СПОРТ ВИЖЪН ЕАД /img/frontend/nomap.png"

СПОРТ ВИЖЪН ЕАД

като бивш служител избягал от там няма да ми е много положително мнението, но все пак има и добри и лоши страни. Да започнем с добрите: заплащането е винаги редовно и е горе-долу приемливо за този бранш, стига толкова. Да сме реалисти и това не е малко познавайки българския манталитет. На първо място там е шуро-баджанащината (говорим за София). Работиш като вол, оставаш извънредно. Съответно, тези часове който оставаш не се заплащат или връщат. Те са за слава - типично българска работа! За капак доста често се правят и събрания (извън работно време) в някой случай и 2-3 пъти месечно, на който ви обясняват как нищо не става от вас. Няма да споменавам имена, но все пак от многото шефове който сигурно са повече от 10,  има и 1-2-ма който все пак биха ви помогнали, ако се нуждаете от нещо, но пък те рядко се появяват и не разчитайте на това! Интригите са големи там и никой не смее да ти каже нещо в очите! Пресен случай от Март месец: Аз и моят колега с когото отгаваряхме за даденият магазин бяхме доста ядосани, защото разбрахме два часа преди да ни преведат заплатите, че ще ни одържат трицифрени суми! При което имахме разговор ние двамата с мениджъра на фирмата и той ни обесняваше как е доволен от нас и иска да останем в фирмата, а през това време друг човек от офиса обесняваше на персонала, че всички сме били много зле и т.н. (само "хубави" неща)! После този същият човек който ни "хвалеше"  на персонала, ни се усмихваше и ни викаше да пием кафета! Това е един от безброй случайте, който изживях там за една година. Двуличието е на първо място сред някой хора (60-70% от служителите)! Става за временна работа, но просто не трябва да им се ловите на нещата, защото ще излезете тъпи, неграмотни и ще ви газят (отново типично за БЪЛГАРИНА)!

Много слаба фирма!!!

Заплащането е 550лв + бонус от 100-тина лева който се взима веднъж-два пъти в годината. Графика е 6 на 1 по 6-7 часа. Уикенда никога не се почива. Често има кражби и те режат от заплатата. Да не говорим че има и вътрешни крадци, от колектива, и началството нищо не може да направи. Имаш право на 30 мин почивка, при положение, че ти се полагат по около 50мин, при 7 часова смяна!!! през 2 седмици се правят събрания, рано сутрин, и се налага да ходиш и тогава! Смях! 2 пъти в годината се прави ревизия. Стоите цяла нощ, не ви се плаща за това.

Такова нещо като Обучение - няма. Пускат те от първия ден без никакво въведение и се налага на самоинициатива да се обучаваш, често се случва клиентите да знаят повече от теб. В магазина цари пълна дезорганизация - никога нищо не се знае, складовете са кочина, текучеството е огромно. Шефката на магазина в парадайс - Саня е изключително глупово и простовато момиче. Ако не искате да имате проблеми - просто се усмихвайте. по-нагоре в йерархията са разбрани хора.

Общо взето е това. Колегите са печени и е забавно. Става за временна работа докато намерите нещо постоянно или пък сте студент.

някой има ли актуална информация за фирмата за гр. София? Ниво на заплащане, условия на труд, отношение на работодателя?

хора не се лъжете това е най шанаджийската фирма на света работих там от отварянето не спазват работното време работиш по 12 часа даже и повече а трябва по 7 часа 6 на 1 и никои не ти ги връща и не ги заплащат а те са извънреден труд после ме напправиха зам.управител и не ми смениха договора и сащевременно не ми увеличиха заплатата и блъслах като роб за нищо подиграват се много и като правихме ревизия стоях 24 часа и ни дадоха документ да подпишем че работим за 20 стотинки на час и накрая ми писна и напуснах и те ме отдрязаха със заплата много лошо и още хиляди други мизерий има но няма да ми стигне мястото да пиша това е най-измамната фирма на света

Тъй като отварят и магазин в София, надявам се някой да сподели нещо за фирмата...

Някой вече ходи ли наи интервю да напише какви са условията и къде ще е магазина?