Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Резбарска 1Е&markers=София,ул. Резбарска 1Е

Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД

Мила Роси изобщо не се притеснявай много по- добре е така от колкото при тези злобни хора,САМО ДА СЕ НЕРВИШ ЗА ТЪПОТИЙ.... НА МЕН не ми дреме. Само ще кажа мили хора когато постъпвати в пройзводството на тази фирма мнооооого ама много се пазете да не влезете в полезрението на една селянка от село Златица дето леко е саката и тъй като си избива комплексите върху хората ако те нарочи много се пазете няма да ви даде бял ден.........злобата и е нейзмерима впрочем се казва Гергана Благодумова тя се води някакъв тийм лидер.Тя както се знае във фирмата е най-голямия цербер на този свят който съм виждала,тя е пропита със злоба сигурно щото има недъг ама и това не и дава право да мачка хората,а да и настройва и другите шефове срещу теб и следи и разбирасе дебне само да сгрешиш и те унижава до крайна степен,това и доставя голяма удоволствие запомнете ГЕРГАНА БЛАГОДУМОВА,ЯЗЪК ЗА ХУБАВАТА ФАМИЛИЯ!!!  А да да  спомена че в прекрасната фирма по приумица на нема значение някои си се пишат обяснения за грешки и ги вкарват с входящ номер да е по сигурно изгонването ти.....и така милата госпожица "би требвало"  Гергана Благодумова като си набере обясненията за най-малките неща които може да си сгрешил те гони само не се сеща че пак ще си остане селянка и саката и злобна,а пък аз ще съм на място където няма цербери и те оценяват!ТА ТАКА МИЛИ ХОРА ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ГЕРГАНА БЛАГОДУМОВА АКО ПОПАДНЕТЕ В ТАЗИ ПОБЪЛГАРЕНА ФИРМА,В ТОЗИ ЗМИЯРНИК И КОКОШКАРНИК!!!

Здравейте!Мисля,че всички работещи там ме помнят, надявам се с добро!. Днес реших да излея мислите си, чувствайки се облекчена и доволна от сегашния ми статус-безработна за всички чудещи се.На 06.08.14г.бях принудена да разпиша заповед за прекратяване на трудовите ми отношения с R&M България пръдакшън по взаимно съгласие.Този факт нямаше да бъде публикуван , ако не бях разбрала, че с усмивка всичките ми колеги са били уведомени, че днес са се разделили с най-добрия работник Роси Симеонова (за което благодаря) , казано с гордост.Аз като един средно интелигентен Човек разбирам, че това е гордост и радост за някои "хора", а съм на мнение, че при едно напрягане на мозъчните клетки и при други условия това би било срам за една уважаваща себе си фирма или персона понечила да го съобщи.Това е една прекрасна швейцарска фирма,НО при техните условия, а тук бивайки много бързо побългарена, управлявана от един"достоен" мениджър(някой беше написал-рядко бездарен) и отношения подтиквани към взаимна злоба позовавайки се на принципа"Разделяй и владей" стои гордо изправена пред факта, че е изгонила кадърните си хора.Какво да се прави-народопсихология! Съжалявам за хората пострадали при бедствията в цяла България, но искам да ги успокоя, че с времето те ще се оправят, но от човешката тиня в която сме затънали излизане няма.Искам да Благодаря на Човека, заради когото тази фирма е тук в България Александър Петров.Аз искам да благодаря и на всички колеги, дори и на тези, които ми причиниха това(Тихомир Давидов,Теодора Кокалова, Мартина Методиева и др.), защото ме научиха на много неща, показаха ми, че трябва да бъда по-предпазлива и да не мисля, че всеки би постъпил като мен, но АЗ не мога да бъда елементарна като тях, не мога да бъда дребна, безлична душица.Аз съм достоен Човек с собствен облик, собствено мнение и не ме е страх да се изправя със собственото си лице и индивидуализма си пред всичките проблеми.Аз имам най-голямото богатство на света-сина си, семейството си, приятелите си и тяхната подкрепа.На себе си и всички около мен желая здраве, а на останалите желая щастие, въпреки, че за много от тях то е изградено върху нещастието на другите!

