Лео Експрес ЕООД / Leo Express /img/frontend/nomap.png"

Лео Експрес ЕООД / Leo Express

мислите си че не се разбира кои хора го пишат.Жестоко се лъжете.има ип адрес на всеки един от вас ип показва от какъв адрес е пуснато мнението. А който се смее последен се смее НАЙ-ДОБРЕ!!!Ще видиме кой ще плаче?

когато човек не иска да си признае грешките се оправдава с другите.така е в софия-офис.тук сме смели,а пред колегите се мазним.така си е откраи време-така ще си остане.лошото е само,че се излагаме ние.и то е ясно,че като го чете всичко това денчев ще му призлее и идва ден когато се развилнява.навсякаде си има раздори,кавги,ощетени и марзеливи.никаде не е по-вода,но като не му изнася на човек може да си тръгне.насила никои не е доведен и държан.не е виновен нито асен,миро или денчев,ние самите куриери си правим екшаните и после се сабираме да клюкарим кои крив-кои прав.за да искаме нещто от миро или денчев трябва да дадем.смешни сме в очите на хората.тези писаници удряд по нашия авторитет,колеги.да калин го няма ,зашто да говорим за него.да вървим напред и да работим усърдно,за да ни се плашта достоино.с това наше поведение как миро да иска по добри условия?!?как?

мисля,че тук пишат хора които са изгонени от лео.тая злоба,това злораство което се изсипва само такива хора могат да пишат.че как иначе-те са изгонени трябва да си излеят омразата по хякакъв начин.тепично за българина-тои никога за ништо не е виновен-за всичко други са виновни.всеки си мисли,че е прав-другия е виновен.да,да има оште хора дето трябва да си идат,но заштото да се оправят работите,а заштото да се спре източването на средства.заштото останаха много от учениците на калин и те си работят за себеси,а не за леото.дори и да се направи събрание на никои не му стиска да каже истината,но тук в форума всеки е смел-говори без да се замисля.всичкия буклук се изсипва.а това само отблъсква клиентите,а после се чудим че няма работа.които и да се постави на мирово място само след 1-2м.ще му се иска да се махне далечеееее.няма оправия.тук се излива лична омраза,лични взаимоотношения.които мрази някои-почва да пише тук.а когато се срешнат очи в очи се мазнят,смеят все едно нищто не се е случило.лецимерие!!!!!!срамота!!!!!осазнаите се скъпи колеги,че това ни пречи хем да работим,хем да взимаме пари.не ламтете за постове,за слава защото всичко е преходно.да си шеф на офис не е лесно,да работиш с пари е по сложно от всичко,да си деспечер си отговорен толкова колкото всички,да си куриер си лицето на фирмата.спрете да се плювате като цигани,а си поемаите отговорностите.

И аз мисля че рибата мирише от главата. Но кой би работил в такава обстановка?Само безмозъчни мекотели нагаждачи и мухлювци които не могат да виреят в нормална обстановка.Тия от Димитровград не четат ли тези мнения от нас клиентите не ги ли интересува мнението на хората за фирмата им? Не ги ли интересува в какви ръце са поверили управлението на офисите? А може би ги интересуват само нашите пари без да контролират качеството на предлаганата услуга?

ама защо винаги се оплаквате от чстните фирми ,защо не се оплаквате за това как работят държавните служители- общини,кметства,мвр,паспортно,вик.защото вие българи сте ограничени и си мислите че като имате телефона на шеф на фирма или управител и веднага започвате да звъните.ама от държавните служители като ви кажат раб.ми време свърши сте до там думичка неможе да кажете ама ако дойдете в офис лео и служителя е приключил с работа НЕЕЕ ТОЙ Е ДЛЪЖЕН ДОРИ ДА Е ЗАКЛЮЧИЛ И ТРЪГНАЛ ДА СЕ ВЪРНЕ ЗАЩО ПИТАМ АЗ.СПРЕТЕ С Тая българска селения.а относно нп не мисля че точно вие трябва да съветвате една фирма как да работи .ако можете да въртите такава отворете си се пробвайте да видим колко ще постигнете и до къде .защо еконта или спиди парите им идвали още на другия ден защото системата на работа им е друга неможе всички да работят на един и същи принцип-КАКТО ЦЯЛАТА ДЪРЖАВА НЕ РАБОТИ НА ЕДИН ПРИНЦИП.

и а съм бесен.отивам на илиенци за нп,нямало пари ми вика оная там,къде са парите ми,звъня в офиса свързват ме с друга жена която отговаряла за нп тя мие казва да отида във 2 база да си получа нп аз и отговарям че оттам ме връщат защото нямало пари и тя ми отговаря пари имало ,кой ме лъжи,явно на оная не и се работи и лъже хората че няма пари за да дреме по цял ден и не си спазва работното време до колко работи тоя офис никога не мого да разбера

Яка защита на НП, ама ялова.Да бяхте видели какви опашки се вият пред Лео в Илиенци в понеделник и вторник, а парите свършиха към десет и половина.Какво означава това? Че за днес няма повече пари. Имам клиенти, които идват при мен да пазаруват седмица след като са освободили пратката си, показват ми товарителницата, на нея пише и дата и час на освобождаването, а парите ми още ги няма. Отиват на дрегия ден да питам, а Силвия ми казва, че предния ден били изпратени и мога да си ги получа...Кого заблуждаваме?...Г-н Денчев, проблемите ви с наложените платежи са най-вече от първа база! Не знам как издържат бай Марин и Митко всеки ден да се разправят с виетнамците и китайците и да им обясняват защо няма пари...Проучете опита на Еконт и носете парите на другия ден след освобождаването на пратката...Иначе губите...

