Global Net Solutions https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Ами Буе 84&markers=София,ул. Ами Буе 84

Global Net Solutions

Не си е работа.Много задължения малко пари!!!Иначе се намират свестни хора.Това е!

Здравейте, колеги от цялата страна.Доста верни и преувелични нещица са изписани тук.Аз като настоящ служител след всичко изписано, ще си позволя да напиша нещо.От дълги години съм служител във фирмата.По отношение на заплащането не можем да се оплакваме, защото до този момент не е имало случай в който да не сме получавали заплатите си на време.Друг е въпроса дали те са реални или не.За бонусната система е ясно, че това което се начислява са измислени сумички (смешни),които не подлежат на коментар.Да премина към уважението - не може да се говори за тази дума, тя не съществува в тази фирма.Когато таргетите са изпълнени и всичко е ок! никой не пуска дори едно изречение било то дори и e-mail.Като стимул "Благодарим Ви колеги за добрите резултати....."обаче, сега когато нещата тръгнаха назад и фирмата ни се дави се сипят обиди, ругатни и реплики от рода колко некадърни продавачи сме как е лесно да се продава когато клиента си оставя личната карта на бюрото, как не умеем да комуникираме с клиентите и т.н. А някой за толкова години задавал ли си е въпроса колко семинара е направила фирмата ни, колко реклами е пуснала по медиите, кой ни познава изобщо?Бъдете благодарни ,че толкова години хората ни бъркаха с GLОBUL .Цялата политика на фирмата е крива, ние всъщност не знаем кои сме.Клиентите ни се подиграват , за толкова години така ли не събра пари вашата фирма да си оправи поне визията на магазините. Грозна картина стари бюра стари витрини неугледни.Не причината е в продавач-консултантите има много по-наболели проблеми, но никой не им разрешава да се изкажат, защото горе са умните те не искат мнение от простосмъртните.Сега и регионалните на Vivatel си позволяват да са ни шефове, а бе изобщо много шефове слаба организация.Кой от където дойде дърпа конците и марионетките се движат.Днес от едните утре от другите вечер от горе ти зашлевят плесницата колко си некадърен и се прибираш смазан, убит от хилядите клиенти на които си угодил или не и като си направиш равносметка на деня излиза, че пак нищо не си свършил.Нещата не вървят на добре може до месец вече само да си спомняме за фирмата и да искаме да върнем времето назад, да променим нещо, но да е късно.Имало е и много хубави моменти.Уважавам много колегите си и ще ми е мъчно, но ........Спирам до тук има още много неща за писане, но няма нужда да се оплюваме. Пожелавам успех на всички колеги дано пък нещата да се обърнат към добро!

Здравейте на всички , които давате мнението си за GNSolutions!Много мислих дали да
отразя мнение по повод лицемерието което наистина цари в тази фирма.Защо подяволите е толкова трудно да кажеш в очите на колегите си всичко което мислиш
(то така или иначе ще се разбере от" доброжелатели")Аз работя вече 2години като
"проста продавачка" не съм перфектна имам доста слаби места но не ме страх да си призная,и винаги за щастие съм пряма и откровенна дори понякога да съжалявам за това ,но не мисля да се променям.Не ми допада начина на работа във фирмата ,защото наистина никой не цени това,което правиш дори да си скъсаш задника от работа ще ти кажат че"винаги може и още".Напоследък въвеждат строг контрол ,почти военно положение,което от една страна не е съвсем лошо но съгласете се ,че не може да се работи прав на тези ниски бюра освен,ако не владееш йога,е аз не владея и за да мога да върша това за което ми плащат най отговорно заявявам,че няма да стоя права.Нека пригодят работната среда така че да се работи прав и тогава да взимат столовете.Простете ми но това за мен е несериозно отношение !Иначе не се оплаквам ,знам че съм обсъждана и моля всички ,които се чувстват достийни хора,ако имат нещо да ми кажат каквото и да е да го направят лично,а не с присмехулки и обиди зад гърба ми.Аз търпя критики и зная ,че човек понякога се учи от тях и е много по лесно да избегнем клюки и интриги по този начин.Много достойни хора си отидоха от фирмата заради тези лицемерия,а това губим всички.

Желая на всеки настоящ или бивш колега много успех! И нека бъдем по-добри!
Напук на всичко което ни заобикаля нека бъдем добри!
Приятно се работи полу приклекнал нали и без музика за да не се разсейвате и да загубите контрол над стойката защото може да има трудова злополука!!!!

