Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Резбарска 1Е&markers=София,ул. Резбарска 1Е

Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД

Смятам,че тийм лидера на отдел платформи или трябва да напусне сам или трябва най-накрая да започне да изпълнява задълженията си както трябва!Теодора Кокалова беше отличник в това отношение,докато Методиева въобще не си държи на екипа!Лансират се подмазвачите и роднините ....само да кажа,че всички знаем в производството ,че тийм лидерката живее с една от служителките си!Плюс това тя бива командвана от дъщерята на Цвети ,която заради майка си властва долу!И един огромен АПЕЛ към шефа на производството....избирайте си тийм лидери и зам.тийм лидери с визия,начин на поведение и правилен говор....защото е много грозно някой сутрин да ти рапира на събранието или да ти говори на гълъбовски акцент!

Отдел платформи трябва да го преименуват на отдел лезбийки,защото те командват там начело с некомпетентната тийм лидерка,която си няма никаква представа кой и как работи,а се доверява на лизачките.Тийм лидерката да хване да си отвори очите и да престане да лансира некадърните.

Наиситна е време Мартина да си ходи и да помете цялата сбирщина от братовчедки, приятелки и съседки, които домъкна.

Работила съм там и съм съгласна с долу написаното!Фирмата беше чудесна,но сега е побългарена....в нея работят предимно връзкари и няма никакъв шанс външен човек да се задържи на работа там повече от шест месеца или да се развие!

Време е тийм лидера на отдел платформи да си ходи и да вземе със себе си роднините си, за да прочисти фирмата от некадърниците които носим на гърба си!

За отдел платформи! Шуробаджанащина, огромна некомпетентност от страна на тийм лидера! Ужасна атмосфера от доминиращи роднини на ръководителката...интриги ит.н! Шанс за развитие никакво..освен за родата и!

Фирма, управлявана от некадърни български "мениджъри" и неориентирани швейцарци. шанс за развитие - нула.

Хора не се лъжете да ходите в тази фирма!Всички са роднини...аз постъпих скоро с първата братовчедка на тийм лидерката на платформи и дъщерята на тийм лидерката на адаптери!Колкото и да работим,а някой хора да лежат сега ни уволняват за да могат роднините да останат на работа!Не си губете времето!

Може ли някай да ме ориентира каква е горе-долу заплатата за длъжноста инженер по качеството?

Имам доста висока квалификация, но и изискванията ми са високи. След по-долу проченето мисля, че това не е фирмата за мен. Прекалено много съм инвестирал в себе си, за да споделя и малка част от тези настрояние. Благодаря за всички мнения, дори и голяма част да са преекспонирани пак остава съмнението дали това е правиланта фирма, в която да прекараш деня си.