СПОРТ ВИЖЪН ЕАД /img/frontend/nomap.png"

СПОРТ ВИЖЪН ЕАД

Управителката на магазина в the mall в София е една изключително нахална малка пикла, която е некадърна даже едно интервю като хората да направи. Не си губете времето с тези!

Здравейте, работя във фирмата от 2 години. Заплащането е според работата, задоволително, като се има предвид, че работата е сравнително лека. Ако работиш, имаш бонуси. Естествено, всичко зависи от екипа, сам не става човек. Ръководителите са готини момчета, работят наравно с нас. Ако си амбициозен, винаги има за какво да се бориш. Постоянно има вътрешни търсения и може да се изявиш. Освен това има и социални придобивки, спортни карти, здравна застраховка, ваучери. Работиш на хубаво място с млади колеги, какво повече от това? Не бих напуснал, ако продължават така.

Яна за нищо не става! Много висока позиция за такъв плиткоумен човек!!! Остави дългогодишни служители да си тръгнат, за да останат подмазвачите!
Много сплетни и интриги и лошо отношение към всички в офиса и по магазините,много лум за нищо работа!
Големи претенции от човек,който не може да каже половината азбука. Плюе Стоян,но когато се отвори свободната позиция ходи да му обяснява как ще просперира фирмата, не трябваше да ѝ се гласува никакво доверие. Подмазваческа работа и други да я носят на гръб!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Пълна аматьорщина и липса на отговорност в магазин BUZZ. Пълни боклуци на безбожно високи цени неотговарящи на качеството на тия маратонки и обувки. Неадекватна политика на рекламация т.е клиента няма право да върне стоката или да му бъде заменена .

"Миро", много си вещ за краткия си престой във фирмата. Нещо май не са задоволили твоите потребности :)

Здравейте, пълен смях е тази фирма. Особено в офиса. Ама, наистина!!! От най-горе до по най-долу. А по-голяма част от колектива е готин. Уволниха Мениджър ЧР, и кво стана? Пълна некомпетенция от страна на изп. Директор и фин.мениджър. Първия не знае къде е, а г-ца счетоводителката си прави каквото си иска. Върти шефа на малкото си пръстче. Ако тези двамата и онзи от логистиката ги няма всичко ще е ОК. Вършат безумия, магазините празни, стока не може да излезе от складовете. Страхотна организация! Добре беше при сърбите, да се върнат те. Дават коледни заплати по симпатия, обещания големи, шефченцето само лозунги бълва, нищо не прави, отварят се магазини на безумни места. Обвиняват се само служители по магазини за каквото и да е, супер некоректно отношение от регионален мениджър. Системата е пълен фъш, нищо вярно няма.

Здравейте, пиша този пост основно, за да предупредя бъдещите служители на фирмата да ни си правят сметка да се издигат много..освен ако не сте от H&M. За вас може, повечето ги назначават дирекно на водещи позиции..без да се борят, като другите да станат нещо повече след много труд, отдаденост и естествено разбиране на работата. Има и такива, кото са професионалисти, но е адски кофти за служителите,които са се борили да ги повишат ,някои с години! Заплатите са ок , за неквалифициран труд, но искат от вас всичко и не дават кой знае какво в замяна.Работата е натоварена и много динамична.Лошото е,че мнението на хорицата в офиса се мени на два месеца и това води до много негативи! Цялата им система е объркана, изискват глупави повторения от вас ,но с това се свиква. Общо взето ви желая успех, но не препоръчвам!

Здравейте,вчера/ 16.07.19/ си получих джапанките Адидас но установих че сте ми изпратили два различни номера,едната е 40,2/3 а другата явно е 41,2/3или само 41 но видимо разликата е голяма!Моля ви чрез имейл се свържете с мен или на тел 0895740590!

Закупих два чифта ботуши в онлайн магазина Спорт Вижън, един върнах с куриера. Мина повече от 2 седмици, Спорт Вижън не ми върна пари, изпращам имейли - никой не отговаря, обаждам се - никой не вдига. Сега ще подавам жалба към КЗП. Много съм недоволна.