Наистина много ми тежи ,че никой не се интересува от последствията на някои заповеди и не могат да разберат че сме хора а не машини за пари и да разберат ,че има и хора които работят и дават всичко от себеси в тази таканаречена професия"проста продавачка"!!!

Стаси

Ако, някой от шефовете разглежда тези мнения, да се замисли , дали е невъзможно, да сключим както "Кавен" подобен договор с някой от другите оператори. Или поне да се ослушат за такава възможност. Защото след месец ще е късно. Вече ще бъде избрана друга фирма. Това е сигурно.

Zdraveite!
Az, kakto povecheto tuk, koito izkazvat mnenie, sam bivsh slujitel na GNS. Na bivshite slujiteli iskam da kaja: Ei, hora! Veche ne ste v tazi firma, zashto prodaljavate da opluvate nastoqshtite slujiteli? Vie ste si poeli po svoq pat. Ostavete gi i te da se razvivat! Shtom si im haresva tam-nqma losho! A nastoqshtite pak iskam da pitam kato ne vi haresva i samo se oplakvate, zashto stoite vse oshte v GNS? Da, saglasna sam s Vas, che kolegite sa SUPER!!!
Kolkoto do Jivko Gurov... ne moga da kaja losha duma za nego. Moje bi zashtoto ne sam mu bila podchinena?!?! Na puk na vsichki mneniq tuk dori moga da go pohvalq! V moqta rabota mnogo mi e pomagal, za koeto mu blagodarq!!!
Mislq da spra do tuk!
Na vsichi jelaq profesionalni i lichni uspehi!!!

Към:Някой
Ами замисли се кой те управлява и ще получиш отговора на въпроса си!!!

А защо не скючим договор с другия голям оператор, да продаваме само ние предплатената му услуга, по примера на Кавен ?Имаме си изградена търговска мрежа, клиенти, служители, не лош стил на работа и т.н.

Абе , бива си я фирмата. Айде да не се оплакваме и мрънкаме, само тук , но като се срещаме с шефовете да говорим за това което искаме и предлагаме ! Да плюеш е най-лесно нали !

Отговор към П.
Не искам да влизам в спор с никого, просто изразих и свое мнение, мисля, че имам право на собствено. Относно напускането ми от ГНС, ми....... честно да ти кажа, образованието ми е в друга област и исках да започна да се развивам в тази сфера, е вярно, че не ми е лесно, но сам съм си го избрал.
Да, Живко не ми е бил шеф и не мога да съм на 100% процента сигурен за неговото отношение към вас.
Много се радвам за вашата нова работа и ви пожелавам успех и по-добър колектив.
Петър Янев

Здравейте, от доста време насам чета вашите коментари за определени хора като Живко, Теодора и др. Няма да се явявам защитник на никого, всеки от вас си има мнение и това е добре, защото щеше да бъде скучно. Бях служител в ГНС близо 6 години и 5 месеца, видях и хубаво и лошо, но искам да ви кажа, че сега като се замисля в ГНС беше "песен" в сравнение с това което работя и с хората около мен, не мислете, че другаде ще ви бъде по- леко, дори за същите пари ще работите и ще ви скъсват задниците, но това ще го оцените, когато се махнете от ГНС. В никакъв случай не искам да кажа, че трябва да се пенсионирате там, но уважавайте повече колегите си така ще ви бъде и на вас, и на тях по-комфортно.
Замислете се колко фирми плащат 13-та заплата, колко ви давам 1/2 за Великден.
Сега след 8-9 месеца получавам малко по-добри пари, но така си ги изкарвам, че нямам думи. Не получавам бонуси, за награда получавам извънредни часове, които ми се заплащат,но са на месец близо 40-60 часа.
Докажете, че можете, покажете на шефовете си ,че сте способни, после изисквайте своето.
Никъде няма да бъдете оценени, винаги ще има някой, който ще ви пречи, ще има хора, които ви наблюдават, ще ви подливат вода, ще бъдете повече наказвани отколкото поощрявани, но такъв е живота в БГ, ако не ви харесва пробвайте късмета си навън, относно Живко не смятам, че ви е такъв трън в очите, още повече го познавам.
Запомнете, че капката пробива скалата не със сила, а с често капване, не знам кой го е казал, но е много мъдро.

Петър Янев