Аптеки Марешки /img/frontend/nomap.png"

Аптеки Марешки

Защо повечето се оплакват от обслужването в аптеките?Това е място за обсъждане на информация за тези,които желаят да започнат работа,а не да си купят аналгин!!!
Всичко,което написано за фирмата,е правилно.Заплагите ги даваха редовно,но редовно ги орязваха.Бях оператор и се е случвало месец да работя по 12 часа всеки ден.Прамят толкова много пари на гърба на безработни хора!!!

Прочетох всички мнения и разбрах,че из цяла България положението е едно и също.Мислих,че само в добрич е така,но уви.И това е така мили мои,защото Г-н Марешки въобще не се занимава с аптеките ,а ги е поверил на някакви бивши негови курви ,почнали на по 20 години да му стават управители.Какво очаквате от крайно необразовани и прости хора,хванали кьоравото?И как да са любезни и спокойни фармацвтите в тези аптеки след като там са обижадни на "продавачки",нищо не вършещи и принизявани ,че не са никакви!Тъпи и с 9 клас образование командват и вземат заплати от по 2000 лв,а фармацевтите след цял ден поток от хора и по 4000лв оборот на човек вземат 1000???Там професията фармацевт не значи нищо,карат ги да работят на конвейр,да обслужват повече и повече хора,а накрая след като се допуснат грешките им удържат от заплатите!И до г-н Марешки никой не може да достигне,защото тр да минеш първо през курвите му,които му замазват очите,той вярва само на тях,защото така му изнася.

Привет.Като гледам 99% сме на едно мнение-колкото се може по-далече от тези аптеки,два пъти влизам,единия път беше 19,50 часа(работно време до 20,00 часа)най-безцеремонно ме изгониха,втория път,някаква възрастна продавачка смени два чифта очила,но така и не успя да въведе правилния УИН на доктора от зелената рецепта и поради което не ми дадоха необходимите лекарства(УИН-а си беше правилно написан проверих при доктора),иначе в друга аптека ги намерих с 2 лева по-ефтини,но това не мие проблем,проблема е в некоректното отношение към нас клиентите,които отиваме там не за развлечения,а всеки с болката си и мисля,че заслужаваме малко уважение.

Изключително съм възмутена от обслужването на оператор Антоанета Ценк, в аптека Марешки, Русе. Без всякакъв повод ми беше отговорено " А пък тея лекарства са с рецепта, а не да ми идвате тука с някакви талончета и да ми сричате насреща"! Почувствах се много неудобно, бучка заседна на гърлото ми и излязох!Разбира се, че имах рецепта, щях да се върна с нея, но подобна реплика никой не трябва да си позволява да казва на работното си място! Има много лесен и нормален начин да се каже, че е нужна рецепта!
Повече никога няма да пазарувам от аптеката! Не разбирам как ежедневно се толерира подобно държание?!

ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЛОШО И АРОГАНТНО ПОВЕДЕНИЕ НА СЛУЖИТЕЛИТЕ НА АПТЕКАТА. Не мога да посоча всички имена,защото всички не носят баджове но едно име успях да прочета,и то е на пом.фармацевт МАРИЯНКА ГЕОРГИЕВА.Ако съответните длъжностни лица четат това което е написано,готов съм да обясня всичко с подробни факти и обстоятелства.

Отвратително отношение на аптекарите в аптеката в Ботеград.Аругантно отношение към клиентите, винаги сърдити и намусени.Намерете млади хора да бъдат лицето на тази аптека,а не пенсионери!

Привет! Ужасно съм възмутена от начина на провеждане на предизборната кампания на господин Марешки! Принуждават персонала да извършва тази дейност извън работно време без никакво обезпечение. Който не е съгласен - аут от работното място. По този начин ли се отблагодарява на своите подчинени, които са причина за натрупаното му състояние и ... къде ще отидат средствата, отпуснати за кампаниятя???

Моля не се лъжете да започвате работа в склада за лекарства Марешки. Уж има камери, а всеки месец има липси на лекарства за по 2, 3, 5000 лева, които после се удържат от заплатите на служителите. На излизане от работа едва ли не проверяват и гащите на хората, а после имали липси? Откъде? Унизително и неприятно, и това за 350-400 лв. чиста заплата. Щом се краде, намерете ги тези които крадат и после препродават, защо трябва да удържате пари от всички и да обвинявате всички?

Разочарована съм от обслужването в аптека Марешки кв. Изход гр. Перник. Обикновено не проверявам рестото , когато пазарувам, но т.к. вземах лекарства за мой близак, проверих рестото ,което беше в стотинки/ една шепа/ преди това фармацевта ми се скара за това,че не му давам точни пари / аз му бях дала 10 лв./ и се оказа че ме е излъгал с 5 лева. Представяте ли си? В същата аптека поисках Бизелакс - опаковка,която  е в рамките на 1.80-2 лв. поискаха ми 2.9...лв. Помислих си , че това е над 50 % увеличение, но какво да се прави, щом ми трябва..... О ужас  вместо Бизалекс са ми дали Клемастин ./Добре,че не е било нещо друго/. Занесох го на майка си, която е на 80 г. и тя която има 200 % доверие към мен /според моите инструкции/ започва да пие без очаквания  резултат разбира се. Оплака ми се,че не й действа и аз едва тогава видях какво са ми дали. СЪВЕТ КЪВ ВСИЧКИ ОНЕЗИ, КОИТО СЕ ЛЪЖАТ ДА ОТИДАТ ДА ПАЗАРУВАТ В ТЕЗИ АПТЕКИ - ПРОВЕРЯВАЙТЕ, КАКВО ВИ ДАВАТ.

Моето мнение е такова,че "фармацефтите" не са дотолко запознати доколкото може да се каже.Работих във фирмата 1-на година и няколко месеца и през цялото време не можех да общувам с никой тъй като всички те бяха твърдо на антидепресанти!Самата фирма не е толкова идеална за колкото си мислех,това,че ти бавят документите с цял месец и повече не е нищо.Най-много се дразнех от факта,че оператора въвежда стока,набива цени,обработва данните за всяка една рецептурна бланка и какво ли още не и за благодарност му одържът пари или си измислят някъкъв предтекст и сякаш нарочно правят така за да не остава никой на работа,тъй като фармацефтите се мисля за всичко,но не е така.Радвам се,че вече не съм в тази фирма!