C3i Inc. /img/frontend/nomap.png"

Добър ден кандидатствах и ме извикаха за трето интервю за tech custоm support s English and Russian, може ли да дадете инфо за заплата цена?

Бих желала само да изкажа искреното си съжаление, че посветих почти година от живота и професионалния си опит на Си Три Ай, защото определено тези хора не заслужават добър персонал, а там такъв определено има, но се третира по скандален начин - нищо чудно, че повечето ми бивши колеги сами избраха да си отидат оттам и очаквам още хора да постъпят разумно и да си бият шута, та да останат само скатавките и некадърниците.

Не знам липсата на човешко отношение дали е задължително като поведение от страна на мениджмънта, но определено е нещо, което ако не поправят, скоро ще останат без стойностен персонал.

Почти останах без покрив над главата си наскоро и се наложи да отсъствам извънредно, но те предпочетоха да ми направят фасон и да ме пратят на разговор с HR, което си беше ясно до какво ще доведе - дисциплинарно уволнение. Било трети ден без документирано и доказуемо отсъствие, според което имали правото да ме отстранят и най-голямата услуга, която можели да ми направят е било това, сама да си подпиша молба за напускане. Не обърнаха внимание на това, че личният ми лекар е несериозен и не си върши работата и буквално ме прецака с болничния лист, като не ми го даде. Бях ги предупредила за тази негова практика, но те решиха вместо да постъпят човешки и поне да ми дадат шанс, като на служител, който ако изключим инцидента с болничния, като цяло си вършеше работата доста добре и съвестно, просто избраха лесния изход и се отърваха. Да не споменавам и случая с един колега, който припадна насред офиса и след това и дума не се чу за него. Те нямат нужда от хора, искат просто някакви функциониращи звена за тъпия си механизъм. Хората се сменят лесно, независимо колко добре са се справяли с работата си. Нямаше значение, че почти през сълзи ги молех да ме задържат защото ако някой има отчаяна нужда от работното си място там в момента, това съм аз. Те не били благотворителна организация и всеки си имал лични проблеми.

Благодаря, че усложнихте живота ми в пъти и сега се намирам в отвратително финансово положение, дори не мога да си стъпя и на краката, докато вие си ходите по почивчици и не мислите изобщо за добруването на персонала си.

На кратко за българския офис на компанията:
колеги- млади и симпатични хора;
работа- интересна, има какво да се научи от всеки;
офис- неудобни бюра и столове, целта е повечко хора на по- малко пространство, ергономични фактори на работната среда- ужасни. След няколко месеца ще ви наболява това онова;
фирмена култура в бг офиса- единствено интересите на фирмата и резултатите имат значение. Мнението на служителите не е важно, нито развитието им(външни обучения няма, тийм билдинг само ако някой шеф иска да се разкърши с екипа);
компетенции на мениджмънта- хаха. Всичко е на приятелска основа- промотират се свои хора- много често некадърници и бездарници (справка Валери, Богдан И. и др.) без грам усет как се ръководят хора.
Ако не ви пука за отношението към вас и развитието ви е весело.

Здравейте, мили хора! Знаете ли какво е заплащането за позициите Customer support и Technicl support с датски?

Здравейте!Интересувам се получава ли се бонус за препоръчан и нает служител, както е в Sutherland, IBM и тн. Благодаря предварително за предоставената информация.

След няколко месеца влязох да погледна последиците от коментара си от 07.10.2016 г.

Веднага след мен виждам, че е писал друг настоящ служител, който все още е такъв, въпреки недоволството си. ;)

Уважаеми анонимен, не, не съм HR и дори не знам за какво интервю става въпрос ("шефа" на фирмата се намира в САЩ и ме съмнява да дава интервюта за БТВ). Разбирам, че сте се разпознал/а в описанието ми и това не случайно.

"Този трябва да е HR"
"Издигат се само слагачите"
"Никой служител няма да седне да пише в работен ден" (смях)

Всички клишета на описания от мен социален профил са изразени в един кратък пост. Само за протокола ще отбележа че в тази фирма има стотици служители, чиято работа не е да вдигат телефона - факт, с който този служител явно не е запознат.

Стоя зад всичко написано - откровено описание на фирмата (софийския офис) от моя гледна точка, след 1 година в нея.

Чета коментарите надолу и се сещам колко хора от фирмата съм се надявал да напуснат точно заради безкрайно мрънкане, мързел, недоволство и огромни претенции, които преливат тук. Сигурен съм, че 98% от тях са писали тези коментари или техни клонинги, които с удоволствие разбирам, че не са наети (дали в София или Варна).

Знаете ли какво е най-хубавото? Пълно е с аутсорсинг компании и сте свободни да тровите нечие ежедневие докато се оплаквате от положиението там, защото съм сигурен, че нещата също "няма да потръгнат" и level 2-ките, team lead-овете и management-а ще са ви виновни.

През 05.2016 г. казваха, че ще отворят през месец септември...

Офис във Варна ще има март! Може просто да попитате тях (аз ги питах), а не само да се тюхкате!

Защо се въртят обяви за работа от поне половин година,след като няма офис във Варна:(....