Спартак https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,ул. Одрин 3&markers=Бургас,ул. Одрин 3

Обявата за инженер е връх на поетичното творчество.Kак не написахте поне адреса вярно?Инженер ли се търси или олигофрен?Хем без знания,хем без опит,а ще твори някакви обекти,движения на бизнес активи,система за организиране на познания???Това за Ямбол явно е ок,ама в Бургас има други изисквания за работа.Прочете си първо обявата и си дайте сметка какви хора ще се явят на интервю.Аз няма да дойда.

Пълен фарс,кой ще вземе насериозно подобна обява и фирма която пуска такива обяви?
Вижте други обяви как са написани, изискванията са на първо място, образование,предимства, опит,умения а тука нищо и е оформено не като обява за работа а като лошо написано съчинение.
Вероятно ръководството се е върнало към старите си навици да ни плаши,че ще останем без работа като пускат обяви,че ще взимат други хора на наше място, това е стара практика тук.
И защо някой да се хване да бачка,да го освободят с мотив,че не им трябва инженер както с бивш колега или да го метнат да бачка като счетоводител като настояща колежка.

В "Заплата" имат обява зя инженер- конструктур,но ме съмнява,да не е майтап.
Несериозно ми се струва,описани са подробно задълженията на инженера а няма никакви изисквания за кандидатите,било образование : средно,висше техническо или др.,с опит без опит,личностни качества и др.
Да разбирам ли ,че може да кандидатства всеки независимо какво е завършил и работил?

Вече няма качествени работещи при нас,както преди, като последната секретарка , най-компетентната колежка,която е работила при нас.
Секретарското бюро седи празно от години , защото няма толкова добра колежка и шефа даже признава,че е така иначе да беше сложил друга,предпочита да е без секретарка и да коментират как всеки влизал като в хан при него,наистина не може да намери толкова способни колежки вече,най-вече като сравним с долуописаните карикатури.

До момента се въздържах от коментари,все пак работя тук но именно затова ще коментирам невярната информация в сайта ни с която ръководството подвежда потенциялните клиенти.
Като начало изброените страни от които са ни клиентите,които уж са се доверили на фирмата,ръководството или лъже или не си спомня от възрастта навярно,че от половината от изброените държави отдавна вече не ни се доверяват клиенти и нямаме пазар там,общо взето има две три чуждестранни фирми,и те не ни се доверяват за всичките си поръчки а само за някои дребни такива.
За екипа на фирмата също големи лъжи, отдел продажби организирали дейности по привличане на клиента, проучвали били пазара,тамън да знаят какво означават тез изречения.Шефа съвсем ни взе за балами,никоя от колежките в продажбите откакто са тука не е привлякла и един клиент а що е то проучване на пазара и двете нямат представа
Нормално е шефа да не казва истината,все пак всеки би се срамувал на негово място, ако фирмата наистина е най-големият производител няма как в продажбите да има шивачи и зумба треньори.
Трябваше да напишат ,че в отдел продажби се развива кулинарията и цветарството.
И толкова малко внимание на отдел счетоводен-срамота от там цялата фирма се ръководи,за доставките кога доидат,кога не понеже и там много квалифицирани колежки са.

Явих се преди време на интервю за инженер, на което интервюиращите проявиха голямо неуважение и пренебрежение,мъжа се присмиваше и направи ми се подигра че съм тръгнал да си търся работа.
С такова отношение към кандидатите за работа е нормално да не могат да си намерят квалифициран персонал,това неуважение го виждам и в коментарите за тях, кандидати за работа се интересуват от свободни места и не им се отговаря, фирмите следят този сайт и това което се пише и четат коментарите и въпросите,не отговарят на интерес за работа от неуважение към кандидатите.

"Фирмата търси ли кандидати за работа в момента и ако да ,за какви позиции?"-СЕРИОЗНО ЛИ?
1. Тука няма да получите отговор за разлика страниците за други фирми.
2.Тука на въдицата се хващат само крайно нуждаещи се и крайно некадърни, първите си тръгват след време,и има само от втория вид.
3. Не е за вярване че някой въобще се интересува от работа тука.

Фирмата търси ли кандидати за работа в момента и ако да ,за какви позиции?

От написаните коментари се разбира,че те самите не приемат насериозно работата си,няма как да ги приемат на сериозно клиентите и кандидатите за работа.

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1