СПОРТ ВИЖЪН ЕАД /img/frontend/nomap.png"

СПОРТ ВИЖЪН ЕАД

Пълна аматьорщина и липса на отговорност в магазин BUZZ. Пълни боклуци на безбожно високи цени неотговарящи на качеството на тия маратонки и обувки. Неадекватна политика на рекламация т.е клиента няма право да върне стоката или да му бъде заменена .

"Миро", много си вещ за краткия си престой във фирмата. Нещо май не са задоволили твоите потребности :)

Здравейте, пълен смях е тази фирма. Особено в офиса. Ама, наистина!!! От най-горе до по най-долу. А по-голяма част от колектива е готин. Уволниха Мениджър ЧР, и кво стана? Пълна некомпетенция от страна на изп. Директор и фин.мениджър. Първия не знае къде е, а г-ца счетоводителката си прави каквото си иска. Върти шефа на малкото си пръстче. Ако тези двамата и онзи от логистиката ги няма всичко ще е ОК. Вършат безумия, магазините празни, стока не може да излезе от складовете. Страхотна организация! Добре беше при сърбите, да се върнат те. Дават коледни заплати по симпатия, обещания големи, шефченцето само лозунги бълва, нищо не прави, отварят се магазини на безумни места. Обвиняват се само служители по магазини за каквото и да е, супер некоректно отношение от регионален мениджър. Системата е пълен фъш, нищо вярно няма.

Здравейте, пиша този пост основно, за да предупредя бъдещите служители на фирмата да ни си правят сметка да се издигат много..освен ако не сте от H&M. За вас може, повечето ги назначават дирекно на водещи позиции..без да се борят, като другите да станат нещо повече след много труд, отдаденост и естествено разбиране на работата. Има и такива, кото са професионалисти, но е адски кофти за служителите,които са се борили да ги повишат ,някои с години! Заплатите са ок , за неквалифициран труд, но искат от вас всичко и не дават кой знае какво в замяна.Работата е натоварена и много динамична.Лошото е,че мнението на хорицата в офиса се мени на два месеца и това води до много негативи! Цялата им система е объркана, изискват глупави повторения от вас ,но с това се свиква. Общо взето ви желая успех, но не препоръчвам!

Здравейте,вчера/ 16.07.19/ си получих джапанките Адидас но установих че сте ми изпратили два различни номера,едната е 40,2/3 а другата явно е 41,2/3или само 41 но видимо разликата е голяма!Моля ви чрез имейл се свържете с мен или на тел 0895740590!

Закупих два чифта ботуши в онлайн магазина Спорт Вижън, един върнах с куриера. Мина повече от 2 седмици, Спорт Вижън не ми върна пари, изпращам имейли - никой не отговаря, обаждам се - никой не вдига. Сега ще подавам жалба към КЗП. Много съм недоволна.

Бих искала да споделя позитивното си впечатление относно обслужване във Ваш магазин в Мега Мол. Бях със сина ми, който когато става въпрос за купуване на маратонки е много труден за избор, както и въобще някой да понесе лиготиите му. Независимо от това дамата, която ни обслужваше ( последствие разбрах, че се казва Силвия) изтърпя цялото отношение, върна се около 15 пъти за размери и дори помогна в избора, като носеше и избрани от нея обувки. Нито за момент не видях лошо отношение или физиономия, или коментар относно нашите претенции. всичко това отне почти 20-30 мин. На касата също получих отлично обслужване. След всичко това сметката ми беше 30лв и надали съм им докарала някакъв бонус:)
Благодаря на екипа за професионализма..

Здравейте пиша това мнение като клиент , или по скоро и аз незнам като какво точно ,защото днес е 19 декември сряда миналия петък 15 декември си поръчах един анцуг , бавиха ме до понеделник ,за да ми кажат че количеството е свършило и защо тогава пише ,че го ИМА БЕ идиоти !!! Понеделник 17-ти поръчвам си суичер звъня им по телефона,за да разбера кога ще дойде вдигат ми чак във вторник , казват ми че най-вероятно ще бъде доставен петък ( дори дните ,които са написани в сайта са повече ) , както и да е днес се опитам да се свържа с тях ,но ОТНОВО НЯМА НИКАКЪВ ОТГОВОР ! ТЕЛЕФОНА ИМ СЕ ВДИГА МОЖЕ БИ 3 ПЪТИ МЕСЕЧНО , както и да е сега ми изпращат имейл ,че доставката е доставена до офис на куриера, при положение ,че им изпратих точен адрес за нея , опитвам се да звънна за да разбера кой офис е ,но един голям х.. (досещате се) НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ ОНЛАЙН ОТ ТЯХ , НЕ ВИ СЪВЕТВАМ !

