Спартак https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,ул. Одрин 3&markers=Бургас,ул. Одрин 3

На много места съм работил но като тези ненормални не съм срещал.

Щото малко ни се смеят като капак и колежките почнаха да си вадят една на друга кирливите ризи.
Ако имахме шеф на място щяха да получят солени глоби .

Няма такъв търговски отдел,не ни стигна резила с шивачката но си и взехме инструктурка по зумба/другата в маркетинга,за който не знае/ бъкел не знаеща английски и я сложихме на външния пазар,срам ,ама срам за фирмата, е кажете кой клиент особено западен ще приема насериозно такава фирма и такъв шеф ,тове не е търговски отдел а цирк.
Същата колежка дори в работно време си уговаря по фейса часове за гимнастика и зумба /преди присъствено сега виртуално/,едно обаждане на клиент няма обаче си уплътнява работното време да си търси клетка и аксесоари за домашни любимци.
Погледа и е другаде на колежката ,работата не я интересува изобщо и затова две години не е напреднала и с милимитър същата като дойде,неможеща и незнаеща,единствено стои да получава допълнителен доход, малко съвест да има ще си напусне,и без друго се изложи достатъчно.
А шефа наистина трябва да се срамува от избора си на служители.

От роднина,който работи там зная,че новите хора никак не са добре приети,"Те себе си не понасят какво остава новите"-ми каза,това чух за фирмата от първо лице и не си и помислям да ми е опция за работно място.

Направо нямаме търпение да прочетем "традиционния" поздрав за празниците във фейса,то пак ще падне голям смях.
Тъпата счетка най- вероятно ще напише само две думи пожелание с десет правописни грешки.
Толкова неука и неграмотна "висшистка" че сама не може и да си разбере грешките та се наложи простите работници да я учим на правопис.
Само и вижте старите постове, дори не знае кога се пише главна и малка буква за знаци и граматика и смисъл да не говорим,шефа много е смъкнал летвата, и с другите колежки във фирмата,ама прост мъж прости жени избира.

Търговския пак даде своя принос да изтърваме поръчки, никой не успя да отговори на чуждоезично обаждане,любителката на китки и на ръкоделия се намеси уж да помогне, накрая хлопна слушалката , да се говори с клиент на друг език не е толкова лесно като да се споделя всичко ставащо във фирмата с бившата колежка-снабдителка.

По всяка вероятност не работят,не печелят като правят да изглежда че не работят докато фирмите се надпреварват за клиенти появявайки се във всевъжможни сайтове и социялни медии.

Извън контекста на коментарите, може ли някой да посочи адрес за запитване, на отправено запитване в секция "продукти" в сайта няма отговор почти месец, в мрежата има два адреса на електронна поща,кой е за запитвания?

Съветвам тези които мислят да ходят на работа тук да не се заблуждават от обещанията,мазните усмивки и престореното добро отношение от ръководството така е началото за примамка после ще ви се реве.
Оглеждайте се за фирми за които си струва да се работи,тук не си струват нервите и усилията,от опит знам.

От ръководството никога не са търсели служители които да са кадърни,затова нямаме такива,кога ли шефа ще потърси хора да му тръгне търговийката, обаче той бавно стопля,след сума години се усети,че шивачки във външната търговия освен подигравки друго не носят,или че една счетка му спечели подигравки от всичките му колеги по фирмите,направо сме смешни за хората и кой ще пожелае да дойде.