Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Резбарска 1Е&markers=София,ул. Резбарска 1Е

Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД

Много работа,малко пари.Отнощение отвратително.Лицемерие огромно.Това е,заповядаите при нас и се убедете.

Забелязах, че има доста негативни коментари относно компанията. Все пак бих искал да попитам как ви се струва фирмата за 6-месечен стаж и дали си струва с оглед на опита, който евентуално ще бъде придобит по време на стажа?

Благодаря предварително за вашите отговори.

Радвам се че имам съмишленици в това което съм написал и че вижданията ни за фирмата се припокриват защото това е реалната истина за Райхле Уважаеми колежки явно сте от малкото хора които са със широко отворени очи и че не се притеснявате от нищо да изкажете своята теза и преди всичко ви прави чест че сте обективни Не ви правя комплименти или четки просто съм радостен от факта че не съм сам в това което казвам и че са останали една шепа качествени хора които работят и са работили в Райхле ЕВАЛА на вас Убеден съм че мнозинството и единството са пътят за разрешаване на проблеми и може би всички ако бяха като вас Райхле нямаше толкова да затъне БЛАГОДАРЯ за подкрепата ви Сега искам да просветля тези които не знаят как една фирма гради име Престижът и репутацията на дадена компания се гради на база Доволни и коректни служители и доволни клиенти като второто е пряко свързано с първото а първото е свързано с ръководните органи на фирмата хорато които дърпат конците За съжаление настоящето ръководството в Райхле е под всякаква критика и от там се тръгва по веригата и имено от там се уронва имиджа и престижа на фирмата Много е жалко че тази компания се управлява от некомпетентни невежи личности с някакво си висше образование но уважаемо ръководство висшето образование не е критерий че ставате да изпълнявате функциите и отговорностите на постът на който сте поставени Намирам за крайно не допустимо индивидите с които спите и с които си пиете питието извън работно време да ги поставяте на ръководни постове и те да се облагодетелстват от този факт и да си правят каквото искат с служителите ви които освен че изкарват и вашите заплати допринасят за развитието на фирмата Все пак на работното си място трябва да бъдем професионалисти но вие не знаете явно значението и смисълът на тази дума Осъзнайте се защото рано или късно търпението на служителите ви ще се изчерпа и това няма да е от ваша полза Сега искам да силно да подчертая че въпреки тягостната обстановка във фирмата има хора които си вършат много старателно коректно и съвестно работата но техният труд и качества биват омаловажавани от вас и от пробутаните от вас тим-лидери Вие ги смачквате емоционално и от там идва и нежеланието на служителите ви да дадат максимално продуктивност Направо е смешно на годишната атестация да увеличите нечия заплата с 20лв а вашите с колко ги увеличихте и оправдани ли са спрямо това което вършите ЗАМИСМЕТЕ СЕ Има над какво малко да Явно някой има интерес в Райхлето да е хаос и безпорядък Искам най искрено и чистосърдечно да благодаря на хората които останаха човечни и истински към мене на тези които не ме плюеха и не хулеха зад гърбът ми хората които ме разбираха и бяха и са с мен радвам се че в такава среда успяхте да съхраните човешкото и доброто в себе си Няма да цитирам имено от съображение за сигурност да не пропусна някой на тези които ми казваха истината в очите независимо дали ми изнася или не от такива хора аз мога само да се уча и да уважавам И заобиколени от некачествен човешки материал вие изпъквате най вече блестите С Уважение Иван

Жалко в какво се е превърнала тази фирма. Г-н Петров беше човек, който ценеше хората си (или поне така изглеждаше), защото те бяха хората, които "правеха" фирмата. Дали времето променя хората или с времето те показват истинското си лице незная. Но ако нещо не върви добре то идва от ръководството и лошата или липсата на организация, което означава неясни, вечно променящи се правила, с различни приоритети, според неясни и субективни критерии.
Разбира се, причините могат да бъдат вътрешни или външни или и двете. Но когато са преобладаващо вътрешни, упадъка е ясно предвидим, дезорганизацията, демотивацията и вътрешните интриги са обективни фактори, неможещи да се справят с външните предизвикателства.
Късмет на всички все пак.

Иване, не уронваш престижа на фирмата и съм съгласна с мнението,което изказваш, защото е вярно. Вярна е и информацията, за отношението на хората, които цитираш. Напълно съм съгласна с всичко, което си написал и смея да твърдя, че няма никакво преувеличение. Относно хората, които уронват престижа на фирмата те не са от напусналите, а всички, които минават между капките злорадствайки за другите.
И изведнъж изникна въпроса: Щом толкова много работите колеги, кога успявате да забележите, какво правят другите?

