Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Резбарска 1Е&markers=София,ул. Резбарска 1Е

Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД

Мислех да ходя към тази фирма,но след всичко това което виждам нещо вече не съм сигурна че ще отида, благодаря на хората,че споделят опита макар и не приятен за да знаем ние които търсим,определено май ще се насоча към конкурентната и Лем ,за която чувам доста по добри отзиви!! На добър час на всички в търсенето !!

Хорица само едно ще ви кажа много внимавайте когато ви уволняват и по кой член го правят тази фирма яко прецаква служителите си не работи за тях, а против тях ,четете много внимателно преди да подписвате   325  член  т.1 НАй-Прецанания ЧЛЕН ЗА РАБОТНИКА нищо не подписвайте искайте само член 331 от КТ. Също така и член 222 т.1 НЕ ПОДПИСВАЙТЕ НИЩО, РАЗБЕРЕТЕ ХОРИЦА ТЕ САМО ИСКАТ ДА ВИ ПРЕЦАКАТ. САМО ЧЛ.331 ПОДПИСВАТЕ ПРИ УВОЛНЕНИЕ НИЩО ДРУГО,ЗНАЙТЕ СИ ПРАВАТА, ЗА ДА НЕ СИ ИГРАЯТ ТАКИВА ФИРМИЧКИ КАТО РАЙХЛЕТО С ВАС!!!

Мила ми Герганче успя да ме уволниш,но ми направи услуга и без туй щях да се махам ,благодаря за това че ме награди даже....с това че няма да виждам грозната ти мутра, затъпях доста в райхлето,а да и видях що за администрация има такава дето се подчинява на тийм лидери и техните прищявки като накои му е неугоден,Светла Рангелова административната фигурка дето е добра лакейка и Тихомир Давидов жената в мъжки дрехи и тяло хихих,милата толкоз ли ти бях трън в дебелия тлъст задник.Е така е не всички са честни и си вършат работата и казват каквото си мислят като мен,милата Гергана Благодумава ама ти може и целия свят да уволниш,но ще си останеш все така простичка селянка с уродлив вид!А за фирмата много сте зле обучен персонал е голям бонус ...те са тези който движат нещата,но като уволните всички заради прищявките на селянките ...и останат новите да се мотат само ...ама сте циркаджий и пумияри долни!!!

Тази фирма ако се управляваше от швейцарци всичко щеше да е ок но тя е побългарена а това значи и е равно на шуробаджанащина,подмазване и уважение на работниците никакво те саднес тук а утре са изхвърлени без значение от колко време са,за тях няма стари и нови има неудобни или такива дето трябва да ги сменат за да въртят цикъла с Мен пауър!!!Тихомир Давидов е шев на пройзводставо и е чиста путка,главен е някъв конте дето нищо не разбира от тази фирма и какво се прави Радославчо,много се пазете от всички няма такъв змиярник,а както смапенават често мноооого също се пазете Гергана Благодумова най-злобния човек на света...абе по добре по-мислете добре дали искате да отиде в змиярник и място където ще тъпчете на едно място без никакво развитие и да затъп,вате перманентно!!!

Аз работя в тази фирма и ще ви кажа, че всико казано последно тук е доста вярно! За тази тийм лидерка Гергана, о да доста вярно найстина много лош човек е тя и също така настройва и новата на адаптерите тийм лидерка Таня, дето за два месеца работа там и добре че има здрави връзки и стана шефка яко шуробаджанащина и лизане на задни части е в тази фирма...много се пазете хора когато попадате там...стъпите ли на криво тоест да не се харесате на някои по- висшестоящ сте загазили или просто почвайте да си търсите нова работа! ВСЕКИ Е ЧОВЕК НА НЯКОИ ИЛИ Е В ОТНОШЕНИЯ С НЯКОИ ДЕТО ЛИЖЕ ЗАДНИКА НА НЯКОИ ПО НА ВИСОКО И АКО НЕ СТЕ ОТ ТАЗИ ГРУПА СТЕ ЗАГАЗИЛИ ИЛИ СА ВИ ПРЕБРОЕНИ ДНИТЕ!ИМА МНОГО ЗЛОБА И ЗАВИСТ И СЕ РАДВАТ НА ВАШИТЕ ГРЕШКИ!

