Аптеки Марешки /img/frontend/nomap.png"

Аптеки Марешки

Много "евтината"аптека Марешки,повече никога няма да вляза там.Купих коластра на Абофарма за 21.64ст. недопустимо е такива големи разлики в цените.Купувам я от малка квартална аптека за 17.06ст.Хвърлят прах в очите на хората с масовите,пуснали си масовите лекарства на ниски цени и избиват парите с други.Отидох в вашата аптека за по-евтино а с извинение изядох дървото,4лв разлика в цената не е като 0.04ст.Загубихте клиент и се съмнявам да съм само аз!

Аз съм доволен от обслужването и най-вече от цените на лекарствата. Пазарувам в аптеките "Марешки" в "Суха Река" и ул. "Оборище" /след ул. "Черковна"/.

Не знам как подбират персонала си ,но мога да кажа ,че аптеки Марешки и особено този до автогарата бият всички по нелюбезност.И аз работя в сферата на търговията и ако проявя такава неучтивост към клиент отдавна да са ме изгонили от работа .Но тези фармацевтки са достатъчно груби за да си кажеш ,че за 2 лева спестени в аптеката им не си заслужава за такова обслужване.Може да имат много работа ,но това не повод да се държат, като неандерталци зад щанда.А иначе в .демонстрацията на самочувстие ,че те превъзхождат и едва ли не са най-умните същества на планетата им Магарешка са най-добри.Казвам си няма смисъл да се пазарува при тези изроди,но възрастните нямат избор при тези техни пенсии налага им се.

Изказвам мнението си макар,че малко се съмнявам дали мненията ни достигат до г-н Марешки.Не съм сигурен дали наистина лекарствата във веригата аптеки са най-евтини/ може би 50на50/,но искам да потвърдя мнението за работещите в аптеките за отношението към клиентите и познанията им по отношение на новоизлизащите нормативни документи на НЗОК.Тези в Добрич са същите както и в другите градове.Наи-напред наистина по-голямата част от работещите са на след пенсионна възраст/нищо лошо/,но те вече не могат да следят всички новости/или не желаят/,няма създадаена организация при голям наплив от клиенти в аптеките да работвт само 2 гишета с клиенти по НЗОК и да се чака по 30мин., а на останалите цишета служителките да да се чудят какво да правят

Виждам, че и останалите мнения не са по-различни от моето.
Днес се опитах да закупя продукт от аптека Марешки, но бях неприятно изненадана от отношението на фармацевтите - груби, повишават тон, позволяват си да обиждат без основание.
г-н Марешки, подбирайте си любезен и качествен персонал. По този начин ще ви ценят и ще имате повече клиенти. Освен ако вече не ви пука какво се случва в аптеките ви. След прочит на коментарите тук стигам до този извод де :)

В  аптека " Марешки"Самоков  работят страшни бабета- такова отношение няма никъде.  Даже помислих че съм герой в скрита камера. Когато отвориха аптеката беше пълно с клиенти - сега вече почти не влиза никой -заради лошото отношение на трите аптекарки към клиентите. Ако Марешки прочете това да вземе мерки.

Живея в Плевен. Понякога пазарувам в аптеки "Марешки". Посещавала съм и обекти и в други градове. Фармацевтите на касите са крайно нелюбезни,раздразнителни,карат се на клиентите,мисля че явно нещо в работата  ги потиска. Преди няколко дни си купих нещо дребно ,попаднах на фармацевт,който преди е работил в друга аптека- много внимателна. Този път обаче не беше такава. Държеше се ужасно,провеждаше личен разговор по телефона,страшно отегчена. Мисля,че причината е някъде в управлението.И аз не бих се чуствала комфортно ,ако нещо ме притеснява на работното ми място.

Към Г-н Марешки.Искам да попитам кой избира служителите във фирмата.Разочарована сам от факта че бях одобрена за  работа при Вас,накараха ме да си оправя документите за започване,да си искарам медицинско,свидетелство за садимост и т.н.Аз го направих и ги дадох.Отидох до аптеката да видя за какво става на въпрос и се обажда човека който ме избра и ми заявава ,че фармацефките който са от пред са се обадили на регионалния и са му казали че аз говоря лошо за тях и за това няма да ме вземат на работа .А аз присаствам там малко време и не сам казала за никой лошо ,защото не ги познавам.Искам да знам фармацефтите ли избират или шефа(районен)как може да се вярва на такива хора при положение че не ме познават какъв човек сам.И каква работа мога да върша.Но както каза човека те вярват на фармацефтите ,а ние или аз поточно не вярват.Много сам обидена и разочарована тъкмо си мислих че ще почна работа и пълни лъжи. Не давате ли право да се докаже човек ,че може да работи или лъжите са на първо място.Не мислих да го пиша това мнение ,но аз съм си в правото.С уважение.

Крайно съм разочарован от отношението на управителя на аптека "Марешки" в гр.Димитровград. Държи се грубо и не уважава клиентите. В случая с мен, дори ме обиди, тъй като съм си позволил да изкажа собствено мнение, относно обслужването на клиентите. Като капак на всичко, дори забрани на аптекарката на гишето да ми даде нужното  лекарство, което междувпрочем си купих от съседната аптека. Пожелавам му и на него когато му се наложи да застане от към страната на клиента, да се държат и с него по същия арогантен начин.                   Г-н Марешки, вашите служители ви уронват авторитета !!!

Работещите фармацевти в посочената аптека (Враца,жк"Дъбника")са ужасно груби и надменни, държат се безобразно с клиентите. Ужасно сопнати са и изключително неприятни. Повече няма да стъпя в тази аптека. Няколко пъти съм ходила там и съм крайно разочарована, дори обидена от отношението не само към мен , но и към останалите клиенти, които бяха на опашката пред мен. Това е безобразно. Като не им се работи с хора да си стоят в къщи , а не да развалят настроението на вече посърналите болни хора и да им късат нервите!Моля, отговарящите за съответният обект да се самосезират както се казва, тъй като това е недопустимо според мен!
От един ваш бивш и крайно разочарован клиент!