Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Резбарска 1Е&markers=София,ул. Резбарска 1Е

Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД

Г-н Антон Петров,беше ни много "приятно" да работим с вас.Пожелаваме ви лек и приятен път за където сте тръгнали.Дано успеете поне в някоя фирма да направите нещо.

Някой ще каже ли кой топ мениджър напуска и как ще ни се отрази това?

Естествено,че заради бонуса работиха всички.Дори смятам,яе вместо да се търсят нови хора има много ,които биха идвали допълнително.Естествено ако ни изчисляват труда сумарно няма как да стане,но изглежда ги устройва да губят време и пари в обучения.Смятам,че е добре всеки служител да може да работи на 2 позиции,а не на "32",и после никъде нищо да не е научил.Имам късмет,че съм само на една,защото някои обикалят от стол на стол.

Трябва и други да се махат,че иначе бонуса отива на кино.Трудно ще се взима след като има толкова хора,които обикалят.Ние на линията се чудим,някой знае ли Силвия приятелката на Иванова като каква работи в Райхлето?Да не говорим,че най редовно няма кабели и трябва умишлено да работим по бавно!Постоянно има някакви лигавщини от страна на Иванова,страшен ръководител.Поне да беше обективна с хората,защото от личните и симпатии на всички ни писна.Няма как да е успешна след като прави разлика между хората.Няма справедливост,а това го умееше Вени.Добрият резултат от последния месец се дължи на това,че ни обещаха бонус,в никакъв случай не е благодарение на тийм лидера.Радвам се ,че една година работих с Вени,че се запознах въобще с нея.Няма да се намери кой да я замести!

Кой мениджър бяга?

Може ли пояснение кой топ мениджър напуска?

Стана тя каквато стана след като и младия топ мениджър бяга.... Явно много са се оплескали ...

Какво правиш Райхле,побърка хората с това работно време.Направете го 24/7 и да се приключи с тези глупости-да не може човек да си направи планове заради графици за 3 месаца напред които се променят всеки ден.Имало много работа,затова ще се работи и в почивните дни.Е как няма да има работа,като накарахте да напуснат,и изгонихте сумати компетентен народ.

Моля някой да пише какви са заплатите на служителите и нещо повече!? Благодаря!

Относно Антон Петров. Ако погледнеш общия му трудов стаж няма да намериш и 2 години управленски опит. Как може такъв човек да спечели конкурс за млади мениджъри??? Човек без трудов опит. Коя компания би наела мениджър без опит да ръководи отдел?? Не случайно са го уволнили след няма и година от АББ. Фирмата е яко мизерна и само ако си с дебели връзки и роднина на някого може да станеш като Антон Петров. Засрами се бе!