Алдо Фууд Супермаркетс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Алдо Фууд Супермаркетс ЕООД

Това е най долната фирма в сектора.
Големи заплати, само в сънищата Ви.
Управление, сбирщина от крадци и наркомани.
Колеги, основно роми.
Бонуси, бой, е..н и унижение от Жоро и любовта му Златитууууу.
Ако сте нормални хора не ходете да работите в тази кочина, наречена Алдо,Парк март,Глобъл ритейл,Пеймънт факторинг и какво ли още не.

Ако се чудите да започнете работа в Алдо или да пуснете децата си да работят там... НЕ го правете! Екплоатация!
Мамене на клиенти, правене на плюсове на касите, безобразна система, кодове за всякакви глупости.. Нямам думи! Не бих се върнала да работя там. Единствения плюс беше, че когато искаш да почиваш, почиваше. Другото е леш. Заплащането може да се каже че е добро, но работиш 16 часа по 4,50 на час за касиер и 5,85 за ОТЗ и въпреки това си човек за всичко... докато работиш плащат ти, малко могат да закъснеят с един до два дена, не е проблем. Едно голямо НО краят на сезона и липсите.. отдържат ми от едната заплата 200 лева, следващата 600, и за някви 4-5 дена който последно работех 160 лева :) Некоректни!! Родителите ми прочетоха мненията в този сайт и ми казаха, че не е добра идея, но въпреки това за първа работа реших да пробвам. Затова хората който четат това и най вече родителите, да имат едно на ум за формата! Смениха си името на фирмата, обявиха фалит и до там, без обяснения. Хората подават жалби срещу тях и полза от това няма.. Шефовете Митака и Жоро- наркомани. Обръщат се към персонала, когато са предозирали с “ кво прайш ти ма овца” Безобразие!! Имайте достойнство и се уважавайте!! Не работете за измамници!

За трети сезон работих в тази фирма, първите два от които бяха възхитителни останах очарован от отношение, заплата график и т. Н. Но за съжаление последният сезон се паднах с управител,за когото нямам и една хубава приказка обиди, селски манталитет никакво съобразяване с човека отсреща него графика си го прави както му скимне като му кажеш, че ти трябва еди си кой ден почивен той ти мрънка час и чак след това ти го дава с думите "супер си нагъл", става дума за Петър Марчев, а магазинът в който е това е Албена 1. 90%от управителите в магазините са от този тип мисленето им е щом са станали управители всичко друго е боклук за тях и за нищо не става, разбира се има и изключения като Кирил и Лилия, които са просто хора които ти влизат в положението и си разбират от работата.

Прочетох отрицателните мнения за фирмата,въпреки това започнах работа при тях,защото бяха заляли трудовия пазар с обяви,а и обещаваха доста.С опит съм като касиер около 12 години,в големи вериги магазини!Проклинам деня,когато стъпих в тази фирма,освен некоректно отношение,кражби от фирмата на служители от два сезона,лъгане на клиенти,и уронване на достойнството ми на всеоалушание друго не видях.Работата в 16 часа с ниско заплащане,осигуровки на минимална заплата на 8 часа,а държавата си затваря очите за тази експлоатация!Смешна фирма!

Права си Зоя,това е супер долнопробна фирма.От април не са давали заплати,чува се усилено,че Алдо е пред фалит.Всеки който желае да работи в тази фирма особено на Слънчака трябва да знае,че тук ще бъде бит,унижаван и е..н от двамата регионални Жоро и Митко цигането.Работи се от 7 сутринта до 2 часа през ноща,заплата на ОТЗ-1000лв.,касиер-800 лв.Ако поискаш почивка получаваш от Митко 200 лв.глоба,ако си подадеш предизвестие за напускане ядеш бой отново от Митко.Персонала е 99% цигани,които лъжат на каса,крадът и пласират трева в магазините,под зоркия надзор на родственика им Митко и едната от управителките.Ако си касиер,Жоро те кара да начукваш стоки на чужденците за да има оборот,ако откажеш 200 лв.глоба,ако клиент те шамароса за това,че си го украл проблема си е твой.Същото е положението и на Златните с тази разлика,че там не те бият.На 15-то число ако въобще си получиш заплата тя е около 300-400 лв.шамарите и унижението са бонус.Относно коментара от В.А,че всичко е цветя и рози,то явно колежката пуши от цигарките на Митето.

По-долнопробна фирма,няма!Всеки ден нови служители,управителите с слаби нерви,наемат предимно неквалифицирани хора,а ако си случайно по-квалифициран,обиди и лошо държание!Ниво селска долнопробна бакалия!

И така...
Понеже всички до тук оплюваха началниците, заплатата, отношението, работата, условията в тази фирма - крайно време е някой да каже как реално стоят нещата.
Тъй-като аз заставам твърдо зад думите си, не възнамерявам да бъда анонимна.
Във фирмата съм от 4 сезона и имам намерение да се върна за 5-ти.Доколкото знам не съм роднина с никого от началниците/това по повод шуробаджанащината /, но досега не са ми повишили тон, гласували са ми доверие, не са ме ощетили с нищо, винаги са ми влизали в положението. До тук за мен.
Винаги са били коректни с всички относно датата и стойността на заплатите им. Графиците се изготвят според нуждите на работника.
По повод това, че тук работят хора от малцинствата, аз не виждам нищо нередно в това- ако човекът е съвестен работник, нима има значение принадлежността му.
Относно изказването, че тук управители,помощник-управители и ОТЗ-та сме неграмотни и необразовани...уви не се имам за такава и не само себе си...
Така, че сами си правете изводите с кога как се държат и кой какво е заслужил.

