Спартак https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,ул. Одрин 3&markers=Бургас,ул. Одрин 3

Хич не ходете да им работите бе хора.
Такава лудница,нормален човек не може давидиш.
Пък едни универсални,не ти е работа,счетка разбираща от човешки ресурси,търговия, инженерство, производство, знае английски,немски, холандски, френски, руски испански, италиянски, японски,португалски, гръцки,турски,албански и поне още 20 езика а що ли на български мънка и не и се разбира две думи?.
От голяма компетенция накрая събра всичките луди в продажбите и не само, от години безуспешно се опитва да публикува поне един пост без грешки, както е казала поговорката тъпо ама упорито, пък да не коментираме какъв прякор са и сложили пичовете фирмите над нас, за срам.

Кораба потъва а капитана се оправдава с кое ли не.
Поръчните няма да ни търсят нас .
И както си мислехме ,че женското присъствие на втори етаж по грозно от това няма как да стане и хоп "новата"снабдителка,шефе пак се изложи като мъж,не разбираш от хубави жени и това е.

Шефа е изпуснал конците във фирмата, щом колежките от счет. и чистачката си позволяват да коментират шефа кога и с коя влязъл и излязъл смятайте, а кроячката да информира за всичко всичко във фирмата отскоро бившата колежка,близка до началничката на търговския.
интригантите и клюкари колко щеш.
И как да не знаят чужди езици колежките могат да мълчът на всичките чужди езици,хи-хи.

Фирмата разчита основно на износ ,поради което е важно да имаме силен отдел на чуждите пазари ,какъвто не можем да направим и нивото на колежките е под средното и интелект и умения,за чужди езици да не говорим,защото както се писали колегите на снабдяването и склададжийка може да седне и всеки друг ама като се обади клиент и заговори на друг език и нашите си гълтът аритметиката.
А шефката на отдела за няколко години ще е забравила и лошия и без друго лошия си английски,така че сме в небрана нива ,освен това цари пълно неразбирателство привидно се правят ,че се разбират но се плюят непрекъснато колежките , а шеф и кройката се е нацелила в началническото място с всички средства и шефа ако иска силен отдел трябва да се позамисли за промени.
Но да не забравяме ,че във фирмата грамотността е ниска,все пак фейсбука и сайта не се публикува защото няма кой да пише правилно във цялата фирма.

Да изтипоса склададжийка за снабдител и това ако не е ход на безсилие и отчаяние от страна на шефа и показно за липсата на квалифицирани служители,освен това е и признание от шефа ,колко ни безполезен маркетинга,въпреки че са 2 не може да ги използва за едно снабдяване.
Друг е въпроса, че нямаме един способен да говори с клиент от чужбина, на нас ни беше ясно отдавна това което шефа още не е разбрал но някои бивши колежки знаят ,че шефката на търговския зарязва фирмата и отнова сме с един слаб отдел от години не могат да направят добър външен отдел,все случват на едни откачени,неграмотни,мързеливи,имахме няколко попъдения ама ние хубаво не търпим,щом една от най- лоялните на шефа колежки си тръгна последно, смятайте колко е нетърпимо.

Шефа прецени,че не си струва да напише няколко букви за да защити търговския :предни коментари,знае колко са некадърни все пак от него са избрани.
Кандидатите за работа да преценят колко е добре да се работи във фирма където само напускат а не постъпват,последно преди два месеца напусна колежката но не идват нови,тръгват си и то най- способните.
Шефа се изтъква,че фирмата е добра ,той няма да посочи с инициали поне един кадърен в търговския както са писали колегите защото няма такива но не може да напише и инициялите на кадърен желаещ да работи тук освен шеф и кройката която молеше и ревеше на шефката си да я вземат обратно, с това се гордее шефа шивачките искат да му бачкат у фирмата.Въпроса е кой млад и способен кандидат за работа ще иска да работи с шивачки и др. таквиз.

Както си мислехме,шефа не е посочил инициали на кадърни колежки,сам признава,че няма кадърна служителка от търговския,колежките има от какво да се срамуват.
Шефа във фирмата всеки ден си говори празни приказки и си мени мнението днес хули колага утре го хвали но няма доблеста да си пише позицията както са го направили шефове на други фирми пак в този сайт.

Абе тея споменатите в по-долния коментар женици ако бяха нормални щяха да напуснат за да не се излагат навместо това продължават да излагат и себе си и фирмата.
Себе си излагат повече защото коментарите ги четат и други работодатели и ако си търсят по-натътк друга работа никой няма да ги приеме във фирмата си,особено едната колежка която се излага всяка секунда ,на нейно място като не се справям с работата ще си потърся нещо по възможностите а няма да се посрамвам.
Покрай тях и за шефа говорят същото.
Какво да си помислят наште партньори или клиенти като видят директор какви специялисти го придружават,надали ще го сметнат за нормален , нито го приемат за равен а гледат с презрение .
А шефа понеже все не е съгласен и винаги има свое мнение нека да посочи с иницияли само кои от колежките поне в търговския са способни и работят както трябва и са полезни,ако не не пише кои са приемаме,че е съгласен с нас ,че там масово са некадърни.

Щом мислите,че фирма която гони хората както сме виждали много пъти да правят, само защото са по-способни от галениците на шефа не е лоша?
Не препоръчвам фирмата за работно място,особено в този колектив.Запитайте се какви трябва да са колеги които са си заслужили да ги наричат със прякорите"Откаченлиева","Тъпотитиева","Заспанлиева"-за едната,другите шеф и кройка, в съседната стая една с по - циничен прякор, в другия отдел тоже. И как ще се работи с подобни колеги.Всеки който се цени ще подмине фирмата и няма да се занимава.

За кого не е лоша фирмата?
За няколко човека и тая дето е писала коментара,ако не беше лоша фирмата нямаше всички кадърни да избягат и да останат само смешници.
Които си тръгнаха ,ура викат от радост и не искат да чуят за фирмата.