Лео Експрес ЕООД / Leo Express /img/frontend/nomap.png"

Лео Експрес ЕООД / Leo Express

ооо,не,нещата в тая фирма вече са неспасяеми.повярвай ми!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

davam otgovor na dolupisanoto-da kalin ve4e ne e vajen,no trudno 6te bade na novoto rakovodstvo po prostata pre4ina ,4e naslednicite na kalin sa tam.te rabotqt kato nego.svesnite si otidouha,a nama i da se varnat.kolektiv trudno se pravi ,za6toto vseki darpa 4ergata kam sebesi i misli,4e nai-raboti i ima pove4e prava ot drugite.vseki posvoemi razbira ne6tata i ne misli drugiq kak moje da se 4ustva.tova e.vqrvam,4e ne6tata 6te se opravqt,no si trqbva vreme.

Хора!!! Калин ли е най - важния че само за него да се говори? Простичко си беше момчето,но му дадоха власт и стана много отворен.Слава богу Денчев се осъзна и го разкара. Лео експрес наистина има много потенциал но преди свичко новото ръководство трябва да се заеме с най -важното създаването на един страхотен екип -КОЛЕКТИВ-какъвто до сега никога не е имало едва тогава и Деян и всички ще осетят разликата!

iskam samo da kaja,4e tozi kalin e za prebivane.!!!!!!takiva porazii prave6e,4e mnogo se radvam deto nai_nakraq si polu4i zaslujenoto.nai-setne!prekriva6e nomerata si zad drugite,leo go be6e prevarnal na ba6teniq.lo6otoe,4e tezi deto si otidohme zarad nego sega nqma da ni varnat,no ne e bolka za umirane.na tezi deto ostanaha pijelavam uspeh.nomerata na kalin sa vseizvesni i tezi deto go za6titavat sa sa6tite kato nego.samo s 4isti race moje leo da varvi napred,mqsto za kalinovisti nqma.

malko mu be6e na kalin mahaneto!!!bakiite deto gi zabarka 1god nama da mogat da se opravqt.za6toto e ostavil dostoini naslednici,deto sega se barat za golqmi rabotari.kalin gone6e onezi deto iskaha da rabotqt savesno,no ako vlizat v konflikt s negovi hora vednaga im skroqva6e kapa-uvolnenie.dobre zamazva6e o4ite na deqn,asen,tqnka.mnogo grehove ima da izkupuva kalin.

Абе , Калине ти нямаш ли си работа та с лео експрес тръгна да се занимаваш.Ти се радвай че само с уволнение се размина, защото ако Деян знаеше какви ги вършиш нямаше да се утървеш толкова лесно.Това не е мястото да убиждаш и да раздаваш справедливост.Може би ако Денчев не беше направил тази грешка да те сложи на ръководен пост лео експрес щеше да цъвти.Колкото до работата в момента в офис София всичко е наред-няма ги интригите които постоянно забъркваше има колектив.За добро или за лошо в момента положението на офис С-я никога не било толкова добро.добре че не стана най- лошото ти да си новият шеф -поне 10 човека си тръгваха веднага.който и да беше станал щеше да е добре.

Чета този форум от известно време и не мога да разбера защо хората плюят в паницата от която се хранят,нямате ли си личен живот та сте седнали да обсъждате леото,управата му и шефът на фирмата.На българинът това му е в кръвта,да се занимава с живота на другите и с клюки и сплетни ,вместо да гледа себе си и как ще подобри живота си сам без злоба,завист и омраза.Нямам нищо общо с тази фирма ,но ми е чудно откъде се извъдиха толкоз шефове и разбирачи.

За съжаление това което пише Калин е вярно!

1 точка

az sum bivch slujitel na leoto poveche ot tri godini prez tij godini sum rabotil pochti denonochno az su tozi deto natiskache nai mnogo za ofis ilienci i za razvitieto na ofis sofia az podbrah blagodarenie na lichni kontakti suvestni kurieri razpredelih raionite za da ne zakusnjvat pratki no taka se sluchi che bjh pomolen ot tjnka da si podam molba za napuskane deistvitelno v dimitrovgrad mnogo nechta ne che ne znajt no nedopuskat da stignat do dean prosto za da si zapazjt zaplatite i rabotata njkoi hora vodjt edno razdelenie na firmata na dimitrvgrad provincij i treta strana sofia ima mnogo mnenij che leo se bavi s pratkite v sofia no tova se dulgi na slaboto rukovodstvo i ne jelanieto mu da vidi realnite problemi az predlojih predi edna godina da se obuchat regionalni meniguri koito da obuchavat personala da obchtuvat s klientite i da kontrolirat deinosta po raini ni vmesto tova se naznachiha njkolko turgovski predstaviteli koito ne im e jsno dori na teoria za kakvosa leoto vse ochte njma izgradena upravlenska struktura ochte njma jsna firmena politika kojto da se sledva raboti se spored zavisi rechenijta se vzimat na parche kogato noja opre do kokala ne se podbira personal po jsni kriterii ne se stremjt da se zadurjat rabotnicite ima goljmo tekuchestvo a ot tam ikrajbi zagubeni pratki vuobchte bezotgovornost na slugitelite njma specialist chovechki resursi koito da sledi za tekuchestvoto ne ejsno koi za kakvo otgovarj i zachto nito edin kurier ili administrator ne znae kakva e dlujnostnata mu harakteristika za rukovodstvoto ot dimitrovgrad e vajno da vlizat njkakvi pari puk zdrave da e veche edna godina ima turgovski predstaviteli koito za tova vreme ne sa spomognali za otvarjneto na edin ofis ne sa se rzhodili po regionite si da se zapoznajt s klientite ili da privlekat novi ne sa prouchili pazara v regiona si i ne sa v chas kak da vdignat oborota v suotvetnij region ne znam i az zachto se burkam no mie nepriatno che sum napravil nechto za leo i to e za nichto na vsichki leovci mnogo zdrave ot kalinkata ot ofis sofia bivch slugitel

az sam edin obiknoven klient na leo ot sofiq,a magazina mi se namira v studenski grad.rabotq s leo mojebi ot 2god{taka mislq}ta da si doidem na dumata,ami svar6iha li se mladite v tozi ofis,ta za kurieri nazna4avat babki.da napravo babki samo deto im lipsvat zabratki.idva edna vse na4umerena,marmori,sardita,vse ne6to ne i e ugodno.nqma moment v koito da e do6la i da e bila 4ove4na.neznam,no mislq,4e tazi jena ve4e se e imorila ot rabota,ot jovota i bi trqbvalo da si sedi v doma i krotko da si gleda seriqlite.kolko pati mie obarkvala pratki,fakturi,zabravala mie da napi6e n.p.sramno e,4e leo dostigana do takova nivo da raz4ita na starite.to i mladite tolkova rabotqt,ama drugo sie da slezne mlad i pargav 4ovek,drugo sie star i na4umeren kato 4e da e qla cql den limoni.a si li4i,4e ne e naqsno kak se raboti,za6toto ako ima problem samo marmori kolko tq rabotela i kolegite i za ni6to ne sa stavali.kakvo me e grija men za kolegite az si imam dogovor s leo i sled kato si pla6tam bi trqbvalo da polu4a nqkakvo uvajenie.nali?ot moite i na drugi ot pratkite kurierite polu4avat zaplati!