Стеф92 Технолоджи ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,жк. ЗОРНИЦА бл. 15 вх.Г ап.24&markers=Бургас,жк. ЗОРНИЦА бл. 15 вх.Г ап.24

Стеф92 Технолоджи ООД

Въпреки, че допусках до последния момент, че е напълно възможно мненията да не са реални, преувеличени и тенденциозни, включването на гл. счетоводител на stef92 разсея всички мои съмнения.

Ако г-н Сяров чете всичко това, бих му препоръчал да се обърне към агенция за онлайн репутация и читава ПР агенция.

Подобен език и тон от страна на управленски кадър от коя да е компания, в публичното пространство е абсолютно недопустимо!

отказахте ме..

Мила Merry,

Извинявай, че те апострофирам, но не си права. Браво на служителите на фирмата /или на г-н Сяров/ за пространните и дълбокомислени изявления. Благодаря им!

Аз мислех да кандидатствам! Ще си остана само с мисълта и тоя пост :-)

Всеки мислещ човек ще се спре на няколко неща:
- напусналите/напуснатите се изразяват и мотивират много по-добре от работещите все още;
- недопустими са стилът, правописът, обидите, заплахите на работещите, които претендират, че работят в ВИСОКО интелектуална среда. Принципно, едва ли служител би си позволил да коментира толкова без съгласието на шефа си неговата собствена фирма, който пък от своя страна поне веднъж би хвърлил око на коментарите на служителите си. Тъй като коментарите продължават в един и същ дух, то явно г-н Сяров ги счита за съвсем уместни. За това има една много подходяща БГ поговорка - "Рибата се вмирисва откъм главата."
- Имам лични наблюдения, че фирмата доста често пуска и/или подновява обяви за доста позиции. Това не е нова фирма, защо постоянно си набира персонал???!!!

Не желая да коментирам повече, освен че това е поредната БГ фирма, в която не се оценява човешкия ресурс, който е основен капитал. Поздравявам Ви за 3-те офиса, г-н Сяров. Може би с друго отношение към служителите си щяхте да имате 10.

За Кристиана /бивш служител/ - Поздравления за хубавия и изчерпателен пост.

Всичко хубаво и успех на всички!

ужас... уж влязох да се информирам за тази фирма, а като видях какви изрази и какъв речник използва въпросната Татяна, която е "главен счетоводител", мисля, че дори не ми е нужно да чета негативните коментари на бивши служители - то е очевидно дългогодишните им какви са;
само се чудя как може да са толкова глупави, че да я пуснат да пише такива неща по форуми и да разваля имиджа на собствената си фирма.

хахаах Краси ли казахте, че се казвате или Сяров? Защото пишете точно в стила на всички предни съобщения! " Абе хора" "Явно трябва" "Е, кво да ви кажа " "Баси хората", ехидни усмивки след края на някое тъпо хейтърско изречение.. Ясно е, че пише един и същ човек всеки следващ положителен пост за тази измислена фирма.
И нали знаете - колкото и да прикривате истината, всичко ще излезе на яве скоро - за психиатър сте!

Баси сайта, баси лузърите.
Случайно попаднах тук и се отвратих от простотията, която се излива по фирмите от бивши служители. Абе хора, може ли такова хейтърство? Кой от къде изгонен - айде пише тук.
Мойто мнение - сайт на неудачниците, изгонени от всички компании. Ако някой реши да се информира от тук за някоя фирма - мога само да го съжалявам. Тук драскат най-големите боклуци. Сериозните хора дори не влизат да четат. Що ли някой не се сети да направи сайт - bgrabotnik.com - да описва изгонените си некадърни работници. Мисля, че ще е доста по-полезен. Явно трябва да го пусна като идея на някой :)
И преди да се махна от тук, че вече ми е неприятно.
Работя в Стеф92 технолоджи от 3 години и половина. Системен администратор съм в офиса на Дондуков. Е, кво да ви кажа - фирмата е доста читава, високи заплати, страхотно отношение и развитие. Никой не си и помисля да си търси друга работа. Поне по мои наблюдения. Тия, дето се изпразват тука - или е поръчка или някой служител, закачил се а месец два за нас и после изгонен. Баси хората...
Ае чао, който иска да дойде при нас, да не чете глупости, а да идва. А и на Танчето се учудвам - що ли си губи времето да се обяснява тука. Явно е - сайт от лузъри, за лузъри! Баси хората......................................................................

Ей Господин Сяров, не ви ли писна да пишете глупости! Аз работих заедно с Криси, тя беше точно 11 месеца на работа и напусна сама, както и аз.
Вашата простотия и некомпетентност нямат край. Вашата злоба и лицемерие са впити във вас. Загубихте всякакво уважение от всички ваши бивши служителки.
И наистина замислете се сам София колко е опасна и колко хора ви мразят, заради вашето отношение към тях.
Лесно е така да пишеш хиляда глупости от компютъра, но за разговор лице в лице сте една мишка. За пари гъза ще си дадете, това е ясно на цялата фирма и на всички.
Пишете ми на   [email protected]
Я колко лесно било да пишеш от друго име. Чудесно!

Драги ми господин Сяров,
Бих Ви помолил да постъпите мъжки и да пишете от свое име, а не от името на Ваш служител, който няма общо с този разговор.
Бъдете благодарен, че служителите, които хулите и обиждате в тези ваши изказвания не са сезирали прократурата за вашите престъпления, защото укриването на данъци, не-плащането на пълните осигуровки, не-плащането на надработеният труд, както и шпионирането, зплахите и психологическия тормоз са претъпления по смисъл на закона.

П.С. Заплахи от сорта на "селският бияч", не Ви прилягат на годините и на факта, че имате семейство с 2 деца. Не мога да разбера с такъв хубав офис(и) защо се занимавате и заплашвате ами не си гледате работата и живота.

Първо да отбележа, че нямам абсолютно никакви отношения с фирмата. Докато съм си търсела работа съм попадала на обяви от тази фирма. Ако не се лъжа през месец-два се търсят хора за една и съща позиция. Никога не съм и мисля да не кандидатствам в компании, които толкова често набират персонал, защото ми прилича на сериозно текучество. Случайно попаднах на коментарите на хората и съм потресена. Дори да се приеме, че някой злонамерено и неправомерно оплюва фирмата, е абсолютно ненормално да се говори по този начин за бивши служители. Даже говори много зле за ейчарите да набират хора, които се предполага че няма да са подходящи. А  изказванията на счетито са направо гротескни - момичето да внимава, че София била опасно място.... Мило момиче Кристина, бих се обърнала към полицията или най-добре към някои по-ячки приятелчета. Направо счетито яко се е вживяла в някой американски екшън.

Мили жалък Гошко,
шизофренията е тъжно заболяване и заради психическото ти състояние ти подлежиш най-вече на съчувствие. Проблемът идва от това, че се губиш все по-надълбоко в твоята болест и агресията ти започва да става все по-неприкрита.
Моментите, в които си позволяваш публично и писменно да повтаряш едни и същи заплахи (това с ходенето по тъмните улички явно ти е любим лаф), са един от многото елементи, които ще доведат до твоят крах.
За човек натрупал толкова много врагове през годините на мамене, подвеждане и манипулиране, би следвало да си малко по-смирен. Скоро циркът ти приключва.
Поздрави,
Гошко