Спартак https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,ул. Одрин 3&markers=Бургас,ул. Одрин 3

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Понеже и аз вече съм в редиците на кандидатите за работа, реших да посъбера от сайтовете информация за по-големите фирми и да реша в коя да се пробвам.
Но за тази нищо хубаво не прочетох, поне заплатите на ниво ли са?
Бившия ми шеф се гаджоса с едно маце, работило преди в тази фирма и после в нашата , но тя нищо не казваше , а тогава си имах работа и не се интересувах много къде какво е.
Който може нека да пише какви пари плащат долу- горе.

До София ни помъкнаха на протест и даже не го писаха в сайта и във фейсбука,и затова че шефа няма грамотни във фирмата, и счетоводителката пиарка на фирмата, която всяка дума пише с грешки и за нейната неграмотност е виновна цената на тока, че не прави разлика между националните празници, на 6 и на 22 септември празнува един празник и за това е виновна цената на тока нали шефе?
За това ,че никой в търговския не може да говори на чужденците и за това ни напуснаха клиентите и даже да им отговори по телефона пак е виновна цената на тока, и че нямаме един кадърен снабдител пак цената на тока е виновна,че ни напуснаха по-свестните инженери отново е виновна цената на тока.
Станал съм на толкова години , много тъпи хора съм виждал ама такава тъпотия за пръв път виждам.
Ама тия "работадатели" както ги взеха тия заво така искат и държавата сега да им поеме разходи, да бяха протестирали като закриваха централите.
Ръководсвото ни успя да превърне от най-големия завод за вентилатори на Балканите в малък цех много преди да се вдигне цената на тока,ако фирмата фалира няма да е заради цената на тока а заради некадърно управление.

Коментарите явно са писани от човек работещ вътре ,добре запознат, жалко че не са им останали кадърните работници.
Двама са колегите в нашата фирма, работили в Спартак навремето, и двамата дойдоха от други фирми но са били и в тази по някое време.
С колегата работим три години заедно и е много работен и точен, за него имам лични впечатления защото сме рамо до рамо а колежката е в офиса , но шефа е придирчив и много товари с работа и много задачи им дава в офиса, не издържат много и доста хора смени на това място, но за това момиче казва,че единици са толкова работливи и кадърни, и като идват чужденци гледаме, че все тя превежда на шефа, докато преди плащаше на агенция за преводчка, и понеже е пинтия малко и е доволен,че спестява.
Писах това за да кажа,че все пак са имали свестни хора, сигурно и в други фирми работят техни бивши служители, защо са напуснали обаче не казват поне нашите колеги.

До момента се сдържах да коментирам, сега ще кажа не какво мисля а какво виждам всеки ден на работа.
Виждам пълен хаос във всеки отдел, не остана нито един колега ,който може да се нарече можещ,знаещ и работещ, всички си тръгнаха един след друг.
Новопостъпилите са под всякаква критика,до преди няколко години се лъжеха да дойдат едно две свестни деца но разбраха къде са пападнали и бързо напуснаха.

Отдела за продажби е комичен, посмяхме се и с новия освен с колежките с менталните затруднения ,при все ,че едната била завършила лингвистика , за които не знаят лингвистите учат поне два чужди езика, а нашия клиент ползва преводачка като идва, пореден СРАМ за фирмата и за ръководството.
Един лентяй си дерибейства в инженерния и ни надзирава с ръце зад гърба,снабдителките се плюят една друга, "директоршата" блъска врати, шефа крещи, изобщо много привлекателно място за всеки търсещ реализация.

Лично се убедих в коментарите за фирмата,от скоро съм на работа но разбрах,че всичко е така както пишат.

За мен не е много от значение защото съм за кратко,освен това ако останна да работя по- дълго с тези тъпи колежки наоколо и аз ще затъпея, иначе голям смях е.

Родих се, от като се махнах,направо ми олекна.
То беше само дебнене от хрътките на шефа,какво си казал или направил.
Ругатни,обиди,напрежение,яд ме е че ги търсят толкова време ами не напуснах по рано.

Не можем да разберем какво е това желание за намеса в чуждата работа, в крайна сметка всеки да си гледа работата и това за което е учил.
Гл. госпожа да си гледа сметките,не да се произнася как се продава и да се меси в маркетинга.
Пък като толкова иска да се изявява в продажбите добре дошла в нашата стая има свободни бюра, да я видим на практика какво може не само на думи.
Съвети всеки може да дава но работа не всеки върши.

Там където "изпълняващото"ръководство работи по слухове и клюки работата не може да върви гладко.
Сещам се кой е бившия колега писал коментара преди моя, аз също почвам да съжалявам , че губя време тук и може би много скоро ще го последвам.

Като един от бившите инженери на фирмата, ще кажа само ,че съжалявам,че чаках толкова време за да напусна, сега съм много доволен на новата си работа.