Спартак https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,ул. Одрин 3&markers=Бургас,ул. Одрин 3

Какви професии и образование се търсят в тази фирма?

Много от отдавна съм работил в "Спартак",пенсионер съм повече от 20 години и не познавам директора.
Някои от бившите колеги останаха след мен и са ми казвали как е ,след това и децата на някои почнаха работа там, н не мога да повярвам като ги слушам като разправят, тогава 70-те и 80-те години правехме по 80 000 вентилатора годишно, сега правили не повече от 5 бр. на година,пълно съсипване на фирмата, чувам правили метални куки,гайки,болтове и др. дребнотии,смешна работа,направо падение.

Мислех да си пусна сивито по обявата, но като четях коментарите се разколебах, но междувременно останах без работа и днес реших да си пратя сивито, Мислех да сно обявата я няма.
Ако може някой да пише все още търси ли се инженер,или обявата е изтеглена защото е изтекла, и ако не са намерили инженер ще има ли нова обява или друг имейл за изпращане на сивита.
Много ще съм благодарен на отговор от фирмата,защото е важен за мен, и би променил негативните впечатления от коментарите.
А ако не сметнат за нужно да отговорят на кандидат,който иска да работи във фирмата им ще затвърдят коментарите ,че не ценят и не зачитат хората.

Работещите в големи фирми виждаме как фирмите във всички сектори масово търсят кадри за привличане на клиенти,това е тенденция навсякъде в момента, да се търсят добри специалисти в продажбите за да се привлекат и задържат клиентите.
Колкото до конкретната фирма, от общуването в писмена и вербална форма ,изводът е, че персоналът им е с ограничен интелектуален потенциал и липса на умения за водене на елементарен разговор,лишен от всякаква компетентност.

Толкова зле написана обява за пръв път срещам в сайта, сигурно за пръв път пишат обяви.
Искат ли да имат кандидати за мястото ,най-добре да пуснат наново обявата, тази напразно стои никой няма да приеме сериозно.

Това е фирма която през годините се лиши не само от най- ценните служители но и повечето си западни клиенти.
В петък отново клиенти от чужбина останаха "неразбрани" от колежките, шефа пак ще си го изкара на друг,ако изобщо разбере,защото колежките се прикриват .
И вместо да уволнява инженер след инженер, да направи смени където се налага.
На клиентите явно им писна да им затварят телефоните под носа и да им се мънка на неразбираем език.

Който им е писал обявата трябва да го обявят за неграмотник/ца (незнам мъж или жена) на годината
Подразбира се,че най- грамотния в една фирма е този ,който отговаря за съобщенията в писмена форма дали ще са обяви,статии или др.
Ако това е най- грамотния човек във фирмата не ми се мисли какви са другите и как би се работило с неграмотни,пуснах си автобиография за мястото но няма да отида ако ми се обадят .

Към всички кандидати по обявата за работа!!!Фирма, която последните 3-4 години си позволи да изгуби кадърните си служители. Един от последните коментари е за точно такава служителка. Тя излезе човек с достойнство и не позволи на директора да се подиграва с нея. Съответно напусна и сега е в конкурентна фирма и е доста добре оценена там. Случайно попаднах на последната им обява в сайта. Супер неграмотно и неразбираемо написана. Да не говорим, че адреса на фирмата е грешно изписан. Като не знаете как се пишат обяви, то поне погледнете такива на други фирми. Фирмата няма служител, който да изпълнява длъжността ОТК. Правете си изводите каква стока се произвежда и изнася.След напускането преди седмица на поредния инженер и предстоящото на още един остават около 4-рима и с един новоназначен ямболски лешпер, който ще го раздава надзирател срещу осигурена квартира, транспорт и четирицифрена заплата. Това е само върхът на айсберга. Правете си извода къде ще кандидатствате.

Няма две мнения, ходенето на интервю там е загуба на време,казвам го от позицията на кандидат,който е бил на интервю точно за инженер.

Дали търсят "олигофрен" не зная, но който им пише обявите и сайта явно е такъв и ако съм му шеф веднага го гоня,и в обявите и в сайта нямат нищо написано правилно, даже и адреса както сте отбелязали.
Не само изисквания към кандидатите нямат, но и не пише какво предлагат, временна или постоянна заетост, твърдо или процентно заплащане, условия,транспорт и пр.
И аз не бих отишъл на интервю,за мен тази обява е менте и както пише в един от коментарите явно са гонени хора на тази позиция,така че не възнамерявам да си пилея времето.