Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Резбарска 1Е&markers=София,ул. Резбарска 1Е

Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД

Всичко, което е написал Иван от 24.02.2017г.е точно така. Това,което ми казаха и тези, които напускат и тези, които работят там е точно такова, каквото го видях и аз.Трябва да си разкарат женичките от селски тип в производството на 2 етаж, които неизвестно как са се окопали и на отговорни позиции и всичко ще бъде наред. В кабели Ивета Ив.,Анджи, Бистра,Радка с печата, Силвия с печата, Валя от Адаптери. Непоносими са. Всички чужди фирми в Бг са побългарени от някакви мениджъри с изкривени представи и липса на усет към хората и към работата. Не се толерират хора интелигентни с широк поглед,по-умни, със модерни идеи,а дори се и страхуват от тях да не би някой да е по-по и да ги измести, а само тъпи послушковци.Но оправяйте се сами, без безплатни съвети.

Бях се зарекъл повече да не коментирам тази фирма ,но не мога да остана безразличен към това което се случва. Уважаеми колеги и колежки ,не искам да ви критикувам ,но за отвратителното отношение на ръководство и управляващи ,и вие имате вина. Правят си каквото искат и се правят на голямата работа ,защото вие сте им позволили да се гаврят с вас. Разберете че ключът с който да се оправят нещата е в самите вас. Аз мисля че всички трябва да се надигнете на бунт, и да се обедините ,и да им кажете, че без вас са нищо .Основният фактор тука е страхът във вас ,и те много добре го знаят, и го използват срещу вас да ви уязвят ,не случайно и в природата едно животно, усети ли в някое същество ,че го е страх и нападат. Разберете ,че вие сте основният двигател да ги накарате тях да ги е страх ,а вие да нападате. Всички се оплакват и терзаят, но никой работещ в тази фирма не е предприел нещо по въпроса. Не вярвам ,че е толкова сложно всички който не са доволни от управлението и администрацията, да убедините сили, и да им кажете ,че няма да сте им роби и, че не търпите гавра с вас ,защото сте хора с достойнство. Излезте и им кажете че няма да им слугувате и работите докато исканията ви не бъдат удоволетворени. Или може би ви е по добре всеки ден да ви боли главата, и да си съсипвате нервната система, и като се приберете в къщи да сте в депресия и да мислите какво се е случило в работата, не мисля. Вашият страх е тяхното оръжие което да използват срещу вас. Да знам ,че някой от вас имат кредити, семейства, живеят под наем ,и и е трудно да предприемат тази стъпка, но това е начина. Това не е единственото работно място за вас, все пак някой хора от колективът са млади, можещи, креативни, и с висше образование мисля, че можете да намерите реализация на друго убеден съм и по добро място за вас. Вие сте хора с достойнство и принципи и трябва да им го покажете ,а не да мълчите и да се измъчвате всеки път в ситуация. Какво, да не би 200 човека като излязат и кажат, че няма да работят докато не се предприемат кардинални промени ще ви уволнят всичките, едва ли ,кой ще работи да изкарва бюджета. Отдавна в Райхле е по престижно да си обикновен служител, отколкото да си на ръководен пост. Такъв заемат лица от който нищо не става. Докато продължавате да мълчите, ще ви унижават и гаврят с вас ,и нещата ще стават все по зле, и няма да стане магия и да се оправи цялата ситуация. Трябва някой да работи по въпроса .ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ МАЛКООСТАНАЛИ ЧИТАВИ И ИСТИНСКИ ХОРА.

След доста размисли реших да напиша и своето мнение!Работих в тази фирма точно няма и месец и една сутрин реших да напусна,точно след едно събрание на новият ръководител на фирмата( не,че познавам стария) в което разбрах,че уважението и фирмената сигурност към работника са нулеви!Запознах се с хора на по 4г във фирмата без да са се развили грам и без увеличения на раб.заплата...моите уважения към тях,защото въпреки всичко работят адски много и то качествено!Екипа ми хареса страшно много,но другото не...призовавам да не си губите времето...!!!!

Тази фирма тръгва все по на зле...даже и новите хора седят по два дни и бягат!Драги управници замислете за вашето отношение към работната ръка!Управляването на производството е ужасно...новият директор няма никакъв подход към хората,вместо да ги предразположи и изгради в тях уважение към себе си,той на няма и 6 м подходи със заплахи за разни напускания на кораби и т.н...арогантното му поведение е просто недопустимо за длъжността която заема!Нека се научи да слуша работниците,които всеки ден се трудят и успяват в хаоса който цари...и най-малкото е въпрос на елементарно възпитание да поздравява!Направихте така,че работата да е все по-голям кошмар с всички неуредици с така наречения нов проект за материалите...тормозейки хората от производството да се лутат в една страшна лудница стремейки да си изпълнят дневната норма...тормозейки и без това намаления състав на склада!Съвет:когато избирате хора на управляващи длъжности,сложете такива които имат поне малка представа от това което ще работят!Не може ""шеф''на склад да не знае центрове,материали и т.н...просто е недопустимо и вместо да вземе да ги научи да ходи и да се кара!Единственото хубаво нещо което мога да кажа е....АДМИРАЦИИ към г-н Радев за това,че винаги поздравява...вслушва се в работниците и се опитва да оправи нещата...нека новият производствен директор да вземе пример!За съжаление ще продължавате да губите ценна работна ръка!

