Алдо Фууд Супермаркетс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Алдо Фууд Супермаркетс ЕООД

Добър ден, живея в едно селце до Банско и работя лятото в Слънчев Бряг, зимата в Банско, не желая да си казвам името, но ако имам възможност за друга работа ще се замисля, колегите не стават, има един Костадин, казват му Коцето, как ги избират такива некадърници не знам, тоя само приказва и не работи.

Страшно некоректна фирма шефа не е Добромир шефа е Филип от Белгия не работете при тях не плащат и са доста некоректни към работниците си сменят си името на фирмата за да крият ДДС, но оставете това, Въпроса е че са некоректни отвсякъде карат те да работи извънредно и плащат смешните четири лв. на час което е подигравка съветът ми към вас е не се подвеждайте да работите там

Здравейте на всички, хора много бъркате фирмите ахахах Алдо фууд има магазини дето са в к.к Св.Св Константин и Елена както и на Ботевата градинка във Варна. Не ги знам дали съществуват още, но не правите разграничението. Останалите магазини на Алдо вече са по другите градове и курорти, и са на друг собственик.

Здравейте и аз искам да кандидатствам за работата и одеве ми звъннаха, някой който е работил там може ли да каже мнение и да предложи друга работа където да плащат редовно.. Интересувам се за работата като продавач-консултант, понеже нямам трудов стаж и не знам езици много бих се радвала ако някой предложи добра работа! Благодаря предварително :)

Здравейте, искамда попитам дали наистина е толкова лошо положениет. Защото от прочетеното не останах с добро мнение. Ако наистина е така не мисля изобщо да почнам работа при тях.

Възможно най-лошият вариант за лятна работа, освен ако по огромен късмет не попаднете на коректен управител, а тяхната бройка не надвишава пръстите на едната ми ръка. Почти всеки един от тях е с комплекси, останалите коментари относно това, че само знаят да крещят и не знаят да управляват екип са напълно верни. Не дай си Боже да попаднете и на лицемерен персонал, както в моя случай, тогава ще съжалявате, че въобще сте започнали работа на даденото място. На почит са касиерите, които имат наглостта да изгърбят колкото се може повече клиенти, макар и с безбожно високите цени в магазина. Ще се налага да се червите пред клиенти, защото в много от случаите, изкараните етикети просто не отговарят на реалната цена след сканирането им. Ще се срещнете с хора, които ако не е Алдо, едва ли ще си намерят другаде работа, защото са с капацитет колкото на този, дето измисля цените в магазина. Няма да откриете и персонални отстъпки - вие ще седите по 16 часа на крак в този магазин, но ще плащате колкото всеки останал клиент на магазина(докато в същото време ще питате за персонални отстъпки в съседните магазинчета :) ). Общо взето, вашата работа е 16 часа плътно зареждане, връщане на някой друг лев по-малко на почти всеки клиент, слушане на обиди, крещене, лъжи от управители-наркомани(с малки изключения), следене за крадци, и всичко това като сте двама, най-много трима на смяна(включително и ОТЗ-то), това се очаква да можете да го свършите. При кражба ви унижават пред хората и ви държат сметка защо не сте видяли крадеца, докато реално няма и 1 детектор за подобен вид деяния. ПЪЛЕН МИНУС. Не се влияйте от вотовете на коментарите, тях ги въртят п****те от офиса във Варна. Поздрави, и догодина продавайте пак 1.5л вода за 7лв, гладни психопати. :)

За втори сезон се върнах в алдо в к.к Албена . Преди не беше розово, но този сезон беше много зле. Не броя това, че часовете са по 15/16, че цяла седмица прибирахме стока без крушка в склада и че от 2016 до това лято 2019 още тоалетната не работи. От теб се изисква да работиш без стотинки на касата, последствията са хем отз и управител ти мрънкат, че много стотинки искаш, но това не означава, че ще ти дадът, все нямали, а и се налага да обслужваш нагли клинти които ти дават по 20лв,50лв,100лв за една вода, едно ocb и когато им кажеш и покажеш, че нямаш да им върнеш ти вдигат скандал. Най-възмутителното е отношението на управителите Виктор и Даниела. Всичко започна когато ме хвана летен грип. Повръщане, температура и тн. Когато им звъннах сутринта да им кажа отговора е с крясъци, викове, сега ли се сети, защо не каза по рано и накрая дано наистина ти е зле. До тук ок, но след това отиваш на работа и те посреща скандал как така си бил болен!!!Какво щели да правят без теб, и като им кажеш ами повръщах как да работя 16 часа, отговор ми нас какво ни интересува. И интересното е че изкарват теб нагал, за това че си бил болен. Ужасно отношение, не смятам, че е редно да ти крещят, та да не сме роби. От там си ме нарочи и последваха много нелогични заяждания, стоиш цял ден на каса и ти вдига скандал защо чипса не е зареден. Касите когато излизат на плюс и си прибират парите всичко е супер, но веднъж да си на минус и си ги искат парите. Изключително нагли хора и глупави, те се държат нагло и надменно, а другите изкарват нагли. Както и да е махнах се и когато дойде ред да си взема заплатата имам глоба без никакво основание, по телефона Виктор ми се прави на важен и така и не ти казва причина за глобата. И виктор и даниела не стават за управители, персонал не се ръководи с крясъци, да не говорим, че и едни поръчки не могат да направят. Аз не бих се върнал, а вие сами си решавате.

За четвърти сезон съм във фирмата да има и минуси но всеки сам решава да работи или не условията са си много добри заплатата е това която си изработиш а някой даже взимат и без да работят а се правят на големи разбирачи имам предвид персонала който в повечето случай не знае за кво е дошъл на работа . Шефовете за точни аз проблем с тях нямам като си вършите работата точно и вие няма да имате . Управители те ги познавам повечето и всички си държат на персонала освен на тия който си правят квото искат скатават се и мрънкат постоянно . С прости думи който си гледа работата както трябва няма проблеми но който е с велики претенции и се скатава много ясно че няма да се толерира . Заплатата е добра осигуряват си ни имаме си договори какъв е проблема все пак сме на работа не на дискотека или в училище.

Накратко ще споделя следното. Започнах на 25.04.2019г., договор подписах чак на 10.05.2019г. Вчера напуснах след като за този период работих по 20 часа на ден, за да могат да се отворят магазините, почивах само два дена и получих чисто 680 лв. Сами изчислете за колко дни и часове какво плащат.

Работя в Алдо 3-то лято. Досега каквото сме се договорили като условия съм го получил. С управителите, с които съм работил и сега работя също нямам проблем, когато ми се налага да отсъствам винаги срещам разбиране (изпити, лекар). Що се отнася до заплащането - добро е. Тъй като виждам, че има доста коментари, че Алдо не плаща лично на мен не ми се е случвало да не си получа заплатата или пък да получа по-малко.