Като един съвестен гражданин трябва да ви предупредя че тази фирма си прави врътки с друга която е за наемане на персонал и се казва Менпауър.Райхлето наема хората на менпаур за няколко месеца и след това ги освобождава за да не се обвързва с тях с постоянен договор и да може да ги изхвърли когато иска или когато станат трън в задника на Гергана Благодумова хахха .Отскоро са сменили политиката и са решили да разкарат старите кадри във фирмата под предтекст че вече не си вършели ефективно работата да ги изгонят и на тяхно място нови по точно подменяеми за по няколко месеца... Много мислете преди да тръгнете за тази фирма освен че е змиярник и съвсем малко свестни хора фирмата ви има като поредния дето днес идва и утре шефа Тихомирчо дето седи там само за красота и е чиста -това с женския полов орган хахах Друго което да кажа ако сте млад човек и търсите реализация забравете там тъпчеш на едно място до припадък и затъпяваш перманентно...Мили хора Райхле за малкото време в България си създава доста лошо име на пазара на труда с това че експлотира хората като разменна монета ...работи в комбина разбира се с Меппауър ....ХОРА МНОГО ВНИМАВАЙТЕ КОГАТО ПОСТЪПВАТЕ В ТАЗИ ФИРМА!!!

Г-це Анонимна аз пък не мисля, че е нормално да мачкаш хората, да си избиваш комплексите върху тях и да им нанасяш емоционален тормоз, а кой е грамотен не мисля че точно вие сте такава с този селски диалект дето го удряте на работното място, а кои как пише в саитовете си е негов проблем. Мила ми госпожице Диалект грозно е да сте толкоз злобна и толкоз злини да правите на хората, много хора уволнихте, но Господ има и всичко вижда и това ще ви се върне, всичко ще ви се върне, и честно казано що не си вземете торбенцето и право на село да пасете овцете...
За фирмата никои нищо не казал тя е добра за мизерната ни държавица, а юе вие получавате по рано заплата е аплодисменти не всички се водят шефове. И хората да ще са оценени и по добре найстина ако са по далеч от вас г-це Благодумова, няма да виждат Цербер като вас... Айде много поздрави на селото... И аз много искрено се надявам Господ да ви прости цялата злоба с която сте пропита, но силно се съмнявам..

Мила ми Анонимна(Благодумова) всички които сме работили в тази фирма знаем, че това което е казано по ваш адрес е напълно вярно, тука не сме за да гледдаме кои пише правилно и кой не и най-малко вие да го казвате, където всяка втора дума ви е диалектна, присмял се хърбел на щърбел.... И а,  се надявам най-искрено за вас да станете добър човек, но не виждам такъв шанс за вас!

Ако сте честни, открити, позитивни, нямате място в този "змиярник".Мисля, че е излишно да съм по-многословна.

Мили  Pozitiven 4ovek, най-искрено ти пожелавам да си "на място където няма цербери и те оценяват", но предвид грамотността и отношението ти към хората, имам силни съмнения, че това изобщо някога ще ти се случи ... Преди да обиждаш хората, поне се научи да пишеш правилно. Да не говорим колко добре говори за теб грозният начин, по който обиждаш хората.
Според мен фирмата е доста добра - заплатите се получават винаги, и то по-рано от срока в договора, има ваучери за храна и карти за градския транспорт, извънредният труд също се заплаща и смените не са по 12 часа, както в много други производствени фирми. Като всяка фирма и тази си има вътрешни правила, с които всички трябва да се съобразяваме. На който не му харесва, знае къде е вратата.