Моето мнение не е меродавно,но някак си ми се иска да предпазя хората от това да попаднат в змиярника наречен райхле.И аз като повечето незнаещи за какво иде реч си умрях от кеф когато ми се обадиха да започна работа в тази ''фирма''.Отначало всичко е идеално-интересна работа,добри условия и заплащане/добро за нашите стандарти/,обучение.Но още на 1вия месец попадаш в змиярника-хора,които ти се усмихват,но в същото време говорят зад гърба ти.Оказа се,че колежката с която дружах най-много  ми е направила интригата и без причина ме освободиха.Старите кучета се плашат когато видят че някой от новите се справя добре в работата-страх ги е да не им вземат хляба и позицията,и интригите започват.Да не говорим за тим лидерките-ако им се подмазваш опечена ти е работата,ако не-лошо ти се пише.Е сори мили дами,аз това не го умея и сигурно и затова така и не ви станах симпатична-зашото идвах само да работя,не да ви правя мили очички и да клюкарствам.Имаше една която започна с нас работа,но просто е родена за подмазвачка-и още на 1вата седмица подписа постоянен договор...А,да не забравя да спомена и другия трън-МЕНПАУЪР!Тези жалки създания разиграват хората,в комбина с Райхле-непрекъснато наемат и освобождават хора,под предтекст че сега няма поръчки и като дойдат такива пак ще се върнете на работа...И ти си чакай у вас ако си нямаш друга работа...Истината е,че те прибират пари от държавата и от въпросната фирма,да не говорим и че има известна разлика в парите които взимат новонаетите-около 100 лв по-малко,и познайте в чий джоб отиват;)Стигнахме и до съществения въпрос-има ли развитие в Райхле и де Масари?Ако сте се бъхтили години наред за диплома и се надявате да прокопсате,по-добре да не е в тая фирма-повече от селф инспектор няма да станете,никой няма да махне тийм лидер за да станете вие такъв.Ако сгафите сериозно най-много да ви свалят в склада,или на заточение в ''кутиите'',които се смятат за най-низшата класа там.Мили хора мой съвет е да не се връзвате на нито една от тези фирми,казвам го за да ви предпазя от много голямо разочарование,по-добре си търсете щастието другаде и реализацията,защото в Райхле НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА!!!

Едно изречение: Много жени на едно място и поносима заплата....

След ката изчетох прецизно мненията,някои от които хора познавам лично бих казала, че те имаха трески за дялане, не може някои все да си гледа телефона или изобщо други пък толкоз да ги мързи да работят,някои прекалено се оплакват като не ти се работи си стой вкъщи,разбира се имаше и доста хора уволнени за които грам не видях причина за това и да определено има доста и от синндрома ЛИЧНА СИМПАТИЯ,за съжаление ще кажа тази хубава швейцарска фирма с българско управление си е станала чиста БЪЛГАРСКА МУ РАБОТА - тоест много интриги,много злоба и завист шуробаджанащина,също така никаква динамичност на работа правиш едно и също до пълно затъпяване,перспектива за развитие има но не голяма,в повечето случай никаква.СЪВЕТ - ако искате интересна и динамична работа и да се развивате ОТКАЖЕТЕ СЕ !
ДОБРИТЕ СТРАНИ - О, боже живеем в мизерна държава и тези пари честно казано са добри на фона на 300-400  на други места,също така има карта за целият градски транспорт което пак е добре и ваучери за храна,в работата определено търсят мнението ти и гледат на 100% да ти е удобно да работиш,ако търсиш сигурност и спокоиствие това е твоито място!
Но ако си млад човек и искаш да се развиваш определено това може да е само спирка от твоето развитие но не и постоянна работа занапред,едва ли искаш да правиш едно и също цял живот!
А скъпа Ива, със нейното прекрасно мнение за фирмата, и аз да бях племенница и роднина на администрацията и аз така щях да напиша мили думи за фирмата ама чакаи само да си спомня ти май 2-3 месеца изкара и после дай яко болнични докато забременееш, незнам ти изобщо не си работила, а и само мрънкаше и се мислеше за много нещо,пък работа не си много вършила от наблюденията ми!
С ДВЕ ДУМИ- мястото е добро,важно е да изкарате пробния период както се казва да остискате зъби после договор и после пак не ви е сигурно но това са подробности то май навсякъде е така тъй че това да не ви стяга просто си бачкате и това е ....НЕПРИСТРАСТНА СЪМ тук са писали доколкото видяп да найстина разочаровани колеги но и доста подмазва...аз само казвам как са нещата а вие си преценявати,ако търсите сигурност и спокоиствие е и не прекалено голяма заплата но стигаща може да почнете определено, НА ДОБЪР ЧАС!!!

Тези не ги ли е усъдил още някой?

Аз работя в тази фирма,за мен това е най-добрата фирма и няма нищо общо със запояване хахахахахах,работи се с кабели не се пои нищо,измерват се на апаратури и още куп операции,местата за мноооого чисти и има страхотна вентилация,като в наса е....всеки който дойде ще види!

Уважаема колежке,
Не знам с какво сте се занимавала досега, но оператор ръчен монатж най-общо означава да запоявате елементи върху печатна платка, по предварително зададена принципна или най-вероятно монтажна! схема.
На пръв поглед всичко изглежда нормално, но поискайте да видите местата , на които ще работите. Аз бях само 3 месеца на такава позиция и нямаше нормалната вентилация за това работно място. Нагълтах се с калай, и олово от изпаренията на поялника и монтажната работа. Така че гледайте дали имате осигурено място със задължително работеща вентилация, защото оловото и калая , които ще се натрупат в кръвта ви, не знам дали можете да ги изчистите след това, и кой изобщо може да ви компенсира.

Здравейте, искам да помоля ,ако някой може да ми даде информация.
Поканена съм на интервю за работа ,  за позиция   операторка за ръчен монтаж.
Много ме интересува работното време ... Доколкото разбрах са 1 и 2 смяна , като 1 - та е от много рано.
Оказва се .че в района в който живея нама транспорт ..... и физически е невъзможно да се стигне навреме.
Та мисълта ми е , има ли и друга възможност ...било като работно време или като транспорт.
Интересувам се силно от работата и смятам да се ява на интервюто,но ми се иска някой да ми каже нещо предварително.
Благодаря!

как да кандидатствам за работа?Благодаря предварително