Явих се на интервю всичко мина добре казаха ми, че ще ми се обадият. Обадиха се подготвих документи и отивам да кажа, че съм готов. На входа ме срещат момчета с работни дрехи и ми казват,че не си човек на накой шеф си вън. Не им повярвах но се оказяха прави не ме взеха, че не ми е добър английския. Пак поговорихме с момчето което ми каза, че нямам шанс. Той ми каза, че това е само претекст има хора заемат такава длъжност без език и образование но са човек на една от шефките. Ако нямаш нещо с някоя от всички жени шефки нямяш работа тук ми казаха.

Изчетох всички коментари и искам да съм полезна на хората,които са кандидатствали във фирмата за работа в производството.
В повечето коментари проблемите по-скоро са междуличностни,а не професионални.
Аз работя на втори етаж (не споменавам отдела за да нямам излишни главоболия).Това което виждам са хора,които работят усилено и хора ,които всеки път като минавам по пътеката си говорят по телефона или си чатят.А после се оплаквате че нямате бонуси за продуктивност и закъснявате с поръчките.
Та да се върна на това защо пиша коментара...

*заплата 630 лева
*60лв вауери
*карта за градски транспорт за цялата градска мрежа
*50% от стойността на Мултиспорт карта (в случай че тренирате)
*безплатно кафе
*след втора смяна се прибираш с такси
*смените са от 6ч до 14:30ч и от 14:30ч до 23ч (някои колежки а малки деца работят редовна смяна).
*работно облекло
*при изпълнени таргети от отдела има и бонуси,което не е маловажно.
Работата не е за всеки и то не защото е тежка ,а защото е специфична и се изисква поне в началото постоянност,търпение и спокойствие. Никой не те гони да правиш нормата още от началото защото това на практика е невъзможно и се изисква практика.
За мен работата е забавна, но пък и това зависи какво сте работили преди това.
Написах този коментар да помогна на колебаещите се да решат,защото според мен коментарите не са на 100% обективни.
Не знам как е в другите отдели и за това споделих впечатленията си само на етажа на който работя.

Искам да кажа на господата управници,че ако не вземат кардинални мерки относно ръководството на отдел платформи,ще продължават да губят кадърни хора!

Много работа,малко пари.Отнощение отвратително.Лицемерие огромно.Това е,заповядаите при нас и се убедете.

Забелязах, че има доста негативни коментари относно компанията. Все пак бих искал да попитам как ви се струва фирмата за 6-месечен стаж и дали си струва с оглед на опита, който евентуално ще бъде придобит по време на стажа?

Благодаря предварително за вашите отговори.

Радвам се че имам съмишленици в това което съм написал и че вижданията ни за фирмата се припокриват защото това е реалната истина за Райхле Уважаеми колежки явно сте от малкото хора които са със широко отворени очи и че не се притеснявате от нищо да изкажете своята теза и преди всичко ви прави чест че сте обективни Не ви правя комплименти или четки просто съм радостен от факта че не съм сам в това което казвам и че са останали една шепа качествени хора които работят и са работили в Райхле ЕВАЛА на вас Убеден съм че мнозинството и единството са пътят за разрешаване на проблеми и може би всички ако бяха като вас Райхле нямаше толкова да затъне БЛАГОДАРЯ за подкрепата ви Сега искам да просветля тези които не знаят как една фирма гради име Престижът и репутацията на дадена компания се гради на база Доволни и коректни служители и доволни клиенти като второто е пряко свързано с първото а първото е свързано с ръководните органи на фирмата хорато които дърпат конците За съжаление настоящето ръководството в Райхле е под всякаква критика и от там се тръгва по веригата и имено от там се уронва имиджа и престижа на фирмата Много е жалко че тази компания се управлява от некомпетентни невежи личности с някакво си висше образование но уважаемо ръководство висшето образование не е критерий че ставате да изпълнявате функциите и отговорностите на постът на който сте поставени Намирам за крайно не допустимо индивидите с които спите и с които си пиете питието извън работно време да ги поставяте на ръководни постове и те да се облагодетелстват от този факт и да си правят каквото искат с служителите ви които освен че изкарват и вашите заплати допринасят за развитието на фирмата Все пак на работното си място трябва да бъдем професионалисти но вие не знаете явно значението и смисълът на тази дума Осъзнайте се защото рано или късно търпението на служителите ви ще се изчерпа и това няма да е от ваша полза Сега искам да силно да подчертая че въпреки тягостната обстановка във фирмата има хора които си вършат много старателно коректно и съвестно работата но техният труд и качества биват омаловажавани от вас и от пробутаните от вас тим-лидери Вие ги смачквате емоционално и от там идва и нежеланието на служителите ви да дадат максимално продуктивност Направо е смешно на годишната атестация да увеличите нечия заплата с 20лв а вашите с колко ги увеличихте и оправдани ли са спрямо това което вършите ЗАМИСМЕТЕ СЕ Има над какво малко да Явно някой има интерес в Райхлето да е хаос и безпорядък Искам най искрено и чистосърдечно да благодаря на хората които останаха човечни и истински към мене на тези които не ме плюеха и не хулеха зад гърбът ми хората които ме разбираха и бяха и са с мен радвам се че в такава среда успяхте да съхраните човешкото и доброто в себе си Няма да цитирам имено от съображение за сигурност да не пропусна някой на тези които ми казваха истината в очите независимо дали ми изнася или не от такива хора аз мога само да се уча и да уважавам И заобиколени от некачествен човешки материал вие изпъквате най вече блестите С Уважение Иван