Лили Дрогреие /img/frontend/nomap.png"

Лили Дрогреие

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Бивш служител съм на Лили Дрогерие град Варна .
Като цяло самата политика на управата е адски глупава и неуместна и ако имаше органи и истински управници тази верига трябва да въведат правни закони и да се чувстваш добре на работното си място.
Самата ти работа като цяло е физическа .
Работиш според сезона с различна часова зона и разбира се с един ден почивка ( тогава такабеше при мен) а сега чух че е 2 на 2 като в събота и неделя също работиш и то по 12 часа , цяла смяна .
Малък брой персонал и мн задължения, които на практика не се изпълвават от всички .
За да си харесан от управата и колегите ( предимно момичета под 25 г. възраст ) трябва да си много приказлив , да си клюкар , лицемер да се подмазваш на управителката и разбира се да Не работиш на 100 процента , защото другите който не ги харесват те ще го правят и ще получват същата заплата (( започваш на 500 и след месеци на 750)) като малко по голям оборот си през лятото като и физическото ти състояние е на макс от умора.
Нямаш време за нищо.
Винаги ще ве намери някой който ще те натопи на управителката ти Тя като Цяло само седи пред компютър и чесно ама много често говори с близките си по телефона или пуши навън .
Задължават те са лъжеш хората за да има оборот от който разбира се ти няма да получиш нищо , в добрия случай таргет С подаръци ( ама ги получаваш след месеци ) .
От страни всички изглежда лесно но самата колективност и хората от управата са просто мислещи индивиди , който не се интересуват от теб а от това какво ще кажат хората на фирмата .
Хора , много има какво още какво да се говори за фирмата която ясно че само в Бг е такава ...
учете се от грешките на другите .
Не започвай те на място където ще се сринете емоционално и ще загубите време в което ще можете да си на по добро място .
Лично за мен цялото ръководство трябва да се замени с други хора .

Заплатата е потресаваща.Много клиенти,много работа.Заплата колкото да не умреш от глад,да имаш един хляб да си купиш.2020г супер ниско заплащане.Не си заслужава.Гърбят те максимално-планограми,охрана,чистач,срокове на годност,основно чистене,зимата ринеш снега пред магазина като луд щото ако някой клиент се пребие ти ще си виновен,продавач,в месеца поне 1 път ще си на другия край на града за да заместваш.И накрая ревизия.И от там ти отдържат пари от иначе супер малката заплата.Гониш крадците като полицай.Никаква сигурност.Много зле.Общо взето човек за всичко.Чистиш и пред магазините и хвърляш боклуци.

Здравейте, може ли някой от бившите служители да напише впечатления от регионалния представител Александър Николов.

Натоварването във фирмата е високо интензивно. Гърбят те като камила, никакво стимулиране на служителите, постоянни демотивации на служителите, постоянно сочене на вратата. Думата колективност е далечна за тази фирма. Управителите на магазините въобще не държат на персонала си, а главното ръководство сигурно въобще не е наясно, защо постоянно напускат служители! Един график не могат да направят качествен, за, да са доволни четирите или петте служители от даден магазин. Постоянно искат да се бършат стелажи, да се нарежда, стока от склад, да се редят планограми, вадене на етикети, следене на срокове , да се обслужват клиенти, да се работи на каса, да се правиш на пазач - 10 длъжности за 800 лв. И накрая почиваш за 12 часов ден - два пъти по 15 мин. и се прибираш изморен, и пак управителката на магазина не е доволна и те навика. Ревизията им е нощна, и не се плаща като нощен труд. Въобще не си струва да се работи там, освен ако не сте някакви балами кокошки, които нямат собствено мнение и мозък в главата си.

Може ли мнение каква е ситуацията в счетоводния отдел на Лили. Какво е заплащането, какви са колегите ?

Изчетох доста от мненията тук и малко ме е яд, че не съм ги прочела по-рано. Не се лъжете да започвате работа в Лили. Всичко е приказно и вълшебно само по време на интервюто. Обещават ти се 2 почивни дни, работа само по 6 часа, всеки месец постигане на таргети и различни бонуси, едва ли не можеш да удариш 1000 лв месечно. Нищо общо, ама нищооо! Работиш по 12 часа, почивен ден веднъж седмично, обикновено след 12 часа на крак. На 23 години съм нямам кръст, гръб и колена. 12 часа си прав, сядаш (евентуално) докато обядваш за не повече от 10 минути, защото колежката ти е сама в целия магазин с 50 клиента. Глобяват за щяло и не щяло. Нямаш право да се подпреш, а какво остава да седнеш. Длъжността няма нищо общо с продавач-консултант. Ти си хамал, чистач, подреждач, сваляч на стелажи, които тежат два пъти на теглото ти. Свалят се всяка седмица цели рафтове и се нареждат, защото регионалната не я кефи,че това кремче е в това ъгълче. Идва стока за минимум 5 магазина. Сам си мъкнеш контейнерите по минимум 30 40кг. Заплатата никога не е чиста,винаги имат оправдание за всичко. Отпуските са мираж, няма значение платени или неплатени, след това всичко изработваш по 12 часа. Регионалните мениджъри са събрани от кол и въже. Освен Да се гаврят с теб,похвала няма да чуеш. Не се подлъгвайте да работите там, за 600 лв. губите здравето си, нервите и психиката си. Радвам се, че вече съм бивш служител.

Някой може ли да даде информация за ревизорите във фирмата? Ниво на заплащане? Ниво на стрес? Служебен автомобил? Има обява за Пловдив, която ме заинтригува

Работех в магазина на Раковска! Не ви препоръчвам магазина. Управителката е злобна лелка и няма ден без да е ядосана.... Едно "БЛАГОДАРЯ" няма да чуете от тази жена!! И каква оправителка е щом език незнае и когато чужденец попита нещо тя вика някое момиче... Обзалагам се,че момичетата които кандидатстват за продавачки език знаят и работа могат да си намерят на много други места.

Тръгнеш ли да напуснеш ще гледат да ти направят този един месец ужасен!!

Заплащането е 700лв. На ревизии, разбира се ти ще плащаш. Удържали са ми по 200лв!!! 200лв!!!!

И без да те питат ти казват. Утре ще работиш в еди кой си обект и никого не го интересува,че на теб може да ти е далеч мястото!!!!

Няколко пъти съм влизала като клиент и ми направи впечатление, че персоналът ме гледа сякаш съм отишла да крада магазина... Много грозно впечатление ми направи това и ме отказва от бъдещи покупки. Сега като чета тук, разбирам, че Лили е една от гадните фирми, които дори клиенти не заслужават. Има една поговорка, Рибата мирише откъм главата. Оправете си политиката, навсякъде дават 600-700, че и повече.. Също ми направи впечатление, че няма мн мн клиенти.. Защо ли? С такава политика и клиенти няма да имате, не само персонал...