Алдо Фууд Супермаркетс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Алдо Фууд Супермаркетс ЕООД

Ужасно некоректна и фалшива фирма.
Не ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ТАМ, АКО ИМАТЕ СЕБЕУВАЖЕНИЕ.
Ще съжалявате много дълбоко

Имах честа да работя в тази фирма като продавач консултант и няма никога повече да стъпя там!! работата беше по 16 часа всеки ден, малко персонал и яко работа. Работиш месец и 15 дена без да ти платят а на 16 тия ден ти плащат заплата за месец +квартира (спряха и квартира да плащат от скоро) Шефа който отговаря за магазините по слънчев бряг беше ром така да си го кажем. Изключително глупав и прост, наркоман който винаги крещи и си позволи да бие шамари на мой колега! Това е една глупава и проста фирма!

Здравейте ,до колкото ми казаха на интервюто имат няколко магазина в Албена и т.н. ,искам да попитам за тази управителка за , която се говори в другите коментари за всички магазини ли отговаря или е в определен магазин?

Отношението от страна на управител е под всякаква критика..

Отвратителна работна среда.. Заплащането е под всякаква критика.. Отношението е нетърпимо...

Като знам кави партньори са, представям си какви могат да бъдат и като работодатели. Та, не завиждам на персонала. Никак. Знам от личен опит как разкарват клиентите си по 10 пъти за да им бъде издадена фактура, но в крайна сметка това, което получават няма нищо общо нито с фактура, нито с какъвто и да било друг стоково-паричен докумет. Никъде не пише, че е фактура, нито че въобще е нещо си. Лист хартия с номер и дата, някой да не си помисли, че някъде по този "документ" пише оригинал. Нищо подобно. В частта за данни на доставчика има име Алдо Фудс Супермаркети, има Булстат и толкоз. Това адрес, Щото една Варна не я броя за адрес. Това име на управител или МОЛ - откъде-накъде? поисках барем печат да ми сложат(не,  че някой ще ми го признае това произведение за разход със или без печат), не, не държали печат в магазина, казва г-жа управителката. И ме уверява от името на счетоводителката, че написаното в хвърчащият им лист можело чудесно да се осчетоводи. То за моженето, може. Едните данни лесно се вкарват. Ама сетне?Независимо дали става въпрос за 1 лв. или за колкото и да е. Що ли да не отида с "фактурата"в НАП-а, да ги питам дали всичко е ок, както ме уверява милата дама-управителката. Не и знам даже и името. И как да го знам като във "Фактурата" не го пише. Това ми се случва за втори път, в същия този магазин. Верно, първия път не беше чак двуседмично разкарване, но резултата "фактура" бе същия. това, че няма да има трети е ясно, но също така е не по-малко ясно, че стоката закупена за фирмата ще си остане за моя сметка. Ясно е, че трети път няма да има, нито с фактура, нито без и не че великата управителка не заслужава някой компетентен орган да й обясни, че така не може и клиентите не са тъпи и наивни шарани, но в крайна сметка аз допуснах да ме направят на такава.  В голямата си част ние българите си траем от някаква криворазбана лоялност, "на горките хора" що да им правим мръсно. На безобразията отговаряме с примирение. Дори и да не сме съгласни. Примиряваме се, прикривайки хора, които не го заслужават.

Аз съм бишва служителка, за щастие. Заплащането не отговаря на положения труд, а отношението на г-жа Мариета Колева към персонала е под всякаква критика... Както е споменала клиентката, г-жа Колева обича да повишава тон и да показва превъзходство, което е незаслужено !!!

Попаднах в следната ситуация в магазина: Управителката (в последствие разбрах коя е) крещеше истерично на персонала, като ги обиждаше по възможно най-грозния и вургален начин и всичко това ставаше пред очите на клиентите. Каквото и да е станало не смятам че това е начина. За мен специално това ще ми е последното посещение там.