Лео Експрес ЕООД / Leo Express /img/frontend/nomap.png"

Лео Експрес ЕООД / Leo Express

При постъпването ми на работа при тези кавали във Хасковският офис всичко уж си беше наред докато човекът на която позиция заемах не си изтегли молбата за напускане,при което аз бях безцеремонно изгонен със претекста че дори няма да ми бъде платено за изработеното време (било по собствено желание).Казвам се РОСЕН ХРИСТОВ ИВАНОВ ОТ ХАСКОВО И ДАНО НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМАМ ВЗАИМООТНОШЕНИЯ СъС ТАЗИ ФИРМА.ОТГОВОРНИК МИ БЕШЕ ЕЛИНА МАНОЛОВА..........

Специално офисът във Варна - мизерия, лоша организация, злобни и заядливи колеги. Положителното - няма измислени глоби, заплатите се плащат навреме.
София е съвсем друго нещо, там се работи с кеф.

Не започвайте работа в тази фирма като:"контрольор поща". Лоша организация, на интервюто ми казаха едно раб.време, в действителност излезе съвсем друго. Вечер се работи докато си въведеш данните от товарителниците в програмата.Ако свършиш към 21.30ч. си свършил рано. В по- натоварените дни сме стояли до 24. Куриерите вечно не достигат, пратките остават в склада, после диспечерките са "виновни". Постоянно проблеми. Текучеството е голямо- и на диспечерките, и на куриери. Освен всичко, в офиса в Бургас има една дето се е вживяла като шефка и крещи за най - малкото нещо. Вече няколко човека са напуснали заради отношението й. От "горе" знаят, но си я държат на работа. Ако искате да си спестите нерви, викове, постоянно обяснение "защо не са разнесени пратките?", просто не започвайте работа в тази фирма.

не започвайте работа в тази фирма!!! преди да започна работа при тях ми обещаха заплата от 700 лева и нагоре а в същност взех 360 лева (фиксирано). Казаха че ще бъдем 2-ма куриери за Плевен а в същност бяхме 4-ма трябваше да карам свястна кола а в същност карах ситроен Ц5 (пълен ужас) като обслужване на клиенти са ОК но към служители много зле.

абсолютно непрофесионални , некоректни и безотговорни . Две години работим с тази ИЗМИСЛЕНА куриерска фирмичка . Две години пълни с проблеми ! И най-лошото е че няма и на кой да се оплачеш , търговските им представители си измислят всякакви нелогични оправдания за издънките на работниците им , а издънките са постоянни . Най- лошото е ,че негативизма на клиентите се отразява на нас.
НЕ работете с тези безотговорни некадърници !!!!

Възмутена съм от непрофесионалното и лаишко отношение на служители в клон Пловдив .
Бях си поръчала едни обувки до поискване в офиса им те ги дали на разнос не стига тва ами като отидох да си ги търся в офиса стояха и не се помръдваха да ги търсят . После изведнъж дамата която беше там отиде да проверява ужкми по докумнти къде е пратката . Установи че е дадена за разнос . Казвам и как я дадохте за разнос след като в 10,30 ви се обадих че идвам да си я взема и вие казахте добре а ь давате за разнос ? Отидох в офиса им който е на другия край на града а те дали пратката на куриер да обикаля града с нея .
Трябваше да го чакаме 15 минути да дойде , после пък нямаха и пари да ми върнат , изобщо много са зле . Да не говорим колко са неучтиви че даже и нагли и не заинтересовани все едно не им се плаща ,Ами като не им харесва работата да не я вършат . Като клиент ме загубиха но като гледам как се държат с клиентите явно не искат да имат много.
Дори и са объркали нещо винаги можеш да успокоиш един клиен с добро отношение и комбинативен ум но на тях това им липсва .
КРАЙНО КРАЙНО СЪМ ВЪЗМУТЕНА !!!!!!!!!!!!!!!

Изключително недоволен от куриера, който трябваше да ми достави документи за подпис в София. Дойде, отвори ми плика с договора, вика ето тук и тук да се подпишете, при което отговорих, че трябва да се запозная с данните по договора ( има 15 мин задължение да стои и чака чинно ). ОТговорът беше аз време да чакам нямам, ще ти оставя договора и след това ще го върнеш за твоя сметка?!? Директно му отказах, взе си договора и си тръгна.
Звъннах във фирмата, с която ще имаме бъдещи договорни отношения, от там са говорили нещо с лео експрес и след 1 час същия куриер се връща, оставя ми договора ( половината пратка ), отново каза, че нямал бил време да чака и имал пълна кола с пакети и си тръгна. Сега имам договор, който съм прочел, не съм подписал до момента, защото към договора трябва да получа и кредитна карта. След като от фирмата лео експрес ми звъняха, след първото тръгване на куриера и разговора ми с банката, след второто тръгване на куриера, върнах обаждане на този номер. 3 пъти ме прехвърляха към..... ФАКС?!?
Нямам нерви вече да се занимавам с тази меко казано лаишка фирма, язък че банкови и финансови институции се занимават с нея.

Никога не започвайте работа в таи фирма!

Разочарована от куриерската фирма от 19,12 до днес пратката не е стигнала до адреса на която я изпратих и до момента никаква информация къде е въпросната пратка и кога ще стигне, вече търпя финансови загубил, на нито един телефон не отговаря никой

Заплатите в тази фирма се определят според връзките които имаш ако са големи(ако си роднина или близък на шефа и негови приятели,на някой от управата и така до девето коляно)ще си много добре,но ако си някой случайно попаднал като....анонимния :),тази думичка конфликт на интереси там е непозната администраторка омъжена за куриера,брата със сестрата да работят в тази фирма това е напълно нормално,оформя се един голям кръг от хора които са облагодетелствани и един малък който не може да се реализира дори и да и два пъти по кадърен получава наполовина от това  което взимат облагодетелстваните това е ако нямаш връзки бачкаш яако за жълти стотинки но ако имаш мовеш да си правиш каквото си искаш