Уважаема колежке в никакъв случай не се стремя да уроня авторитета нито на фирмата нито на имената които съм цитирал Исках само да разкажа реалната ситуация и отношения към обикновеният служител в тази фирма Да фирмата може да е много сериозна и коректна в дадени аспекти но в Българската и версия нещата не са такива каквито трябва да бъдат Обзалагам се че господин ДЕ-МЕСАРИ не е наясно какво се случва в България и каква работа в действителност вършат Радко и Тишо Моята цел беше да подготвя или в най-добрият случай да разубедя хората които ще работят там за в бъдеще пак казвам хора без връзки и кандидатстващи за работа по нормалният начин но явно истината не изнася на някой хора Вярвам че това е мястото за изказване на мнение било то позитивно или негативно за да се избегне нечия неволна грешка и да се съсипе самочувствието на някой човек който нищо не знае за фирмата но иска да разбере максимум инфо преди да си подаде документите За мен приоритетите на Райхле не са квалифицирани и мотивирани служители просто такива лица биват унижавани и омаскарявани от ръководството затова има толкова напуснали и такова текучество на персонал Главните приоритети съм ги споменал Човек преди всичко трябва да има достойнство и чест а не нечия марионетка Уважавам мнението на абсолютно всички независимо дали са съгласни или несъгласни с мене просто са много малко хората които са прями и обективни това е моята гледна точка и смятам че е правилна По повод мнението на колежката или колегата който ме нарича неграмотен искам да кажа обзалагам се че моето IQ е по високо от твоето може и да не съм написал някоя дума неправилно или да съм направил правописна грешка човешко е ти безгрешен-а ли се не ти прави чест че обиждаш и ме плюеш а си криеш името нарочно не слагам препинателни знаци точки и запетайки защото заемат символи и не мога да напиша целият си коментар който е както виждаш обстоен и подробен ,но хора всякакви , малко са човеците. БГ РАБОТОДАТЕЛ,ДОБРЕ Е , ЧЕ ВИ ИМА

Обръщам се към всички настоящи, бивши и бъдещи колеги. Всеки има право на мнение и нека го изказва публично, но в границите на общоприетите норми. Това, което за някои е лошо за други е добро и обратното. Не защитавам в никакъв случай фирмата, но хората не са виновни. Грешките са само и единствено в ръководството, защото не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава. "Роднините" и "близки приятели" се възползват и злоупотребяват само и единствено, защото им е позволено.
Лошо планиране, лошо ръководство, добри и ясни стратегии, но базирани на незнанието, че липсват ресурси за тази цел. Няма синхронност между отделните звена във фирмата, което поражда и безпорядък в работата. От известно време насам, управлението е възложено на кадри, които нямат никаква представа от управление на хора. R&M e сериозна фирма с ясни цели и мисия, фирмата е име на пазара и се се ползва с уважение, но всички сцени, които се разиграват в този сайт уронват нейният престиж. Не подронвайте авторитета на фирма, която досега ви е изхранвала. Ако не сте съгласни с нещо го кажете, ако сте съгласни-също.
Комуникация липсва колеги, комуникация!
Всеки има право да напусне фирмата по собствено желание, както и по собствено желание е влязъл в нея.
На ръководството бих искала да кажа, че обучените хора, които си тръгнаха през последната година го направиха само и единствено, заради некадърни лидери. Отдавна практиката "Разделяй и владей" не е печелевша.
Към настоящите си колеги ще се обърна със следното: Искате по-високи заплати, но показали ли сте желание за работа? Заплатите трябва да се регулират - да, но само и единствено срещу показани ИНДИВИДУАЛНИ резултати. Нека се прекъсне практиката на паразитите във фирмата.
Зная, че много от вас ще осъдят моят коментар с идеята, че съм "човек на някой", но ще ви разочаровам. Аз съм един реалист, който си обича работата и не е съгласен с решенията на своя тийм лидер.

Иване,чувал ли си за граматика? Такъв коментар не бях виждала. Върни се в 3 клас и започни отново. Определено имаш нужда, а след това чакай реализация на работното място...

Много интересно защо "мениджъри" близки до ръководството и в момента си търсят работа? Явно съвсем са го закъсали. Явно ситуацията става все по - добра под вещото ръководство на хора като Радко, Тихомир .... а и т.н. HR - Ирина Рибарова е във фирмата само за да получава заплата

