Лео Експрес ЕООД / Leo Express /img/frontend/nomap.png"

Лео Експрес ЕООД / Leo Express

кой този Алф какви имена които иска нали сам е анонимен

Работя с Лео от стъпването им на Илиенци. Чета тези глупости в сайта и не мога да повярвам. При нас проблеми с куриерите нямаме. Точно обратното - заради тях работим с Лео, а не със Спиди. Единият от тях - по-възрастния е пример за нас - колкото и да е тежка работата му все е усмихнат, добра дума ще намери да каже, съвет да ни даде. Как веднъж не му дотежа на този човек работата, за каквито случаи споменават пишещите в този сайт. Но от известно време изглежда фирмата има проблеми с порите за наложени платежи. Или няма пари или са свършили. Кои пари са свършили господа? Нашите, които са ни приведени когато пратката е освободена? Не развалайте това което сте градили вече няколко години и не поставяйте куриерите си и касиерката на наложени платежи на Илиенци в неудобно положение. Те правят всичко възможно фирмата ви да върви напред, а вие ги дърпате назад. Не осъзнавали собственикът това положение?

Прочетах всички мнения за Лео.Моля всички бивши и настоящи служители на Лео да кажат кой пречи за подобряване на работата и колектива във фирмата.ИСКАМ ИМЕНА! ВИДЯХ само името на Да4ев

аз не мога да разбера зашто само клюкарите бе хора.Нито фактуристката ви е лоша,нито шефа ви е вързан защо никой не казва на другия в очите какво мисли ,а му се мазни и прави на добър приятел.Повечето неща написани тук са от колеги-колеги които завиждат на другите или бог знае какво и не смеят да бъдат честни , а намират място по форумите да пишат ,за да сме по-известни.СТИГА ГЛУПОСТИ!!! Не виждатели че лека по лека се разпадаме.

Кой е този неграмотник кой то се пише за бивш куриер на лео да научи граматика Кога ли имаше време да се занимава с клюки излизат от офиса сутрин и се прибират вечер. А ти значи толко и работаше. Поне не плюй колегите си срамота и се правиш на анонимин неграмотен си. не си за куриер

да,да кои му е сиперското на леото?!там са се сабрали само злобари,интриганти и мошеници.колкото и да се сменят рьководителите все си е сьштото.винаги ште има закои да се одумва,за кои да се говори лошо,кои е виновен за неуредиците.докато едни се забвляват от клуки,други се скапват от работа.и накрая заплати еднакви,а уж по заработено се плаштало.глупости!!!!!!аз напуснах преди 1год. но ми трябваше оште 1 докато се успокоя нервите,а дадох вси4ко от себе си,но не издьржах да ме правят на идеот.от д-град нямах проблеми,но с колегите си в софия-офис беше ад всеки ден.виждах неуредиците,но и да ги споделя никакьво внимание.само прегльштах и 4аках мига да се махна.сега се 4увам с колеги и виждам,4е ништо не се е променило.

лео супер са!

ДА СИГОРНО ТАКА СЕ КАЗВА,НО СЕ ПРЕДСТАВЯ КАТО-МИМА.НАПЬЛНО СТЕ ПРАВА.ЯВНО СА СЕ СВЬРШЕЛИ БАЛАМИТЕ ДЕТО ШТЕ РАБОТЯТ ТАМ,ИЛИ НА САМИТЕ ШЕФОВЕ НЕ ИМ ПУКА.ПРОДАВАМ ДРЕХИ,НО ТАЗИ ЖЕНА МИ ГИ НОСИ ВЬВ ВИД ДЕТО МИ ОТНЕМА ВРЕМЕ ДА ГИ ОПРАВЯМ.ДОСТА ПЕРСОНАЛ РАБОТИ В ТОЗИ ОФИС ДЕТО Е ГРУБ И НЕЛОЯЛЕН КЬМ НАС ДЕТО ИМ ДАВАМЕ ПРАТКИ ДА СИ ИЗКАРВАТ ПАРИ.НИЕ НЯМАМЕ ДУМАТА.СЛУ4ИСЕ ДА ХОДЯ ДО ОФИСА ДА СИ ВЗИМАМ ПРАТКИ И САМ РАЗГОВЯРЯЛА С ШЕФА-МИЛО МОМ4Е,НО ЯВНО СА МУ ВАРЗАНИ РЬЦЕТЕ ДА СЕ СПРАВИ С ТАКИВА КАТО ТАЗИ.НЯМА ТАКАВА СИЛА ТОИ.КАСИЕРКАТА ДЕТО ИЗПЛАШТА НП И ТЯ ЕДНА ДЕТО ЯВНО ИДВА ОТ НЯКОЕ СЕЛО И ОШТЕ НЕМОЖЕ ГОВОРА СИ ДА ОПРАВИ,АКАМО ЛИ ПАРИ ДА БРОИ.САМО КАТО Я ВИДИ 4ОВЕК КАК СЕ ОБЛИ4А СИ ПРАВИ ИЗВОД КАКВА Е.ЯВНО ИМА КОИ ДА Я ПРЕКРИВА И ТЯ СИ Е ДОБРЕ СЬШТАТА ТАЯ МИМА ЛИ Е МИМИ ЛИ Е.

СИГУРНО ЗА КУРИЕРКАТА МАРИЯ НИКОЛОВА ГОВОРИТЕ Г-ЖО ДА АЗ Я ЗНАМ ОТ ДОСТА ОДАВНА РАБОТИМ С ТАЗИ Ф-МА.И ТЯ НИ НОСИ ПРАТКИТЕ.УЖАСТНО НЕВАСПИТАН ЧОВЕК Е И НИ НОСИ ФАКТУРИТЕ И ПРАТКИТЕ НА ГЪЗ С ИЗВИНЕНИЕ НО ТОЛКОВА ЛИ НЕМОГАТ ДА СИ НАМЕРЯТ СВЕСТНИ И МИЛИ КОЛЕГИ,ЧЕ СЛАГАТ ЗА КУРИЕРИ ИДИОТИ И ДРАПНАТИ ХОРА КАТО НЕЯ

работя с лео експрес от 1година и няколко месеца.в последните няколко месеца си имам проблеми с куриерката която ме обслужва.тая жена има страшно аругантно поведение.няма ден в които да е дошла без да влезнем в конфликт.стоката ми я подхваля,фактурите ми ги бави и ако ги донесе те нямат вид да ги предоставя на с4етоводителя си,аз си ги плаштам след време ме питат от офиса кога ште платя.е аз обяснявам,4е сам си платила,но жената с която разговарям не ме разбира мисли,4е аз льжа.магазина ми се намира на една от наи хубавите улици в софия-цар асен.там сьм от години и сега имам проблеми с тази жена.а работя и с ж,но нямам такова нешто с тях.имах дори слу4еи,4е сьштата куриерка ми се обайда ве4ерта кьм 19ч да ме пита дали сьм си платила нп,че ги нямали парите,а тя се отчитала в момента.аз спрях да плаштам на рька и си превеждам сумите по банка.аз знам,че всеки може да сгреши,но човек се учи от грешките си,но тази никога.