Работих в Алдо 3м.Ако не бях притисната от обстоятелствата, не бих работила там и 3дена.Изнервени управители, превърнали обектите в Шуробаженащина,ОТЗ-ТА със основно образование и наркозависим персонал е това, което се нарича "екип",със който ти трябва да се сработиш...и да работиш... ,а ако случайно не можеш да се напаснеш с този така наречен "екип",ОТЗ-ТА ,започват да ти крещят и да те обиждат защото шуробащинията, за която споменах е голяма...,а ако случайно изтърпиш и това, започват "мръсните номера".Обвиняват те в най-различни неща до които даже си нямал достъп,но ти нищо не можеш да кажеш, защото тогава се намесва "екипа"със бързосменящото се настроение-наркоманите и циганките(нямам нищо против подобни хора, но....., те да определят някого, просто е несериозно)... А за касата-ако сте касиер никога не разбирате какво се случва, ако сте плюс- добре, поне не ви крещят, а ако сте 5-10лв.минус,започват да ви крещят, и да ви заплашват...,нищо, че 3м.винаги си давал плюс,имаш,нямаш пари, трябва да ги дадеш на момента, защото ти не си част от този "екип"...ти не си един от тях. Ето това е Алдо-фирмата,която подкрепя и толерира наркоманията, циганията и простотията!!!

БЪЛГАРИ! ако уважавате себе си или сте личност с образование и достойно или поне елементарно възпитание - алдо не е за вас! И ако уважавате себе си също.единствен плюс видях в тази фирма че плащат на време, но... с удръжки.ако сте на каса и имате плюс това не се брои за вас, но ако сте минус-веднага извадете парите и си платете!така процедират.в края на сезона се удържат пари, поне 20 лева е така..липси..дали ги има или няма-без значение!имайте късмет да сте с съвестен отз на смяна!когато те отчитат в края на смяната броят парите и ти не разбираш колко си плюс,защото не ти дават отчет сам да си смяташ.така да кажем на доверие.постоянно те критикуват и всъщност след 2 месеца разбрах че винаги ще ме критикуват защото всички отз-та работят по различен начин и не всички си знаят работата за съжаление.Получава се така-един отз ти казва така да редиш стоката,другия ти казва а понякога и се кара че по друг начин.лудница!пък да не говорим че от началниците-митко,жоро,петя(прилича на кон)и маринела не съм чул едно Здравей при условие че винаги (в началото)ги поздравявах.това е елементарно възпитание,нали?а!и още!няма да забравя как на оперативката ни се караха че на втора смяна не чистим добре(това ще ви спестят на интервю че ще сте и чистачи) и когато един колега се опита да обясни че те не предоставят достатьчно парцали и метли за всички,управителя митко(прилича на човек който шмърка)просто го хвана за врата пред всички и каза да намали тона.после обвини нас всички че нямаме колегиалност.ами няма как да я има при условие че управата е гнила а както знаем рибата мирише от главата!та така мили хора.искам преди да започнете да си помислите много добре дали искате да ви унижават и на края на сезона да ви удържат пари.а!и отпуските не плащат!за тях наистина не важи закон.заслужават да им работят цигани(нямам нищо против цигани но има и много не коректни от тях),наркомани,алкохолици и крадци!ио всъщност 98% от персонала са такива.свестни се махат веднага или са принудени да изкарат сезона но не се връщат там!и още нещо...ако не сте от местен и искате да си наемате квартира и те да ви я плащат имайте предвид че квартирни дават 45 дни назад.сметнете сега с колко стартови пари трябва да дойдете на курорта за да ви тръгнат нещата.това е от мен.успех и умната

Здравейте,за работата няма да ви говоря,тя е ясна! :) Имам четири сезона във фирмата(2години)Наложи ми се да стана поръчител за студентски кредит и както се подразбира,не съм аз човека!Алдо не познава законите,няма отпуски,няма болнични и следователно след всеки сезон на касиери и отз-та трудовият договор се прекъсва,и те остават безработни по близо месец.Условието на всяка банка е шест пълни месеца назад без прекъсване!Та по същество,моята половинка е управител във фирмата,а при тях нещата са малко по различни техните договори не се прекъсват,само ги местят в новата фирма,а сменянето на фирми в Алдо е като-"Добър ден".След 10-дни разправий с договори в стари и нови фирми,търсене на печати и незнам още какво,се оказа че няма да стане!..Говорим за студентски кредит,а не за потребителски!(за закупуване на жилище и т.н.)След цялата тази пародия той се води на изпитателен трудов договор,следователно не станахме поръчители,а сестра ми,няма да замине на бригада!А общаците в Алдо ще викат ихуу,че вече не карат 16-ки от този сезон.Благодаря за вниманието!