Лео Експрес ЕООД / Leo Express /img/frontend/nomap.png"

Лео Експрес ЕООД / Leo Express

да тая от нп в офиса е непоносима ама и за тая фактуристка думи нямам що за жена бе като направи физиономия ще кажеш,4е 4овек пари и иска и фактура пише и барка ,в началото си виках тя е нова ама не спира да е толкова изнервена и да се дарпа като че ли ...

те в този офис са вечно сърдити.само се цупят работа не вършат.тая дето изплашта н.п.е толкова зле че докато си вземеш парите ще получиш нервна кризалима шепа хора дето ако ги махнат ще е по добре

КАКВА Е ТАЯ ФАКТУРИСТКА КАСАБСКА ЕДНА ФАКТУРА НЕМОЖЕ ДА НАПИШЕ КАТО ХОРАТА ПО ТРИ ЧАСА ПИШЕ ЕДНА ФАКТУРА,ЧЕ И МАРМОРИ ПОД НОСА СИ И НЕДОВОЛСТВА КАТО ЧУЕ, ЧЕ ТРЯБВА ДА ПИШЕ ФАКТУРА НЯМА ТАКАВА МАРМОРАНА ДОРИ НЕ ГО КРИЕ ТАКА МАРМОРИ,ЧЕ ДА ЗАБЕЛЯЗВАМЕ НЕДОВОЛСТВОТО И И ДА СЕ ПОЧУВСТВАТ КЛИЕНТИТЕ НЕУДОБНО.УЖАСТ!!!.Е НОРМАЛНО ЛИ Е ТОВА НАЛИ ЗАТОВА Е ТАМ,НО ПОНЕ КАТО СИ ПЛАЩАМЕ КУРИЕРСКИТЕ УСЛУГИ ПРИ КАСИЕРКИТЕ СА УСМИХНАТИ И МНОГО КУЛТУРНИ И ДВЕТЕ МОМИЧЕТА С КЕФ ДА ПЛАЩАШ ПРИ ТЯХ НО ЗА ФАКТУРА КАТО МУ ТРЯБВА НА ЧОВЕК В ПРИКЛЮЧЕНИЕ ЩЕ СЕ ВИДИ НЯМА ТАКОВА МАРМОРЕНЕ ТАЯ НЕ СИ ОБИЧА РАБОТАТА ИЗОБЩО НЕВИЖДАТ ЛИ ТЕЯ ШЕФОВЕ

Здравейте уважаеми,г-н Началник на Лео Експрес аз категорично ви заявявам,че пове4е с вашата фирма работа нямам.Докога тези вашите куриери ще трябва да ги търпя,вие работите за нас,или ние за вас.Докога Ви питам щте трябва вашите куриери да казват на мои колеги от къде зареждам стоката...ТОВА МИНА ВСЯКАКВА ГРАНИЦА..Сега се питам,каква куриерска фирма сте измислена,сега разбирам колегите си защто се отказват да работят с вас.Дано и един клиент да не ви останат щтом сте некоректни кам нас клиентите.

абе какбва е тая служителка дето уж изпла6та нп на клиенти до6ли в офиса:софия:нестига,4е ми говори на диалект,ами ми даржи тон,4е си тарся парите.ли4но не сам я виждал,за6тото служител сам пра6тал за парите,но по говора си ли4и,4е е дива селянка до6ла в софия да се прави на гражданка.каква е тая жена се 4удя.!?мале какав език ми отвори,леле какво проста6ко даржание.то маи в тоя офис са ги избирали с конкурс.за6тото и една нормална фактура немогат да ми напи6ат.по сто пьти ги поправят.работното време е до17 е аз да си полу4а парите трябва да затворя офиса си!!!!нормално ли е това?а и сьбота си по4ивала.тя работа през другото време не варши,та и да си по4ине.ох това лео все така я кара.

