Лили Дрогреие /img/frontend/nomap.png"

Лили Дрогреие

Започнах работа в Лили дрогерие с голямо желание.. На самото интервю, така ми бяха представени условията, че както се казва нямах търпение да почна. Да започнах. И още от първия ден останах разочарована. Отива за първи ден на работа дават ми да подписвам договор дават ми униформа и ми казват "отивай да работиш"... Е аджаба някой няма ли да ми обясни какво точно трябва да правя!? Влизам, запознавам се с момичетата и научавам, че всички били нови... Казвам си "ясно, тук ще е на самоубочение, но пък може управителката да реши да ми покаже туй унуй " Е да ама не! Ни звук ни картина от нея. И така мина първия ден, така мина и втория и третия.. Без никой нищо да обясни.. Но вече съм на 4 5 дена.. Уауу аз трябва вече да знам всичко. И видиш ли чак и забележки ми се правеха. Викам си" тук няма да я бъде." Научих за всички неща които сте изброили в другите коментари и реших да напускам, след точно 7 дена работа. С което стана егати проблема.. Да, напуснах бързо ама с мнооого разправии.
Ааа забравих това за почивките по време на работа... Наистина са пълен мираж понякога, но само за служителите. Тея по "висшестоящите" прекарваха повечето време навън в пушене на цигари..
Ии само последно да вметна.. Фирмата че е сбъркана, сбъркана е, но абсолютно много зависят нещата от управителя на магазина. Ако той се държи като пълен г*з с извинение, няма как да има екип и екипна работа.
Щастлива съм, че вече не съм част от тази фирма!

Не се лъжете да започвате!!! Напуснах преди една година и ми изпращат писно,че ревизията им не била излязла да си платя 200лв хахахахах! Трагедия! Но когато адвоката ми си поговори с екип от Лили се направиха, че е станало грешка и т.н. ххахаха. Ще започна с това, че аз бях доволна и от заплата и от екипа с когото работех. Но след време нещата се промениха. Момичетата с които работех напуснаха на тяхно място дойдоха супер интригантки и злобарки и това е една от причината да не се задържа. На второ място! Искам да ви кажа, че управителката на Пиротска изобщо не е в ред. Тази жена постоянно нещо и е криво, изнервена или все някой и виновен. Карали са ме да стоя до 23:00ч вечерта, защото склада на магазина се наводнил... ами да дойде голямата натегачка "ШЕФКАТА" защото на мен това не ми се плати и едно благодаря не ми се каза, а имам работно време и не бях длъжна!!!! Та с въпросната госпожа, държанието и беше непоносимо,че си и позволи да обвини всички ни в кражба и след което лично ме викна да ми каже, че подозира мен. При което когато и заявих, че напускам заради лошото и държание се правеше на луда и неискаше да ми пусне известието с цяла седмица!!! Това нормално ли е ? Тази жена не е за работа там. Има си проблеми да се лекува!

Аз пък бях много доволна от магазина в студентски!!! Не само от персонала, които са страшно готини мацки, разбрани и коректни, а и от управителката (Еми). С две ръце съм относно отношение от работодатели и колеги. Няма да съжалявате ако отидете да работите там. Съобразяват се с както с лекции и лични ангажименти, така и с изпити и подобни неща. Случвало се е и да карам повече смени от необходимото, но в крайна сметка си там, за да работиш, а и това се налага от липсата на персонал. Докато всеки чака всичко на готово няма как да се получат нещата. Работа има много, чистене, подреждане, пренареждане, всичко. Ако си обичаш работата и предлагаш всички мотивационни неща, ще имаш много подаръци и бонуси, кой както си го направи!

Леле наистина ли е толкова зле аз мислих да започвам работа там?
Наистина във склада им е някакъв ужас всичко е много разхвърляно и друготокоето ми направи лошо впечатление беше че имаше само една жена на смяна и искаше да иде до тоалетна и не я пуснаха.
После за почивки нямаш такива ако има много хора в магазина абсурд да отидеш дори до тоалетна това ми прилича на някой фашистки лагер.
Преценете си добре защото за тези 6 работни дни имате само един ден почивка и събота или неделя ще трябва да сте по 10 11ч на ден можвби и сам ако няма кой да работи. Заплатата не е особенно примамваща 600лв като ти се обещавя че евентуално след 6 месец или 3 ще стане на 700.Потърсете и други варианти не си заслужава да стоишнон стоп прав като кон и да не ти рсзрешават елементарнинеща.

Стигнаха и ми 2 дни за да разбера какво се случва,удържат ти се пари при ревизии и при открадната стока,тъй като търговския риск е много малък,това което ме подразни супер и затова си тръгнах е забележката на управителката да си оставя телефона в малкото складче в магазина ,където не можеш дори до тоалетна да отидеш от кашони и стока ,аз не казвам че ще водя разговори по време на работа но може някой да те потърси по спешност ,децата ми може да ми звъннат за нещо ,не мисля че ще пропадне магазина да им отговоря за секунда !Следващото което ме подразни е да ти определят с какви обувки ниски или високи ще ходиш е тъпотия велика!Не сме в затвор нали така драги работодатели от ЛИЛИ ?Също така и аз поддържам мнението на някой по долу че ние не сме виновни че хората крадат,няма как да ги видиш докато редиш стока или си на каса! Ами сложете си чипове на всичко и готово!И на мен не ми се вярваше на написаното по долу но всичко е истина за тях,затова има голямо текучество !

Най- нещастната фирма, в която имах НЕудоволствието да работя!

Настоящ служител съм на Лили Дрогерии. В началото всичко беше прекрасно ,първата седмица обаче. Докато не се опознахме с управителя и регионалния мениджър. Когато идваше /регионалния/ постоянно се затваряха в офиса и ,колкото и пъти да влезна само се смееха или набиваха пица. Държанието им с персонала беше доста надменно все едно ние сме някакви низши същества. Когато подписвах договора ми казаха,че ще работя на 6 часа освен събота или неделя. Тогава се работело цял ден. В последствие обаче смените станаха 8 часови поне един път в седмицата. Това беше първото ,което ме разочарова. Следващото беше ,че трябваше да отида на работа, въпреки че нямаше кой да гледа болното ми дете. Предварително бях писала на управителя ,още вечерта ,когато малкия вдигна температура,че е възможно да не отида . Отговаря беше „няма как това да стане,защото нама кой да работи” По спещност в неделя трябваше да търся кой да гледа детето. Заплащането е сравнително добре за 6 часа,ако не трябваше две момичета да иЗпълняват ролята на касиерки,консултанти,редачки,охрани чистачки. Ако нещо се открадне и не се останови в рамките на три дни,познайте кой плаща,този който е бил на смяна. С колежките досега не съм имала проблем всички са много свестни. Като цяло мисля да напускам ,не беше това,което очаквах. А забравих да добавя.
Освен всичко изброено по-горе ,което трябва да правим... В един момент трябва да свалим всичката стока една по една и да напишем срока на годност. И ако нещо е пропуснато ,а това е напълно възможно ,защото веригата предлага над 4000 артикула трябва да го платим от собственият си джоб.
По цял ден сме на крак като не можем да седнем никъде.

доволна съм това е достатъчно!

Служителите са ужасно не любезни

Докато има служители като Н.Зашев регионален! И такива като И.Балджийски, фирмата никога няма да намери читави хора които да работят за тях.