Стеф92 Технолоджи ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,жк. ЗОРНИЦА бл. 15 вх.Г ап.24&markers=Бургас,жк. ЗОРНИЦА бл. 15 вх.Г ап.24

Стеф92 Технолоджи ООД

Относно долният пост:
Не се връзвайте момичета и момчета, много е елементарно.
Шефът никога не е ползвал имейл адрес на свободни сървъри от рода на abv.bg. Имаме си собствен мейл сървър [email protected]. А и не се връзва с логиката - да ви дава адрес да му пишете.
Явно една от двете последни пикли, които изгонихме не може да преглътне, че птиченцето безвъзвратно е отлетяло от рамото й.
А относно тази манипулация - вече тече разследване от кое IP е създаден мейла и кой го е написал и дупе да му е яко на този, който се е осмелил!!!
Успех на всички и не се подвеждайте по елементарно написани и пълни с правописни грешки постове. Това е за съжаление нивото на хората. A aко се интересувате от работата при нас - заповядайте, може и мен да потърсите. Мейлът ми е [email protected].

казвам се Георги Сяров и съм управителят на фирма Стеф92.
Много от изписаните неща в този форум са плод на измислица на зложелатели! Не смятам, че подобна платформа е уместна отправна точка за потенциални кандидати за работа.
Приканвам всички, които се интересуват от специфики от дейността на фирмата, да се свържат с мен на [email protected].
С уважение,
Георги Сяров

Случайно попаднах на изказванията за СТЕФ92 Технолоджи и искам да изкажа своето мнение.
Счетоводител съм на компанията от 9 години. Текучеството на кадрите е под 10 %. Служителите ни на постоянен трудов договор са 34, а досега за последната година и половина са освободени 4 човека, основно поради несправяне със задачите и мързел. Да, мързел - основно българско качество.
Млади хора, много е лесно да оплюеш някого. Още по лесно е да оплюеш този, който те е хранил (явно). Преди да пишете, помислете си какво трябва да промените в себе си, та поне да сте конкурентни на българския трудов пазар. Да не говорим за европейския - там просто нямате шанс по този начин.
Фирмата, в която работя е една от най-бързо развиващите се, а това, с което се занимаваме мисля наистина е уникално в световен аспект.
Радвам се, когато видя сериозни млади хора с хъс за работа. А при нас има много. Шефовете ни не понасят симулация, мързел и размотаване. А истината е, че не всеки става за интелектуален труд.
Скъпи момичета и момчета - бивши наши служители. Вместо да пишете измислици, погледнете се в огледалото, спрете чалгата и решете дилемата със себе си - как да спра да мразя и да започна да се развивам? Та вие още на български не можете да пишете. Помислете... Ще ви е от полза!!!

Няма да изпадам в подробности, защото позитивните мнения в този сайт така и така не се вземат на сериозно, но само ще кажа, че това е най-добрата и бързо развиваща се фирма, в която съм работила. От 4 години съм тук, фирмата е с 3 офиса, предстои купуването на цял етаж от нов бизнес център за обединение на офисите. Не разбирам защо когато освободят служител поради несправяне със задачите, той или тя трябва да плюят бившите си работодатели? Явно много завист има по света. Работата ни е уникална за България, заплатите са доста над средните, а отношението към нас е това, което ни кара да даваме максимално от себе си. Интриги или подобни има само в главите на комплексирани бивши служители.
неУважаеми бивши колеги, не се притеснявайте. Пазарът на работна ръка в БГ е доста голям - я продавачка, я сервитьорка, я телефонистка. Дерзайте, приятели и си мислете за птиченцето - не каца втори път.
А пропо - точно миналата седмица ръководителите ни освободиха 2 служителки за закъснения и умишлено нанасяне вреда на фирмата чрез работата си (даже юридическият ни отдел май се е заел с тях). Обикновенно след това се появяват и коментари.
Който иска да ни види, да заповяда. Дара е в офиса на Дондуков, Маргарита мисля е в офиса на Борис 3-ти. Аз съм в Дървеница.
Пожелавам на всеки работа като моята и ако ви се удаде възможност да кандидатствате, скачайте с двата крака, защото по-добро отношение и заплащане няма да намерите никъде.

Явно напишеш ли си името тук става страшно. За това-няма значение...Важното е бъдещи служителки да си знаят, че нещо не е наред във фирмата след като има толкова противоречиви коментари, а те са противоречиви само защото шефовете се опитват да подронят мненията на истинските служителки.
Да, заплатата не е лоша, но отношението когато е- то парите няма да са никога достатъчни, за да компенсират психологическия тормоз. Работи се яко, без право на личен живот.
Наемат се само млади, необвързани сериозно момичета, скоро завършили без много опит, да не пушат, да не са с голямо само самочувствие, за да могат да се третират както шефовете си поискат, да не знаеят да се защитават и да работят по 12-16 часа на ден. Служителките се наблюдават нон стоп с камери и се следи всяко едно действие и се дава отчет за всичко. Абсолютен тормоз. Да не говорим за интригите, които идват от самият шеф- ежедневно!
За 14 години фирмата няма нито един постоянен служител- това какво говори от самосебе си?! И ако започнете работа- можете да попитате за Дара, Ивана и Маргарита- мисля, че няма да ги намерите....

Пропуснах да напиша и за премиите - доста са сериозни, стигат до 80 % от заплатата в натоварените периоди. Въобще шефовете доста се грижат за нас :)

Зависи от това, което даваш, но заплащанерто винаги е адекватно. Има заплати по 1000 лв, има по 1500, има по 900 лв... Всеки е различен.

Искам да попитам за заплащането ? Някой може ли да даде конкретни цифри ?

Веселине, нещо си объркал фирмата май. ИТ специалистите ни винаги са били само мъже и това лесно може да се провери в офиса на Дондуков. Работя от 5-6 години във фирмата точно в този отдел - случай на просрочена заплата досега сме нямали. Заплатите винаги са се изплащали в срок, дори понякога и с няколко дни по-рано. Служителите ни са много отговорни и работят както трябва, за което получават доста атрактивни заплати.
 Като гледам правописа ти, т.нар. ти приятелка не само не е работила при нас, но и никога не би имала шанс.
Съветът ми към тебе е да се запишеш в ИЧС на курс по български език!
И смени чалгата с класическа музика. От шока може да се оправиш.

които има малко акъл никога ама никога да не прави тази грешка да за работа в тоя незнам как да го нарека тоя офис приятелката ми  работеше там 3 месеца и нито единия месец не е зимала цяла заплата тва и беше най голямата грешка да работи там секи месец намират някаква причина да те глобят и глобите почват над 100лв от началото обещания обещания ше кажеш че ще работиш в министерството и уж ким премии тва онова всичко е лъжа максималната премия е 8 дена дето могат да ти дадат няма значения колко часа си работел можи да си се късал от работа цял месец никoй нита цени тя компютерен специалист с 6 години стаж и е най добрия за 2011 година с сертификът за най добър ама за тях няма никакво значение къв си що си това е нищо още мн други неща има ама искам да ви кажа никoй да не прави тази грешка да работи в стеф92