ЖАЛКО е,че се пишат такива глупости,но още по- ЖАЛКО е че г-н Денчев ги чете или му ги предават.И поради тази причина реших да си напиша мнението.ЖАЛКО е че хора, които сме съвестни и не бихме откраднали и стотинка не сме забелязвани,а тези които ви се подмазват успяват. Не знам дали на някой му пука-явно не.Във този форум нещата са написани 90% неграмотно и е ЖАЛКО, че Вие г-н Денчев не познавате хората, които работят за вас и тези простотии ви влияят.ЖАЛКО е хора -образовани да се сравняват с тези, които не могат да си кажат името правилно.На всякъде интелекта се цени и е добре платен ,но не и в лео.ЖАЛКО е да си 8 часа на работа и от всякъде да чуваш само псувни.Наистина има хора, които не са за там,хора които дърпат всички назад. Жалко е, че хората, които Ви се обаждат по 100 пъти на ден, за какви ли не услуги и заеми, са уважавани много повече от хората,които са с Вас почти от самото начало и не сте им чули дори гласа.Аз преминах през всички управители на офис София,но явно проблема е на по-високо ниво.През офис София преминаха страшно кадърни хора,но лео не успя да ги задържи.Знаете ли, че имаше един период, в който се назначаваха куриери при условие само да може да пише.СРАМ.Куриерите са лицето на тази фирма и не може да си позволите да са толкова избушени.Опознайте хората,които работят за вас. Аз не съм почувствала за толкова години че съм ценена в тази фирма,защо тогава да продължавам да ценя фирмата?

кой е този дето пише за куриерката Мария,ако говорите за тази Мария дето са две сестри,всяка сутрин и вечер ходя в Леото,сутрин вземам вечер давам пратки,аз работя с Леото от самото начало,аз такава жена не съм виждала,товари разтоваря,тича просто и се чудя как издържа,та все пак е жена,аз мъжете в фирмата не съм виждала да мъкнат като нея.Една вечер просто стоях и,и се кефих гледах я тя тичаше с един грамаден кашон бърза,да разтоваря а бе ниямам думи за тази жена РАБОТИ и винаги се смее.А този или тази дето пишат за нея явно и завиждат, не можете и на малкия пръст да и стъпите.Жената просто работи и си върши работата,а вие просто нямате работа и пишете простотий.Всички в Лео ако бяха като нея Лео със сигурност ще е №1!!!!!Престанете да пишете простотий и да плюете тези който работят.Какво изкате от жената на Н.П,какво изкате от фактуриската,познавам ги всички работят жените.Хора престанете да плювате хората който работят и си гледат работата в Лео.За мен вие сте клюкари,хора без работа и най вече сте болни.Намерете си друго занимание за убиване на времето!!!!!!!!!!Г-Н Денчев ще се радвам ако всички куриери работят като горе споменатите от мен, ви служителки!!!С уважение ваша всекидневна клиентка!!!!

ТОВА МОМИЧЕ ОТ НАЛОЖЕНИТЕ ПЛАТЕЖИ,ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГО ПЛЮЕТЕ,НЯМАШЕ Я ДОСТА ВРЕМЕ И ПОМИСЛИХ,ЧЕ ВЕЧЕ НЕ РАБОТИ В ТАЗИ ФИРМА,КОЕТО ЩЕ Е ЗАГУБА СПОРЕД МЕН.ДНЕС РАЗБРАХ ЧЕ ЕБИЛА ОТПУСКА И УТРЕ ЩЕ ОТИДА ДА СИ ВЗЕМА НП-ТАТА НА МЕН МИ Е ПРИЯТНА И ИСКАМ ДА РАБОТЯ С НЕЯ,ЗНАМ ЧЕ ОТДАВНА РАБОТИ В ЛЕОТО И Е ЕДНА ОТ МАЛКОТО СВЯСНИ ОСТАНАЛИ ТАМ,ПРЕСТАНЕТЕ ДА Я ПЛЮЕТЕ,ЗАЩОТО ТАКА ЩЕ НАВРЕДИТЕ НА ЕДИН СВЕСТЕН И КАДЪРЕН СЛУЖИТЕЛ-КЛИЕНТ СЪЛ КОЙТО ВСЕКИ ДЕН ПУСКА ПРАТКИ С НП И ПОЗНАВАМ МОМИЧЕТО МНОГО ДОБРЕ-ДОРИ ТЯ МЕ УБЕДИ ДА ПРОДЪЛЖА ДА РАБОТЯ С ЛЕО СЛЕД КАТО ПРЕЗ МАЙ МЕСЕЦ ВДИГНАХА ЦЕНИТЕ ДОСТА ИЗНЕНАДВАЩО???!!!