Алдо Фууд Супермаркетс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Алдо Фууд Супермаркетс ЕООД

Варненският бизнесмен Добромир Андонов, свързан с 50 фирми, 20 от които дължат 8 млн. лв. на НАП, притежава и офшорка.

Здравейте , работя в магазините алдо от доста отдавна, но това е последният ми сезон при тях. Страшно некоректна фирма, управителят Димитър Иванов Димитър е ром от Хасково, стиснат и алчен той много често реже от заплатите, жената с която живее Маринела Валентинова Гуцова е същата като него лицемерна, двулична и интригантка, лика прилика са си, Димитър съм го виждал да посяга на работниците си, веднъж даже извика едно момче настрани за да не е пред камерите и го зашлеви три пъти, след което го хвана за вратът и го разтърси, много грозна постъпка от негова страна, факт е че има много кражби в магазините, но с тези подигравателни и смешни заплати, които дават много ясно че ще ги крадат, има две жени от отдел човешки ресурси, едната е Росица Габерова и Зорница Дянкова, много са мазни и двете и големи лъжкини, когато те уговарят да започваш работа при тях те омотават в лъжите си и доста от нещата които са ти говорили относно работата изобщо не са рака, с една дума прецакват те главният шеф Добромир Стефанов Андонов е пълен цървул и смешник, никога не поздравява, стиснат и алчен тимаджия, който само се хвали с колите които кара, съветът ми към вас е не правете голямата грешка да започвате работа при тях, нито в Слънчев Бряг, нито в Банско, нито на Боровец , не мога да ви опиша колко некоректни са спрямо работниците си, то и затова никой не се задържа при тях.

Дано повече хора знаят за този сайт и прочетат повече относно подхода ви към работниците. Надявам се един ден да видя тая шано верига затворена завинаги, дано никой вече не се лъже да идва при вас. 16 часа смени за 1000лв, повечето момчета и момичета, които идват при вас са бъдещи студенти. Призивът ми към вас е - вложете си времето в нещо, което ще е полезно за вас и за бъдещето ви, при тия мошенници най-много да останете без крака, че и без пари ще си се приберете по родните градове. :D Щото тука ще взимате 1000 лв. (ехеее) като за месец ще работите колкото за два. Жал ме за хората, които все пак ще се излъжат да дойдат при вас, принудени от обстоятелствата. Ама май вие и без това на тях се надявате...

П.П. Управителите, дето идваха в нетрезво състояние на работа, все още ли идват така? Да, Мишо, за теб говоря :) (Интер-Златни пясъци).

Тия хора са ненормални и въртят някакви далавери, дето най- вероятно са страшно незаконни. Преди няколко дни отидох на интервю за работа, за Кранево и бях потресен пред поставените условия. В обявата пише "работа на смени", а те ти казват, че е една цяла 16 часова смяна?! Не се шегувам изобщо. Отначало помислих, че не съм разбрал и попитах жената, която ме интервюираше дали е имала впредвид 8 часова дневна и нощна смяна, но тя потвърди, че самата смяна е 16 часа. Ненормалници пълни. И на всичкото отгоре очакват да бачкаш 2 на 2... Работно време от 8 сутринта до полунощ. 5 лева на час. Пълна подигравка. И като си направиш сметката колко време от денонощието ти заминава, с това да си ангажиран с тази работа, осъзнаваш, че са близо 20 часа!!!!! Събуждаш се в 6, хващаш бусчето в 7, в 8 си на работа...после работиш 16 часа и сигурно ще намерят за какво да те задържат още и най- вероятно чак след 1ч вечерта вече ще си се прибрал...това са буквално почти 20 часа от денонощието ти и после тия мизерници очакват, че ще се наспиш за 4 часа и на другия ден пак същата жлъч, защото хехе 2 на 2 смени.
Разбира се интервюиращата веднага се вкопчи в това да ми обяснява колко съм "подходящ" за позицията, без да имам никакъв опит. И въз основа на какво реши това, бе, муци? Защото знае, че никой нормален човек не би се хванал да работи такива зверски смени за такива мизерни пари, и затова моментално питат кога ще започнеш обучението. Ами никога. Бях страшно потресен от това интервю и тези условия. Това не е човешко и със сигурност не ми се струва законно човек да работи по 64 часа на седмица за такива смешни пари. Нещо не е наред с тия хора.

На когото му се работи - бачка си и си взима парите! Винаги са били коректни в това отношение. Плащат ти квартира или пътни, имаш си отстъпки в магазина /не е както някой по-долу беше писал/. А не знам какви белгийци го гонеха единия колега, шефът си е българин, явно бърка фирмите. Тия с кофти коментарите са мързеливи и явно не помнят как беше преди години по хотелите - бачкаше се с по 2-3 почивни дни на МЕСЕЦ и то ЕВЕНТУАЛНО! Тука си бачкаш 2 на 2 - 15-16 дена в месеца... Тъй че който му се бачка, да бачка, който му се лежи, да си чопли носа и да плюе :)

Страхотно място за работа, шефовете са точни, дават ти безплатно квартира, не плащаш ток, вода, телефон, дават допълнително премии за добра работа, колегите са свестни, има едно момче казва се Везоа, който е много точен, разбран, харесва ми да работя с него, радвам се че работя при тях.

Добър ден, живея в едно селце до Банско и работя лятото в Слънчев Бряг, зимата в Банско, не желая да си казвам името, но ако имам възможност за друга работа ще се замисля, колегите не стават, има един Костадин, казват му Коцето, как ги избират такива некадърници не знам, тоя само приказва и не работи.

Страшно некоректна фирма шефа не е Добромир шефа е Филип от Белгия не работете при тях не плащат и са доста некоректни към работниците си сменят си името на фирмата за да крият ДДС, но оставете това, Въпроса е че са некоректни отвсякъде карат те да работи извънредно и плащат смешните четири лв. на час което е подигравка съветът ми към вас е не се подвеждайте да работите там

Здравейте на всички, хора много бъркате фирмите ахахах Алдо фууд има магазини дето са в к.к Св.Св Константин и Елена както и на Ботевата градинка във Варна. Не ги знам дали съществуват още, но не правите разграничението. Останалите магазини на Алдо вече са по другите градове и курорти, и са на друг собственик.

Здравейте и аз искам да кандидатствам за работата и одеве ми звъннаха, някой който е работил там може ли да каже мнение и да предложи друга работа където да плащат редовно.. Интересувам се за работата като продавач-консултант, понеже нямам трудов стаж и не знам езици много бих се радвала ако някой предложи добра работа! Благодаря предварително :)