Лили Дрогреие /img/frontend/nomap.png"

Лили Дрогреие

Здравейте, може ли някой от бившите служители да напише впечатления от регионалния представител Александър Николов.

Натоварването във фирмата е високо интензивно. Гърбят те като камила, никакво стимулиране на служителите, постоянни демотивации на служителите, постоянно сочене на вратата. Думата колективност е далечна за тази фирма. Управителите на магазините въобще не държат на персонала си, а главното ръководство сигурно въобще не е наясно, защо постоянно напускат служители! Един график не могат да направят качествен, за, да са доволни четирите или петте служители от даден магазин. Постоянно искат да се бършат стелажи, да се нарежда, стока от склад, да се редят планограми, вадене на етикети, следене на срокове , да се обслужват клиенти, да се работи на каса, да се правиш на пазач - 10 длъжности за 800 лв. И накрая почиваш за 12 часов ден - два пъти по 15 мин. и се прибираш изморен, и пак управителката на магазина не е доволна и те навика. Ревизията им е нощна, и не се плаща като нощен труд. Въобще не си струва да се работи там, освен ако не сте някакви балами кокошки, които нямат собствено мнение и мозък в главата си.

Може ли мнение каква е ситуацията в счетоводния отдел на Лили. Какво е заплащането, какви са колегите ?

Изчетох доста от мненията тук и малко ме е яд, че не съм ги прочела по-рано. Не се лъжете да започвате работа в Лили. Всичко е приказно и вълшебно само по време на интервюто. Обещават ти се 2 почивни дни, работа само по 6 часа, всеки месец постигане на таргети и различни бонуси, едва ли не можеш да удариш 1000 лв месечно. Нищо общо, ама нищооо! Работиш по 12 часа, почивен ден веднъж седмично, обикновено след 12 часа на крак. На 23 години съм нямам кръст, гръб и колена. 12 часа си прав, сядаш (евентуално) докато обядваш за не повече от 10 минути, защото колежката ти е сама в целия магазин с 50 клиента. Глобяват за щяло и не щяло. Нямаш право да се подпреш, а какво остава да седнеш. Длъжността няма нищо общо с продавач-консултант. Ти си хамал, чистач, подреждач, сваляч на стелажи, които тежат два пъти на теглото ти. Свалят се всяка седмица цели рафтове и се нареждат, защото регионалната не я кефи,че това кремче е в това ъгълче. Идва стока за минимум 5 магазина. Сам си мъкнеш контейнерите по минимум 30 40кг. Заплатата никога не е чиста,винаги имат оправдание за всичко. Отпуските са мираж, няма значение платени или неплатени, след това всичко изработваш по 12 часа. Регионалните мениджъри са събрани от кол и въже. Освен Да се гаврят с теб,похвала няма да чуеш. Не се подлъгвайте да работите там, за 600 лв. губите здравето си, нервите и психиката си. Радвам се, че вече съм бивш служител.

Някой може ли да даде информация за ревизорите във фирмата? Ниво на заплащане? Ниво на стрес? Служебен автомобил? Има обява за Пловдив, която ме заинтригува

Работех в магазина на Раковска! Не ви препоръчвам магазина. Управителката е злобна лелка и няма ден без да е ядосана.... Едно "БЛАГОДАРЯ" няма да чуете от тази жена!! И каква оправителка е щом език незнае и когато чужденец попита нещо тя вика някое момиче... Обзалагам се,че момичетата които кандидатстват за продавачки език знаят и работа могат да си намерят на много други места.

Тръгнеш ли да напуснеш ще гледат да ти направят този един месец ужасен!!

Заплащането е 700лв. На ревизии, разбира се ти ще плащаш. Удържали са ми по 200лв!!! 200лв!!!!

И без да те питат ти казват. Утре ще работиш в еди кой си обект и никого не го интересува,че на теб може да ти е далеч мястото!!!!

Няколко пъти съм влизала като клиент и ми направи впечатление, че персоналът ме гледа сякаш съм отишла да крада магазина... Много грозно впечатление ми направи това и ме отказва от бъдещи покупки. Сега като чета тук, разбирам, че Лили е една от гадните фирми, които дори клиенти не заслужават. Има една поговорка, Рибата мирише откъм главата. Оправете си политиката, навсякъде дават 600-700, че и повече.. Също ми направи впечатление, че няма мн мн клиенти.. Защо ли? С такава политика и клиенти няма да имате, не само персонал...

Съгласяват ли се да напуснеш по-бързо от 1 месец, ако не искаш нищо да ти платят ?

Съжалявам,че съм била част от тази фирма-загубено време..Работих в град Варна с управител Албена Арсенова ,толкова злобно и комплексирано момиче .Задаваше заповеди ,пишеше задачи на тетрадка за деня ,крещеше и говореше с такъв тон ,незнам кой би я изтърпял .Цялата фирма си е сбъркана.Идва стока в огромни количества,мъкнеш като кон и не щеш ли ти се дават планограми да разместваш местата на стоките постоянно.Крадат те и естествено фирмата си търси парите от служителите.Ревизиите са им вечер и за цялата ревизия ,в която стоиш от 6 следобед до следващата сутрин ти заплащат 2 лева ха -толкова бил по закон нощния труд.Пълен абсурд е тази фирма.За 750 лева ама грам не си заслужава.

Дали мога да попитам - правят ли проблем при напускане?Искат ли да се работи предизвестието?