Сенсата Технолоджис България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1&markers=София,бул. Искърско шосе 7, сграда 1

Сенсата Технолоджис България

Сенсата Пловдив е нагледен пример, как фирма създанена преди 100 години и работещя успешно в 4 държави..шепа некъдърници в Пловдив я съсипаха.Хора,който 4 години вземат заплати без да правят нищо.Администрация от куп безполезни тракащи с токчета тъпи блондинки, които незнаят дори какво произвежда фирмата и няколко неадекватни "инженери".От некадърното им управление пострадаха хората, които работеха с години добре и издържаха некъдърниците горе.

Дали да ставате рано в 5 часа всеки ден и в 7.00 да сте на Централна гара?

Дали да пътувате 2 часа до Ботевград?

И харчите пари за билети с Влак или автобус?

Пътните разходи са за Ваша сметка

Дали да си късате Нервите с тях

И не ви платят

Решавате Вие

Докато има кой да работи за ниска заплата, ше има и кой да я дава.

V kakvo se sastoi rabotata ? Kakva e zaplatata? Na kolko smqni se raboti i ima li redovna smqna?

Откакто дойдоха гладните врачани нивото на целия град западна. Цялата фирма е пълна с тях. Нагли, нахални и базкрайно прости те са готови да работят и за 500лв.,защото в целия северозапад е глад и остават и без тях или трябва да ходят по Гърция да гледат бабки. Но ако говорим за самочувствие тук нещата са други. Не им липсва, дори напротив. Даже и със стари работници се държат така, все едно те са измислили тези линий и все едно ако не са те тази фирма ще фалира...

Здравейте, аз като служител на Сенсата, който работи в "чистите
стаи" мога да споделя, че работата ми не е тежка. Човекът който ме посрещна е Яна Димитрова (доста младо момиче). Разведе ме из цеха показа ми всички машини и хора и ми каза при кой лидер ще работя. След като ме сложиха в смяна имах малък проблем защото се разминвахме по смените със съпругата ми и се наложи да говоря да ме изместят. Говорих с нея и след седмица бях преместена. Към мен не е имала лошо отношение, както и никой друг от лидерите.
Аз лично съм я виждала тази жена как помага на хората като работят.

Вярно ли е, че има съкращения? Пусна се слух в съседната фирма.

Така е, обаче продължават да назначават хора безспир. Редовни обяви, разнасяне на големи количества гланцирани листовки с приложени молби за попълване, из входовете във Враца. С дати за лични срещи с човешки ресурси. Висят на пусия с часове наред да чакат кандидати.

Много зле! Последните три месеца на годината спират всякакви харчове, освен за тоалетна хартия. Във вредното производство работеха без маски и ръкавици, защото нямало пари за предпазни средства.
Нямаше Коледно тържество, и от година на година намаляват дребните подаръчета, които даваха и вече няма нищо нито за Коледа, нито за Нова Година, 8ми март или Първи учебен ден.
Насъбрали са за големи шефове някакви дребни душици, дето за да угодят на големите шефове в Америка са готиви да докарат до просешка тояга всичките 2-3 000 работещи.
Тотална експлоатация, все едно сме китайки

Здравейте ! Много пъти и аз като Вас съм се сблъсквал с некоректни фирми за
това мога да ви дам съвет, как да си докарате някой друг лев от интернет чрез тези 5 сайта:
Това са сайтове за крипто валути. Идеята е следната просто през определен период от време натискаш един бутон а те ти плащат.
Хубавото е че не е нужно да го натискаш постоянно тъй като парите ти се събират.
В началото бях скептичен и наистина не може да се изкара много.
Но ако успееш да си развиеш Бонус системата, може да си изкарате значителни доходи. аз си докарвам до 1BTC всеки 6 месеца(в зависимост от цената)
Системата работи безупречно и са единствените сайтове които със сигурност плащат.
Регистрацията става много лесно просто въвеждаш e-mail адрес след което трябва да си направиш още една регистрация в
CoinPot | Cryptocurrency microwallet - сиреч портфейла където ще ти превеждат парите.
Дано да съм ви бил полезен Успех.