Global Net Solutions https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Ами Буе 84&markers=София,ул. Ами Буе 84

Global Net Solutions

има хора в тази фирма,които до пенсиониране ще работят в нея.сърдят се на ръководството,но да ви кажа ако само за миг имате възможност да проведете кратък разговор с тези индивиди по магазините,ще разберете защо уважаемите управители не им увеличават заплатите.Госпожице Й. от това написаното разбирам,че сте една от водещите фигури,щом толкова ви оплюват,моля ви проверете ги внезапно...

На мен партито в Боровец ми хареса.Но ми се струва,че трябваше преди вечерята,Управителят на фирмата да каже няколко думи за всички служители и да отправи поздравление.

колеги, чакаме отзививи за партито на Боровец!

Първо да кажа, че не съм служител на тази фирма... НО работя на длъжността продавач-консултант в подобна фирма.
Наистина не съм запозната с реалната ситуация в магазините на Глобал Нет, но все пак не мога да разбера как хора, които доброволно са започнали работа там могат да говорят по подобен начин за началството си.
Вече стигнах до извода, че всеки се оплаква от работата си, мисли си че в неговата фирма е най-зле и не допуска, че почти навсякъде положението е едно и също.
В частните фирми експлоатацията на труда е най-голяма... Но всеки, който си върши задълженията има реалното право да си отстоява позициите и правата. Т.е. аз ако знам, че съм направила всичко възможно да гоня тоя таргет съм удовлетворена, дори и да не съм го постигнала на 100%. И в тоя случай никой не може да ми каже, че не си върша работата, че не умея да предлагам продуктите и не заслужавам обещаното заплащане...
Хора, научете се първо да търсите вината в себе си, когато не я откриете там - тогава се огледайте наоколо.

Поздрави,
Рая :)

za global net ili dobro ili nishtooooo :D :D :D
STRASHNI SLADURI SA VSICHKI NACHALNICI!!!

Липса на координация в работата, големи изисквания и големи очаквания а стимули никакви. Единственото което фирмата прави е да те порицава за несвършена работа, за която ти си направил и невъзможното да я свършиш, да привлечеш клиенти, правиш се на маймуна,вършиш какви ли не странични усуги на клиентите за да бъдат доволни и да се върнат в твоя офис, и накрая един среден пръст като получиш кредитното си известие . Никакви стимули за всичко и за най малкото ПЛАЩАШ . Искаш рекламни торбички плащаш искаш брошури плащаш искаш рамки за плакати плащаш. Това го няма никъде да развиваш дадена фирма ,да печелиш кйлиенти за нея, да я рекламираш със свой рекламни материали и накрая И БЛАГОДАРЯ ЗА СВЪРШЕНОТО НЯМА . И въпреки че Глобъл Нет е дестрибутор на услугите на Глобул не лансира служителите си, които се срещат ежедневно с нечестното предлагане на услуги от страна на Глобул, коитто за едно преподписване ти се обаждат дават безплатен телефон и бутилка вино. Кой няма да отиде Глобул. А какво правят служителите на ГлобълНет търпят обидите и порицанията на шеовете си които не си мърдат пръсчето за рекламна фанелка или каквото и да било за да развият веригата. Мениджърите са надути без отношение къмслужителите си, незнаят как да комуникират и да стимулират клиенти и капацитета си.

