Лео Експрес ЕООД / Leo Express /img/frontend/nomap.png"

Лео Експрес ЕООД / Leo Express

МОЖЕ ДА Е ЗВЕРЧЕ НО МОМИЧЕТО Е УМНО ЗАБАВНО И Е ДОСТА ПРИЯТНО,ОСВЕН ТОВА Е СИМПАТИЧНО И АЗ ЛИЧНО БИХ ЖЕЛАЛ ДА ИМАМ ТАКЪВ ОТГОВОРЕН СЛУЖИТЕЛ КАТО НЕЯ.ВИЖДАЛ СЪМ КАК РАБОТИ И БИХ ЖЕЛАЛ ПОЛОВИНАТА ОТ МОИТЕ СЛУЖИТЕЛКИ ДА ПРИЛИЧАТ НА НЕЯ.ОСВЕН ТОВА ЗНАМ КАК СЕ КАЗВА И МОГА ДА ВИ КАЖА-КАТЯ,ЗА ТИЯ КОИТО НЕ СПИРАТ ДА Я ПЛЮЯТ ПОНЕ ДА ЗНАЯТ КАК СЕ КАЗВА!!!!Г-Н ДЕНЧЕВ ДА СЕ ОГЛЕДА КОЙ МУ ДЪРПА ФИРМАТА НА ПРЕД-ТАКИВА КАТО ТОВА МОМИЧЕ И ОЩЕ МАЛКО ДРУГИ ХОРА ИМА КАТО НЕЯ!!!ТОВА Е ОТ МЕН

Че тази от НП-то си е зверче така си е, но за другите момичета и дума не може да става че са не любезни и т.н.Обшо взето съм доволен от обслужването в Лео експрес.Единствената ми забележка е че тези хора тънат в мизерия,мърсотия и какво ли още не. Не ви ли е неудобно от клиентите си Г-н Денчев? Мисля че сте голяма фирма , утвърдена на пазара.Трябва да сте благодарни на работниците си които по цял ден стоят в тази дупка приличаща на стара необитаема постройка.

абе хора кави са тия глупости дето ги пишете,какви са тия нп дето не се изплащат щото фирмата нямала пари и ги ползва.какъв ум ще го роди това.такова нещо няма ,ама има нещо такова- че получателя много често казва наизпращача че е освободил стоката а той не е .и ниеот офиса се налага да звъним през 2 дни да идва да сия взема.защо кажете ми си поръчвате стока а не явземате навреме.или въобще щото и това се случва.а като кажем магазинаж 1.20 на ден всички се сърдят .ама офисите ни не са складове .

ДА ВИ КАЖА И АЗ,КАТО ЧЕТА КАКВО ПИШЕ МИ ПРИЛОШАВА.КЛИЕНТ СЪМ НА ЛЕО ОТ ГОДИНИ И ТОВА,ЗА КОЕТО ГОВОРИТЕ И ПЛЮЕТЕ ТЕЗИ МОМИЧЕТА НЕ Е ВЯРНО.ПОЗНАВАМ МОМИЧЕТО ОТ НП ОЩЕ ОТКАКТО ХОДЕШЕ ПО АДРЕСИ С ЕДНА КОЛА-ВИНАГИ Е БИЛА МНОГО ЛЮБЕЗНА И УСМИХНАТА.СЕГА ПРАЩАМЕ ПРАТКИ ОТ ОФИСА НА ЛЕОТО И ПАК ИМАМЕ НП И РАБОТИМ С НЕЯ И СЪМ МОГО ДОВОЛНА,НИКОГА НЕ СЪМ ИМАЛА ПРОБЛЕМИ С НАЛОЖЕНИТЕ ПЛАТЕЖИ.ВИЖДАЛА СЪМ И ДРУГОТО МОМИЧЕ МНОГО Е ПРИЯТНА СЪЩО.НЕ ОБИЖДАЙТЕ МОМИЧЕТАТА НА СЕЛЯНКИ,ВСЕКИ ХОДИ ОБЛЕЧЕН СПОРЕД ВКУСА СИ

Г-жа Симеонова каква тази помия вие не може да сте клиент на фирмата научете граматика срамота да сте неграмотна но знаете да съпите помия

скъпи клиенти от дале4 нашта работа е много лесна,но ако я вършите се оказва трудна.знаете ли колко пъти не мойем да ви открием полу4ателите,грешните ви адреси,самите полу4атели нямат пари и ни отпраштат до 1=2 докато ги саберат.заштото дават една информация отива колегата и се по4ва-вход закло4ен,няма надписан званец,клиента не е на адреса.не оправдавам написаното,но ме е яд,4е мислите ние куриерите да сме все виновни или шефовете.на българина и добре даму е тои е все недоволен и се жалва.

в на4алото когато се направи лео експрес имаше страхотен персонал,рьководители.тогава ние клиентите се 4уствахме наистина специални.явно заштото им трябваха на6те пари.сега се надуха и се мислят за по виши от нас.уядоха се и ве4е не им пока дали работвт с 100 клиента или 10.помията която се излива тук отбласква о6те пове4е клиентите.не виждам смисьл да се пише тук штом ништо не се предприема.кервана си вьрви-ку4ето си лае.сега е по-лошо заштото персонала дето го имат е сабран от улицата без ка4ества.нито факториска като факториска,нито пьк тая дето изплашта нп,нито пьк тая дето ий отговряла за персонала.само жени са назна4или иж за по добра работа,но нали знаете дето има 2жени става змиярник-само приказки,а работата за баламите.мьжете пьк еди с един няма ка4ествен.абе.....думи нямам.а като 4ета тия нешта из форума се 4удя зашто оште леото е на пазара,не се ли срамуват!!!!!!!

До кога ще си играете с нашите пари? Прав е колегата - или няма пари, или парите свършиха, сега пък интернет няма...Алооо, ние да не сме най-големите балами? Как еконт върши същата работа и парите носи на другия ден? Ама било по-скъпо - какво ме интересува това...Минаваме към Еконт, а вие си бийте камшиците, заедно с любезните куриери и рюбезната касиерка на Илиенци...Те не ни топлят! Да видим сего кои пари ще завъртите, когато нас вече ни няма при вас!

най долнопробната фирма,не правете грешка да я ползвувате...

Ако имаше малко ум в тиквата ти щеше да се сетиш кой съм. Щом като не споменавате имената на хората които пречат на работата значи няма такива.Явно предпочитате да злословите и интриганствате вместо да си изпълнявате задълженията.Мътите водата за да си ловите рибата(да си правите далаверите.