искам да се опла4а от една куриерка.ли4но ни6то кам нея,но и така не се работи госпожо.ве4но сте сардита,марморите и подаржанието ви ли4и 4е работата не ви харесва.4есто забравяте да ми отразите нп,а аз без тях не мога да работя.моля раководителите да обарнат внимание.

isakm da se opla4a ot edin kurier v sofiq na leo ekspres. imate edin slujitel koito predi kara6e bus,no sega se vozi kato kufar s edin drug.ta parviq slujitel za nego stava duma-tova e 4ovek koito ne trqbva i 24asa da e va6 slujitel,ako darjite na renumetosi.zasi4alsam go kak hvarlq pratki i te se 4upat,samo marmori i sled kato natovari qda si go izkarva na busa.tova e edin mrasen,gaden 4ovek.karal se e s men ako ne sam napisal tovaritelnica,stikeri-az li trqbva da go pravq tova!a kolko pati sutrin e mirisal na alkohol....i poneje 4a6ata na moeto tarpenie prelq re6ih da smenq firmata.koi e toi ,4e 6te mi hvarlq stokata,6te mi darji ton,6te mi komandva slujitelite da pi6at i tovarqt.koi e toi?!?!!!!s leo rabotq ot godini i ako zarad edin bukluk trqbva da se otkaja-qvno leo darji na izmekqrite si,no ne i na klientiti.koeto e mnogo jalko,za6toto ima i drugi firmi.az ne moga da sam sigoren v deistviqta na tizi kurier,kakto idva6e piqn i obezabrazen utre ako stane katastrofa koi 6te mi poeme zagubite?za moe smetka 6te si ostane,4e rakovodstvoto na leo ekspre ne e vzelo podvnimanie povedenieto na tozi 4ovek.az sam kazval taka na slujitelite si-te sa liceto na moqta firma.klienta si pravi izvodi ot tqhnoto povedenie i vazpitanie.a kato go gledam toq kakav izvod da si napravq za leo ekspres

radvam se ,4e v leo nai-setne imalo pro4istvane na kadri.oba4e ima o6te mnogo!!!!!! ne se svar6vat samo s kalini da4ev,a ima o6te deto se prekrivat,no i tqh 6te gi razkriqt.dokato ima takava izmet v sf of 6te ima naprejenie,za6toto te sa nau4eni ot goreposo4enite da pravqt mizerii,da obarkvat rabotata,da vla4at nadolu vmesto nagore.za6toto golqma e grupata na kalin deto i bez negovo prisastvie rovqt za otricateln vmesto za polojitelnoto.te sa na principa:po-malko rabota,po-ve4e batak,za da ne ni razkriqt nas.edinici sa horata deto se borqt za razvitie na leo,no truda im otiva podqvolite sled kato sa ostanali razni imikqri.sa6tite tezi deto sega pravqt razni sabotaji na novoto rakovodstvo.samo im pojelavam da uspeqt da premahnat horata na kalin,za im tragne rabotata

abe kaline,savsem slu4aino popadnah na tvoite pisanici v tozi forum.ti si bil bezi4liv be!!!!!!kak samo se opitva6 doposledno da ubedi6 6efa si v tvoita 4esnost.le,le,le dano samo pak da ne ti se varje na prikazkite.kak moje6 da tvardi6 ,4e si napravil tolkova mnogo za ofisa?da napravi,no vsi4ko be v otricatelen aspekt.samo si spomni kakvi intrigi varte6e,kak nastroiva6e horata edin sre6tu drug i pole se prave6e na mirotvorec,kak prekriva6e gafovete na svoite hora a natopva6e nevini.le le tvota naglost e bezgrani4na

skapi kolega ot dolna mitropoliq-starite hora kazvat,4e ribata miri6e ot glavata,ta sa6toto se otnasq za 6efovete ot d-grad.kak da osa6testvqvat kontrol sled kato ne smeqt da se mradnat za da ne si izgubqt mqstoto.neznam pri vas kak e,no v sofiq si e istinski zmiqrnik.jalko,4e novoto rakovodstvo iska s trici da lovi maimuni,a to ne stava.za6toto ima dosta izmet za gonene,no ...... dano uspeqt.ima edna grupa deto vsq4eski se ma4i da obarkva ne6tata,pravi razni mizerii,no.... 6ilo v torba ne sedi.potro6iha koli za sumati pari,idvat piqni na rabota,tro6at pratki.osobeno ima edin deto vse se kara s kolegite si i si misli,4e e velik za6toto laje ,4e raboti a samo se skatava.ta kolega polojenieto si e edno i sa6to navsqkade.