Здравейте на всички, които сте написали мнение за Глобъл Нет Солюшънс и в часност за мен.
Казвам се Теодора Йовкова, работя във фирмата от 2001 г. с една година прекъсване. Аз съм тази, която съм цитирана в повечето мнения, като "Т", "пача" и други подобни. От всичко прочетено разбирам, че хората писали мненията си тук са били служители във фирмата на поста продавач-консултант. Искам да кажа на всички вас, че през 2001 г., аз започнах работа във фирмата, точно на тази длъжност, гордея се с длъжността продавач-консултант, защото тази длъжност и динамиката на работата в магазин, дава едно огромно предимство, а именно: да общуваш с различни хора. Тази длъжност е един много добър старт в живота на всеки млад човек, без значение в коя фирма и в каква сфера ще се развива. Няма да изказвам мнение по написаните коментари за мен, приемам всякаква критика, знам че много хора не ме харесват. Ще си позволя само един коментар за написаното срещу мен и той е относно родното ми място. Да от провинцията съм, родният ми град е Горна Оряховица, а сега за тези които не знаят, не съм дошла от провинцията да си търся работа, дойдох от провинцията на 13 години за да уча в София. Завърших основното и средното си образование в гр.София, няколко месеца след като завърших училище започнах работа, но не за да се забавлявам а за да преуспявам. В живота си постигам всичко с много труд и лишения.
Пожелавам на всички вас да постигате успехите в живота си по-лесно от мен.
Успех на всички!

Кажете вие в София какви пари вземате-ние тука.....сме много зле от към заплати!!!А пък за тая пачанга Т..-нямам думи!И не сме прости продавачки.....ако не сме ние тия горе щяха да си търсят друга работа.....и накрая нищо не взимаме....

До сега не бях чела коментарите за Global Net Solutions и честно казано не съм изненадана от написаното.Напълно съм съгласна с вас за г-ца Т.,но много ви моля да я разберете и нея. Малкото момиченце дошло от прованса с найлонова търбичка под ръка опитвайки се да пробие в големият град,без пари ,без образование,без приятели /не знаете колко и е било трудно//е не ,че аз знам но поне предполагам/.И ето хваща си един "чичко паричко" и живот ЗДРАВЕЙ! Но с едно НЕ съм съгласна с вас, колегите/бившите/ са много готини както в магазините ,така и на Л.Каравелов. И шефа С.В./бивш/ беше готин, не може да го отречете!

Здравейте!
Като бивш служител на тази фирма мога да кажа, че почти всичко написано дотук е вярно, просто изказванията са доста груби и обидни. Работата е подходяща като за първа работа за студенти или завършили ученици. Работното време е перфектно, имаш свободно време колкото искаш. Който е работил два на два - знае. Заплащането е като за 13-14-15 работни дни в месеца. Според мен е нормално за такъв вид работа. Който мисли, че е много умен, компетентен и образован и не му стигат парите - нека си намери работа на по-високо ниво, където ще го ценят. Май тук свършват плюсовете. И понеже всички толкова плюете "мениджърите", не мога да ги пропусна и аз :) Когато постъпих на работа там хората бяха малко по-други и беше поносимо. А и може би тогава не осъзнавах какво точно се случва. Малко по малко свестните хора напуснаха. Започнаха да се назначават връзкари на по-високи нива. Няма лошо, че са връзкари, но тези хора трябва да оправдават поста си. А там не е така. Смешно е... Аз лично за 2 години нищо не постигнах там. Ядосвах се от интригите, клюките, простотията на повечето колеги и далаверите. Всички се интересуват само кой кого чука... Трудно е да намериш сродна душа в екип от 3-4-5 човека в магазин. Напрежението е огромно не само заради отношенията, но и работата с много клиенти и пари. За да си вършиш работата качествено, това трябва да се прави със желание. Тъй като след това работих на подобно място за малко повече пари, установих, че и за доста повече не си заслужава да си хабиш нервите за нищо. Наистина не съм чакала кой знае какво признание, ама поне уважение... Ако четат "мениджърите" вземете се замислете кои служители са лицето на тази фирма и прочетете по една книжка с елементарни съвети за поведението на един мениджър. Не случайно сте в кавички по-горе.
И понеже съм напуснала пред доста време, ако има промени, за които съм се изказала неподготвена, се извинявам ;)

П.П. Към мишките, които не са посмели да си напишат името - как може да си криете собственото име и в същото време да цитирате имена от фирмата и да обиждате поименно? В интернет пространството всеки е велик, нали? Тук сте го обърнали на плювалня, а не съвет към тези, които биха искали да работят в GNS. Поредното доказателство за манталитета на някои хора.