно. Момиченце, заповядай в офиса да видиш дали съществува такъв служител като мене и въобще колко сме. И не знам за кой офис говориш, този на Дондуков или в Дървеница. На Дондуков има мисля 14 или 15 служители, но те се занимават с другите направления на фирмата, а в Дървеница сме екипа за конференциите. В момента 7, без да броя ръководството. И не знам каква е тази мания да се плюе навсякъде - хейтърството май стана начин на живот.
И още нещо Катерина или Катрина - селянията няма нищо общо със селото. Това е състояние на душата, а пък ако е и от Чипровци - леле мале! Лекувай душата си!
Фирмата е прекрасна, а ръководството постоянно дава шанс на всеки. Просто се иска да работиш, и то с желание. А ако нямаш нужния капацитет, естествено си out.
Успех на всички, които се опитват да работят!

Не знам защо хора, които никога не са били мои колежки се изказват. Работя във фирмата от септември 2013 година. До сега бяха сменени 2 колежки, едната наистина се казваше Аделина - не можеше да държи мишка буквално, а иначе беше с претенции. На третия ден я освободиха. И още една Катрина или нещо подобно се казваше, която идваше на работа и си тръгваше когато поиска, без никаква дисциплина. Нея я държаха около 20 дни - пак много издържа шефа. Аз не бих. Други смени не е имало, поне от както аз съм там. И не разбирам кой толкова ни мрази. Работата е перфектна, минималните заплати започват от нива, които мога да пожелая на всеки. Нали знаете приказката за лисицата и гроздето - злобата няма да ви помогне да се оправите. Променяйте мисленето си и се научете на труд. А иначе всеки е силен от собствената си камбанария. Успех на всички, които се опитват да пишат мнения, без дори да са идвали във фирмата.
И за тези, които казват, че ни познават - в момента екипа отговарящ за конференциите е 7 души. Може да ни видите и на сайтовете. А това, че вие не сте сред нас - никой не е виновен. Продължавайте с изказванията и търсете работа - пълно е с call-центрове, набиращи момиченца.

Здравейте, искам да се изкажа за фирма Стеф92. Започнах работа там преди месец. Държаха ме точно 2 дни и ме освободиха на 3-тия сутринта. Сложиха ме за web-designer на брошури. Свърших си работата перфектно. Единствения проблем беше, че явно не се харесах на Г-жа Сярова, защото пушех. Уволниха ме без причина, казаха ми "няма да се получи". Дадоха ми надежди, напуснах миналата си работа и накрая останах на улицата без нищо. Нямах контакт с момичетата, които работеха там много. Искам да отбележа, че условията на работа също не ми допаднаха и стреса беше голям.
Потресена съм от факта, че няма почивки и за пушач като мен беше ужасно да пуша по 2 дръпки, когато се измъкнех до тоалетна. Стеф92 не дават почивки, само 30 мин за обяд. През останалото време държат да се седи на стола и да не се мърда. Спомням си, че трябваше да ходя до Банката в обедната почивка, но не ми стигна времето и трябваше да се върна бързо на работа. След което ми казаха, че не може да се излиза току така извън сградата.
Като цяло не съм доволна от фирмата! Изказвам се, защото видях долното мнение на Ивана и много се учудих, че има доволен служител от тях.

Настоящ служител с името Ивана няма в тази фирма, познавам всички момичета които работят там (те са 2 само останали). Моля ви, шефовете, спрете да пишете коментари за вашата фирма, защото никого няма да излъжете така.
Работата не е нищо сложно - отговаряне на е-майли и качване на статии. Всеки може да се справи и много момичетата се подведжат да започнат работа при вас. За съжаление, така няма да задържите нито един служител, с вашето отношение. Заплатата е атрактивна, защото добри условия за работата няма. И каква чест е да се работи при вас? Само разочарования накрая! И точно защото вече съм с нова работа при страхотни работодатели, пиша мнение за вашата фирма, за да не се подведат още хора.
И успех на вас също!

Не съм съгласна въобще с мненията по-долу. Текучеството във фирмата не е голямо и се освобождават само тези, които не работят. Работата е високо интелектуална и всички си мислят, че могат да го правят, но реалностите са други. Заплатите са доста над средната за София, отношението е изключително коректно и всяко отработено време се заплаща допълнително. Камерите са на СОТ и нямат нищо общо със служителите. Предизвикателствата в работата са големи, защото се контактува с учени от целия свят, а това, което правим е уникално не само в БГ, но и в Европа. Последните месеци бяха уволнени 2-3 колежки поради мързел и несправяне със задачите. Нормално е за тези високи заплати да се търсят хора, отговарящи на изискванията и да се сменят, ако не са подходящи.
Фирмата е една от най-бързо развиващите се и е чест да се работи тук. Може би трябва да се сблъскате с отношение на работодатели на други места, за да оцените това, което получаваме от Управителя в Стеф92 Технолоджи. Аз съм много доволна от това което правя тук. А иначе... за всеки влак си има пътници! Пожелавам ви успех.

Да напълно съм съгласна със горното мнение. Само да добавя, че освен всичко друго, момичетата не се пускат почивка за повечето празници, нито се плаща повече за работата през неработните дни. Лицемерното отношение също никога няма да го забравя и това, че нямахме никакви почивки ми идваше в повече. Радвам се, че се отървах на време, даже и след 2 месеца там. Причината да ме уволнят беше смешна, но нали пробния период е 6 месеца, нямаше как да се защитя. Успех на всички момичета, които започват работа там.

SGEM или stef92 са фирма, която сменя служителите си постоянно и ги уволнява без никаква причина за кратък период от време. Задължават те да стоиш пред компютъра без почивка, освен 30 мин обедна. Имат камери за наблюдение, които постоянно се гледат, със забележки да не си ползваш телефона. Експоатират те да работиш повече, с празни обещания за увеличение на заплатата. Ако могат, ще те изцедът максимално, и после ще те уволнят без причина. Момичетата, които се наемат трябва да приличат на модели, глупавички, за да могат да се манипулират успешно. Няма човек, които да се е задържал на работа повече от няколко месеца там. Наи-честите уволнение стават след конференцията, като винаги се намират някакви грешки, за да не дадът заслужения бонус.