Лео Експрес ЕООД / Leo Express /img/frontend/nomap.png"

Лео Експрес ЕООД / Leo Express

Здравейте, какви са заплатите в фирмата?

наи коректната куриерска фирма

Имах пратка с тази фирма, но в товарителницата по погрешка беше отразено, че стоката е с наложен платеж. След съответните телефонни разговори с фирмата изпращач се разбра, че не така, но въпреки това служителят на фирма ЛЕО  е изнудил моята служителка да си плати таксата за наложен платеж за да освободи стоката защото цитирам" така пише на бележката и после от мен ще ги искат тия пари" ???? Последва обаждане по  националния им телефон за оплаквания и ...дотук.... Последно ми казаха, че шефката им трябвало да вземе решение какво да се направи в тази ситуация...много сложен казус дами и господа от Лео експрес...!!!! Смешници!

Г-н Гълъбов, Вие ако изплащате пари на някого няма ли да го помолите да се лигитимира? А печата на фирмата Ви и аз мога да си извадя. На Ваше място не бих се разсърдил, а напротив - щях да се радвам, че пратките които изпращам /защото пише , че изпращате/ се получават от точните хора и няма злоупотреба.

г-н гълъбов ,наскоро ми се наложи да получа запис с бг пощи,там разбира се искат попълнени всички данни от личната карта...еее аз дане би да съм поискала да ми покажат нещо си там за защита на личните данни........не ги ли попълниш няма пари..ама яя отиди ТИ спори с държавата ,,а сте седнали да се заяждате с частните фирми дето по лесно се намират управниците .не сте прави тука даже не зная не ви ли е срам  даже да си напишете името.та дори и да спорите .еконт,спиди и всяка друга изискват същото положение имена и егн ...това е положението само не зная защо не ви харесва,все пак ние не ви искаме копие на лична карта.това е мое мнение ако греша някой да ме поправи.аз съм доволна от фирамата не само като служител но и като клиент,но нали българина е свикнал все да плюе по някого явно вие нямате по кого и така ви е удобно ...

Казвам се Веселин Гълъбов и работя във фирма "Даная".Изпращаме от 20-30 до около 100 пратки седмично....всъщност ИЗПРАЩАХМЕ в минало свършено време!!!Нямам никакви оплаквания към служителите в залата за изпращане на пратки-Напротив!!!От момчетата там съм много доволен-бързи са което е много важно за мен,помнят от коя фирма съм и т.н.Проблема дойде когато ми се наложи да взема наложен платеж за една пратка...Отивам си аз с товарителницата при касиерката им и тя ми заявява че ,трябвало да си напиша трите имена  и ЕГН-то на някакъв техен "ордер"или да и представя печата на фирмата.Разбира се отказах да дам данните си но по случайност носех печата на фирмата,взех го от автомобила си и го представих на същата госпожа.Тя го поогледа(може би да провери да не е изсъхнало мастилото по него,хаха)и ми заяви че въпреки печата трябвало и лична карта да предоставя.Попитах я декларация за защита на личните данни дали ще ми попълни а тя ми отговори че щяла касов ордер да ми попълни някакъв -хахаха.Само да ви вмъкна че касовия ордер представлява пуснат под WORD може би текст,по около 6 такива ордера на страница и откъснат с линийка-СМЯХ в залата!!!Вдигнах голям скандал,чуха ме надалече бих казал само че парите са в женицата а тя не ми ги дава!!!майтап!!!как да си взема парите?Някакви идеи?Обадих се във центарлата на фирмата им те естествено ме прехвърлиха пак в Софийския клон и се завъртяхме в омагьосан кръг....В моментаняма пари и се чудя какво да направя........

Г-н Денчев авторитет се ГРАДИ много трудно а да знаете колко лесно се ГУБИ.Като гледам как стоят нещата в офис София много скоро ще разберете.  В  офиса  са вечно сърдити и недоволни,гледат на  нас клиентите все едно 4е сме им в тежест,без да се замилят 4е от нас зависят техните ЗАПЛАТИ.Може би искат да взимат пари без да работят.За жалост смото раководство в СОФИЯ не ИСКА да се справи с тия проблеми или НЕМОЖЕ поради НЕКОМПЕТЕНТНОСТ.                                                 Г-Н ДЕНЧЕВ   ЩЕ СЕ РАДВАМЕ НИЕ КЛЕНТИТЕ , ВИЕ ОТ РЪКОВОДСТВОТО В  Д-ГРАД  ДА ВЗЕМЕТЕ ОТНОШЕНИЕ И МЕРКИ ЗА ПОДОБРЯВАНЕ НА РАБОТАТА В ОФИС СОФИЯ.                                 И ДАНО МНЕНИЕТО МИ ДА НЕ БЪДЕ ИЗТРИТО ОТ СТРАХ НА НЯКОИ  ОТ ОФИС СОФИЯ.

Има 105 мнения ама няма кой да ги чете и да вземе решение по въпросите поставени там.

Искам да благодаря на служителите работещи в офиса на Лео експрес който се намира тц.Илиенци база2.Там  работи един много сплотен колектив който винаги е готов  да помогне с каквото може.Шефовете на тази фирма трябва да обърнат внимание на тези свои всеодайни служители който винаги са усмихнати и любезни.И да му бъдат като пример при назначаването  на нови служители.

Абе бездарници ние клиентите пишем какви забележки имаме към качеството на предлаганата от вашата фирма услуга за лошия вид и държание на вашите куриери.Щели да търсят ИП-адресите на тия дето пишели тук.Дреме ми.Май не искате никой да знае какво е действителното положение в офиса и заблуждавате шефовете си и сега ви идва малко нанагорно като четете какво пишат клиентите за вас. Вие сте  жалки бездарници.