Лили Дрогреие /img/frontend/nomap.png"

Лили Дрогреие

Настоящ служител съм на Лили Дрогерии. В началото всичко беше прекрасно ,първата седмица обаче. Докато не се опознахме с управителя и регионалния мениджър. Когато идваше /регионалния/ постоянно се затваряха в офиса и ,колкото и пъти да влезна само се смееха или набиваха пица. Държанието им с персонала беше доста надменно все едно ние сме някакви низши същества. Когато подписвах договора ми казаха,че ще работя на 6 часа освен събота или неделя. Тогава се работело цял ден. В последствие обаче смените станаха 8 часови поне един път в седмицата. Това беше първото ,което ме разочарова. Следващото беше ,че трябваше да отида на работа, въпреки че нямаше кой да гледа болното ми дете. Предварително бях писала на управителя ,още вечерта ,когато малкия вдигна температура,че е възможно да не отида . Отговаря беше „няма как това да стане,защото нама кой да работи” По спещност в неделя трябваше да търся кой да гледа детето. Заплащането е сравнително добре за 6 часа,ако не трябваше две момичета да иЗпълняват ролята на касиерки,консултанти,редачки,охрани чистачки. Ако нещо се открадне и не се останови в рамките на три дни,познайте кой плаща,този който е бил на смяна. С колежките досега не съм имала проблем всички са много свестни. Като цяло мисля да напускам ,не беше това,което очаквах. А забравих да добавя.
Освен всичко изброено по-горе ,което трябва да правим... В един момент трябва да свалим всичката стока една по една и да напишем срока на годност. И ако нещо е пропуснато ,а това е напълно възможно ,защото веригата предлага над 4000 артикула трябва да го платим от собственият си джоб.
По цял ден сме на крак като не можем да седнем никъде.

доволна съм това е достатъчно!

Служителите са ужасно не любезни

Докато има служители като Н.Зашев регионален! И такива като И.Балджийски, фирмата никога няма да намери читави хора които да работят за тях.

Преди време имах работа като клиент с отдел Маркетинг... Направо съм изумен... Началничката изглежда на пръв поглед нормална, но всъщност е от типа хора, които вярват във врачки и баячки.Вероятно гледа Маг Светлина по Канал 3. Но другата й сътрудничка ли, каква е, това вече беше впечатляващо. И то не младо момиче да кажеш, че е неопитно. Жена над 30 години, инфантилна, проста и крайно непрофесионална. Мисля, че и тя се казваше Лили като веригата... Не успя да разбере елементарни надписи на английски, да не говорим за селския врачански акцент... Изумен съм как e възможно някакви жени на нивото на чистачки или в най-добрия продавачки, но не в мола, там знаят английски, да работят в маркетинг отдел в доста голямо предприятие...

Здравейте довчера бях служител в лилито. Искам да споделя че след месец и половина работа вчера отивам за втора смяна и просто управителката ми каза от днес си освободена когато я попитах за причина тя ми отговори нз. Регионалния и казах аз затова съм регионален и мога да правя каквото си поискам. Така съм решил. Аз правех всичко което ми се каже трепех се като куче и накрая кво върви си ми няма да стане. А на мое място има друга която е в една компания с регионалния. мога да потвърдя че са супер зле защото съм се облегнала веднага ми да седи той 12 часа да го видя какво ще прави тос обсъжда другия оня третия и накрая ама тука няма интриги всички са добри е не мерси. НЕ СЕ МЪЧЕТЕ С ТЕЗИ ХОРА.... Когато прочетох повечето коментари останах потресена.

Опа някоя управителка май се позна

До анонимната, оплакала се:
Не знам как са те взели на работа толкова неграмотна, но осъзнай, че нямаш голямо бъдеще!!! Циганите пишат по- добре от теб! Важното беше да хленчиш само,а не да си благодарна.

Е за кво работите там като не ви харесва?Някой да ви е карал на сила?

Трябва много да сте в нужда за да започнете работа в тази ""Широко представена верига"",която има 70 магазина в страната.Всички тези магазини се отворят за сметка на персонала, които работи там! Работих достатъчно в веригата за да разбера, че съм абсолютно всичко но не и консултант на козметика и битова химия.Бившите ми колеги са написали достатъчно, но и аз ще дам мнение.Така наречените " управители ""които нямат нужното образование за тази позиция и нямат елементарно възпитание за да общуват с служителите си, заприхождаване стока за хиляди левове, вкарват нереални броики в системата и така ревизията не излиза:)Яко се кради и сттторнира!""Регионалните мениджъри"" са плътно зад гърба им и не се дава дума да се каже за тях.Цял ден кафенце, обядваме през работно време, веселба в склада( които прелива от кашони и стока)клюкарски истории по 1 час с търговските представители, а наи интересното е че като се гледат камери в офиса, те не наблюдават клиентите а служителите си кои какво прави.Няма такова нещо като да си кажете нещо с колежката си, трябва да си влажен в разнасянето на стока или 2 часа да не мръднеш от касова зона.Замествала съм в доста магазини, никъде не е по различна политиката.Всеки управител работи по един и същ начин, тоест работи е много силна дума за тях, по скоро се обсъждат една друга.Наи голям неприязън изпитвах от лицемерието когато доидеше регионалния мениджър.Пред него правеха мили очички, а след него го съсипваха с хиляди обиди пред търговските.Драги ми господин Велагич, не клиентите крадат толкова много а самите ти подчинени.Вкараи друга политика и не ги въздига от продавачки на управители които нямат представа какво правят и допускат грешки и персонала плаща, може би регионалните така ги обучават.Бих искала да спомена и Иван Балджииски, които уж се занимава с видеонаблюдението.Да вземе да сложи камери на четеца през които минава стоката в системата и да сложи микрофон на стационалнияяяяя телефон...ще разбере доста истини:) Да поговорим за ревизиите които се провеждат по 12 или 16 часа през 6 месеца ( представете си колко стока ще липсва за толкова време), с машинки които кои знае каква им е схемата и на тях, сами се досещате.Наи нелогичното плащат за цялата вечер нощен труд 3лв....а аз минимум съм похарчила 20лв за цялата ревия.
Всяка фирма която е на пазара с утвърдено име, трябва да цени хората които им вадят оборотите.Като заключение ще кажа.
Не си хабете нервите и здравето за 700лв където навсякъде ги взимат ( даже няма и 700) заради ревизиите.Лили Дрогерия е една голяма схема между управители и регионални.