Лео Експрес ЕООД / Leo Express /img/frontend/nomap.png"

Лео Експрес ЕООД / Leo Express

Обадиха ми се за интервю за куриер за Пловдив, как седят нещата понастоящем,какви са заплатите последното мнение е от преди една година...

Здравейте аз съм изключително доволен от фирмата работя с нея от 3години и всичко винаги е било точно и коректно куриерите са винаги усмихнати и добри и се работи с лекота с тях особено с момчето с което аз работя Йордан Георгиев много усмихнато и дружелюбно момче.

Здравейте, моето наблюдение е далеч от вашето, вярно може да не са напълно идеална фирма обаче относно заплащане не мога да кажа че не са били коректни като администраторка първите няколко месеца ми казаха че ще взимам около 700 лв и така беше, казаха че след 6 месеца ще има увеличение и пак така беше , след шестия месец почнаха да ми дават 800-850 лв . Като се има на предвид че дойде ли 20-то число парите ми бяха преведени без ден забавяне.Колегите бяха много готини и се разбирахме прекрасно. Не знам само при мен ли е така обаче аз лошо от тях не видях.Моята съвест е чиста исках просто да го знаете от човек който е бил в тяхната система от доста години. Това което казвам е с актуална информация,напуснах преди около 3-4 месеца поради лични причини,обаче до ден днешен се чувам с колежки който ми останаха приятелки.

Ужасно недружелюбни...
Трябва да получа пратка чрез тази фирма. Първо: звъняли са ми в 8:30 сутринта, второ, когато върнах обаждане ми се скараха, че видете ли, не съм вдигнала. Жената отсреща говореше троснато и сърдито. Заяви, че вече било късно и тя си била разпледелила пратките и няма да получа пратката си днес, а в Петък. Казах добре, благодаря, при което ми беше затворен телефонът без дори едно довиждане да каже... Дори не доизслуша какво исках да й кажа.

В крайна сметка аз съм клиент и си плащам. Не може държанието към един клиент да е такова, при положение, че той/тя ти говори нормално от дрегата страна. Повече няма да ползвам услугите на тази компания при никакви условия!!!!!

Много недрожелюбни работници, обслужващи Сердика център! Плащам си за услугата, която предоставят, но не съм длъжна да търпя просташкото отношение, злобните коментари към колегите ми и мен от тяхна страна и селяндурщината им. Ако на някой от тях голямото самочувствие му пречи да си върши коректно работата, по-добре да се вземат навременни мерки. Притеснява ме, че се демонстрира открита неприязън и злобно отношение, от което никой няма нужда на работното си място! Селяндурщина е точната дума.

Пълни мизерници,не си заслужава човек да си губи времето с тях.Не стига,че районите на куриерите са големи,а и трябва да извършват складова дейност сутрин и вечер,което не е редно.Трябва да си в склада в 8:00ч. уж до 17:30ч. да ама не,рядко ми се е случвало да си тръгна преди 18:30ч.Обещания за заплата над 650лв.,е да а ма не,повече от 400лв. не получих.
Пълни мизерници,един месец им работя без договор и още много такива тъпотии,за които няма да ми стигне място да ви напиша.
Бягайте далеч от тия.

"Отвратителна" би било меко казано. За мое нещастие се наложи да работя с тази фирма. 3 дни не можаха да ми доставят пратката изпратена от София ЗА София. Въпреки че още на първия ден получих СМС, който гласеше, че в този ден ще получа пратката и ми бе предоставен телефон на куриера. Този телефон беше по-неактивен от правителството ни, нито веднъж не ми бе вдигнато. Искрено препоръчвам да си нямате никаква работа с тази "фирма".

Бягайте като дявол от тамян от тези димитровградски бастуни. Там трябва да си малоумник да работиш.Осем часов работен ден, а ти работиш от 8.30 до 18 ч. И събота, която не ти се води, че работиш. Абе пълни мошенници. Дано фалират!

При постъпването ми на работа при тези кавали във Хасковският офис всичко уж си беше наред докато човекът на която позиция заемах не си изтегли молбата за напускане,при което аз бях безцеремонно изгонен със претекста че дори няма да ми бъде платено за изработеното време (било по собствено желание).Казвам се РОСЕН ХРИСТОВ ИВАНОВ ОТ ХАСКОВО И ДАНО НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМАМ ВЗАИМООТНОШЕНИЯ СъС ТАЗИ ФИРМА.ОТГОВОРНИК МИ БЕШЕ ЕЛИНА МАНОЛОВА..........

Специално офисът във Варна - мизерия, лоша организация, злобни и заядливи колеги. Положителното - няма измислени глоби, заплатите се плащат навреме.
София е съвсем друго нещо, там се работи с кеф.