Във връзка публикуваният от мен коментар на 31.01.2017 бих желал да допълня втората или може би третата част от моята служба в райхле и да разкажа нещата които се случват от истинската им страна както и моята гледна точка Сега искам да акцентирам върху хората с които работих близо 3г Преди 1г мислех че лошите и некачествени човешки индивиди са може би около 50процента това беше преди да напусна фирмата за първи път след като се върнах за втори път хората които съм мислил за свестни добросъвестни готини и истински напълно опровергаха вярата ми в тях Тук искам да цитирам едно име което има две лица този човек след кото се върнах във фирмата за втори път беше наистина друг и много явно му личеше Силвия Заркова какво точно бях ти направил че така рязко си промени отношението към мене Държеше се така все едно съм ти сторил нещо лошо Явно и на тебе някой ти е цъкнал копчето след като разбра че се връщам Явно си много двулична но това все пак си е твоя работа просто го споменавам защото според мене не са нормални тия неща зрели хора да се ръководят по акълът на някой друг Но Силвия не е единствената след като се върнах си дадох сметка с какви хора съм работил в действителност Къде отиват ценностите принципите и моралът но все пак живеем в бг през времето което работих в райхле освен че си вършех работата бях много общителен и фриволен със почти всички може би си мислех че както се държа с хората и те така щте се държат с мен да ама Не За мене са от изключително важно значение качества като ДОСТОЙНСТВО ЧЕСТ УВАЖЕНИЕ И ПОЧТЕНОСТ винаги те са били определящи за мен никога не съм ги нарушавал и винаги съм ги прилагал към хората с които комуникирам и с които работя като съм очаквал това нещо да е двустранно на в райхле нещата не стоят така истинските хора мога да ги изброя на пръсти другите просто не стават наистина трагично и жалка работа Фалшът лицемерието подлостта и двуличието са на почит там С мен така се случи поради една съвсем обяснима и логична причина просто в райхле аз отидох без никакви връзки просто с уменията и качествата ми но те не се толерират там въпросът е да имаш връзки и да вървиш по гайдата на Радко и Тишо подмазваш ли и ако ходиш да играеш футбол и да коментираш колеги и колежки извън работно време значи си техният човек Тези двамата не гледат качествата на човек които биха допринесли за качествена продукция доволни клиенти и развитие на фирмата при тях е водещо е друго Може би затова лансират и пробутват имена като Иванова Симона Явор семейство косъм и тн Просто са приближени до тях и следователно вървят нагоре необяснимо защо Тези имена много не ме харесваха защото говорех само истината и постъпвах правилно но истината на тях не им изнася Те си търсят не служители а роби на техен гръб да живеят а те до господстват и да си правят кефа Шефчета робството отдавна отмина накрая да не се окажете вия роби на някой Тук може би много хора ще ме опровергаят и ще кажат Иван не работеше той ходеше по линиите и досаждаше на колежките това в известен смисъл е вярно да по някой път си позволявах да бездействам но искам на всички да кажа ЧОВЕК СЕ АДАПТИРА В СРЕДАТА КОЯТО Е не може някой лица договорите на които са ни едни и същи да си правят каквото искат а аз да работя не съм балама и няма как да стане пък и за 650лв толко Сега искам да обърна и специално внимание на лицето Ивета Иванова една жена с наистина болни амбиции и караща доста късен пубертет Уважаеми бъдещи служители тази жена е олицетворение на самото зло много хора я мразят и ненавиждат а тя мене ме обвинява че и правя мръсно Иванова разбери не ме интересуваш нито ти нито райхлето от както се махнах живота ми значително се подобри и те съветвам да не говориш за мене в цялата фирма просто забрави че съм бил някога там нали ужким си над нещата не си личи Ако някой се държи за нея ще просперира в фирмата на каква цена дали си струва преценете сами Наистина не става за началник по скоро е за друго място на нали Тихомир и е гръб може да си позволи много неща А сега искам да се обърна към господата РАДКО и ТИШО я кажете уважаеми колко швейцарски пари усвоихте по предназначение и колко си разделихте под масата затова заплатите на тези които ви работят са ниски за да могат вашите джобове да са пълни както и на тези около вас За това ги има дразгите и конфронтацията между колежки и колеги замислете се нали сте от висшето общество Под ваше ръководство тази фирма няма да съществува дълго Така малко и мъжеподобните същтества които работят на кътинга тоест преди време работихме заедно Явор и Жоро са с главен процесор Иванова и работят на нейната честота няма да ги коментирам но за господата от Ботевград и Кюстендил мисля да ги спомена та въпросните двама ужким ми се пишеха за приятели ходили сме по заведения говорили сме на дълго и широко бяха сложили маската на свести момчета и така докато напуснах Кака им Кина и Цурка почнаха да им промиват мозъците и те стриктно изпълняват техните нареждания някак си рязко спряха да бъдат приятели с мене Момчета то вярно че за единият секс един мъж кво ли не прави но бивали така да ви изпият мозъците то утре щте предадете родителите и семействата по тази логика а бяхте може би читави навремето но явно и вия играете някаква игра и да обобщя има два лагера там единият на Кина другият на Иванова и двата са помия а работата и таргета остава на заден план за защото първо трябва да се изкоментират всички независимо бивши или настоящи колеги и тогава ако им остане време ужким се захващат за работа докато хората извън лагерите се спукват да бачкат и за това напускат повечето Нормалните психики не издържат От колегите ми на кътинга само новопостъпилите бяха много готини Марто и Венци но момчетата имат глава на раменете и вече не са сред колективът Пичове успех и не се променяйте Така че хора започнали по обява и без здрави връзки не са на почит в Райхле Ако познавате Иванова значи определено сте за там всичко което до тук е вярно и дано да съм успял да предпазя бъдещите ви служители Райхле