Няма да се лутам в писаници на фермани ,ще съм кратък по всяка една точка.

Заплащане - средно за обема работа(не се закъснява с плащане, всичко обещано се получава)

Уважение - биха ви изслушали, но няма да приемат грам критика или градивност ,каквато и да е тя...според тях щом от Офиса са решили ,така трябва да е(малко хора от там имат реална представа как функционира това ,което управляват)

Привилегии - никакви! Без значение на какъв пост си в търговските части, бачкаш каквото има, само електричар не съм бил!
Фирмена сигурност - по-скоро да, не съкращават персонал и не се подиграват с него.

Натоварване - Работата е ужасно много и от различно естество, пести се от персонал...а странно забравят да поощрят хората ,които въпреки всичко са избутали месеца. В сравнение с другите спортни магазини работата доста често е дори тройна. Благодарности ,както винаги - няма.
Потенциал - от консултант до управител - да
От управител До офиса- или трябва да си мишок и да мълчиш ,докато си управител, или да имаш човек, или да лижеш подметки!
Вкарват се нови хора, много рядко се взима човек от магазина, а ако се вЗеме ще е в отново объркания ОНЛАЙН отдел..

Местоположение - има много магазини, локацията е добра!

Бях управител на страхотен колектив с неверояни хора, всеки един от тях уникален по негов си начин! Желая Ви успех на всички!
Колегите от офиса са много неориентирани(с един малък процент наистина ценни хора, които странно, ама не се задържат във фирмата), и просто е излишно да коментирам повече.

Работна среда - тъй като това е търговски обект с няколко работника, е както си я направим и е индивидуална за всеки обект.

Ще помоля всички, които коментирате ,недейте да се криете под анонимни псевдоними, след като сте отворени да коментирате ,покажете имената си, може да се каже нещо и за вас....

В момента работя в Спорт Вижън и мога да ви кажа,че нещата не са розови,но не и толкова зле колкото го описват последните коментари!Заплатата я вдигнаха и в момента ако се хване бонус,който е на няколко степени си правиш една средно добра заплата за живот в София!Имам приятели в мултилевъл маркетинг компании и кол центрове,които взимат по-малко от мен!Бонуса,зависи от нас в крайна сметка и не е така безумен,като в повечето мулрибранд магазини!Това,че в офиаса работят хора без опит и си нямат представа какво точно правят е най-лошото!Когато там се обърка,става лудница и ето го продавача да оправи бакията с управителите си!Работата е много,но като си хванеш добрата заплата месеци наред всичко е точно,нали?Само ви моля да се замислите,че все пак става дума за неквалифициран труд,като цяло!И определено заплатата не е 600лв. ами в пъти повече!Търсим хора постоянно,това е така.Получава се,защото идват такива,които хич и не им се работи и искат заплатка над 1000-ка и да си чешат дупето!Е не става!Много зависи и на кой управител ще попаднеш,защото в магазинете в София специално има непоносими хора и определено след два месеца ще решиш да се спасяваш!Но,като цяло винаги са били точни с парите,бонусите,ваучерите и оувъртайма!Средата е много динамична и постоянно се променя нещо!Това е интересното!Екипа си зависи от хората!Без значение от естеството на работата всеки е попадал на мизерници!Но ако искате да ви минават спортни стоки и много нелепи моменти през главата,ще ви хареса!Работя тук от почти година.Реализацията не е невъзможна,но много трудна.Не е невероятно,но уникално забавно.Много гадни неща има ама те са на всяко работно място!Но има много професионалисти,от които може да научиш много и да натрупаш ценен опит!Ето ви една алтенатива на ооментар!Ядосвам им се и аз ама си я бива тая работа!Не така досадно,като в офис за 950лв!Ами интригуващо за повече!