Алдо Фууд Супермаркетс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Алдо Фууд Супермаркетс ЕООД

Никаква коректност. Едно говорим на интервюто, реално съвсем друго се оказва. Назначена на длъжност "отчетник счетоводство", с два договорени почивни дни, но след третия работен ден се налага да бъда управител, с един почивен ден.
Просто никаква яснота... А и след интервюто след седмица трябваше се чуем, но се чухме след три седмици. Оправданието им бе, че това бил първоначален план. Напуснах на четвъртия ден. От офис дейност се оказах позиционирана в склад, с работно облекло. А и се наложи да бъда приемник на стоката... Просто нямам думи за това хаотично място.

Хора кажете нещо за алдо в банско. Обадиха ми се че ме приемат но вече една седмица не ме викат да се обучавам (както се уговорихме) след чакане 1 седмица отидох и ми казаха утре ела..все едно си изпросих...нещо скептично съм настроена... кажете нещо кой какво чул и знае за условията. Плащат ли редовно най вече ме интересува

В момента работя на Албена, при споменатия по долу управител. Абсолютно винаги се съобразява с графика на всички колеги, както и с моя. В момента имам изпити, и няма да съм на работа 5-7 дни, човека ми каза добре, няма проблем, и ме пусна. Уважава всички от персонала, не повишава тон и се държи коректно с всички нас. Работата е много, смените са дълги, но заплащането си заслужава. Ще се върна и следващото лято, ако съм в магазина, в който съм в момента.

Работя в АЛДО на Златни Пясъци две години, да работата е много , но все пак това са курортни комплекси, заплатите са много високи и си заслужава.Графикът винаги е съобразен с персонала и когато и да ми се е налагало да отсъствам, съм нямала проблеми. Екипът е страхотен и се сработваме много добре. Със сигурност ще се върна и другото лято!

Работните смени са твърде дълги,натоварването е огромно и заплащането не отговаря на положеният труд.Получих доста мнения от различните места.Моят конкретен опит е с магазините в Албена като клиент. Бях на почивка 10 дена и имах време да си направя сметката за какво става дума. ОТЗ-та и управителят постоянно вънка на пейките и пушат цигара след цигара.Научих ,че било задължително да бъдат с тениски ОТЗ-тата ,но рядко се случваше да са реално с тях.Обикновеният персонал си спазваше задълженията и беше тъпкан от по-високо стоящите от него.Мисля ,че магазините им са 3 или 4 в курорта аз конкретно бях посетил е от тях.Не знам дали си имат номер или наименувания Два на Базар и 1 отделен.Главно говоря за тези на Базар.Говорих и с един от служителите и той ми сподели ,че не би се върнал да работи пак.Също така бях свидетел и на едно събаряне на лютеница от страна на служител.Случват се такива неща и момчето не беше виновно ,но веднага чух как ОТЗ-то му каза да я плати или ще го орежат от заплата.Замислих се ,че като продават стоката по-скъпо от нормалното а да не говорим ,че я взимат на същите цени и това ,че се касите 100 % накрая на деня ще излязат на плюс 10~ лева примерно защо тогава трябва да я плаща.В заключение ще кажа на тези които искат да почват работа следните неща
-16 часа + 2 часа път и няколко часа сън
-Водите се на надник и зависи колко часа ще изработете(240 часа=1000 лева)
-Некоректно отношение от Отз и управител
-В магазина ще стоите навсякъде (каса,регал,витрини,приемане на стока,нареждане)
-Почивката ви е 1 час общо за целият ден
-Ако имате нерви за трошене кандидатствайте

Здравейте! И аз се колебая изключително много.. отварят нов магазин в Несебър,казах им,че на 16 часа няма да работя,казаха,че може и на 8 часов работен ден. Не знам наистина какво да правя .. попадала съм на много ужасни среди за работа и вече не вярвам на никого. Но ми казаха,че ако съм на каса,ще трябва и да подреждам стока като се наложи... Не знам какво значи като се наложи....

Бягайте далече от Алдо,работя на Златните от две години и съм за последен сезон и то не само аз,работното време е 16 часови смени,работиш като приемчик,отчиташ касиери,работиш на каса,редиш магазин,ставаш лууууууууууд,мноооооооооооооого луд.Единственият плюс този сезон е,че имаме нова управителка и тя бъхти с нас наравно,направо я направиха луда работи повече от нас по-12 часа,6 дена в седмицата,че и за разтоварване я пратиха на Обзор да помага,хубаво че бе за малко,защото бяхме решили да напуснем всички.Алдо умира,персонала бяга не могат да издържат и една седмица и не само те,80 % от управителите всеки ден цъкат из джобса,чак не ми се мисли другия сезон какво чудо ще е.Успех на мазохистите.

Вярно ли е,че заплати за касиери са 1000 - 1200 лв и получават ли се толкова?

Цеко чоков ще им разкаже играта

Ужасно некоректна и фалшива фирма.
Не ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ТАМ, АКО ИМАТЕ СЕБЕУВАЖЕНИЕ.
Ще съжалявате много дълбоко