Инграм Микро / Ingram Micro https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2&markers=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2

Инграм Микро / Ingram Micro

Венчето е в Топ 3 на най-лошите шефки!Наистина не е най-интелигентната, но пък компенсира със злоба.Има различно отношение към хората спрямо собствените си пристрастия.Това е недопустимо за позицията, която заема.Трябва обективност и справедливост.Такива като нея свалят реномето на компанията!

За В.Димитрова ли става на въпрос? Не блести с особен интелект, просто е от началото на фирмата.Има много по-способни хора от нея.Бих казал дори е посредствена.С годинките комплексите започнаха много да й личат. Ама то да беше само тя.Лошото е, че далеч не е единственият самозбравил се Тийм лидер.

Инграм Микро е фирма по-подходяща за студенти или едва завършили хора без опит.Хора с опит нямат място там.Не е подходяща за хора, които трябва да издържат семейство.
Плюс е, че е на комуникативно място е и ще се хареса на тези, които обичат да прекарват обедните си почивки в мола.Също така са точни с датите на заплатите.От там нататък е чист късмет на какъв senior или team leader ще попаднеш,а също така и интригите в екипите не са никак малко.Неприятно впечатление ми направи лидерката на английския екип Вени май се казваше в отношението към хора от нейния екип и не само както и още няколко team лидера,които се държат изключително непрофесионално и си отстраняват хора, които им се струват неудобни.За съжаление по това, което чета и съм чувал е честа практика подмазвачите да вървят напред, а не кадърните хора. Общо взето там един себеуважаващ се човек не се задържа повече от година и половина или максимум две.

Как са заплатите в AP и Vendor debit.

Хора НЕ ходете там дори и да ви предложат договор. Свърталище на лицемерие,интриги и Връзки!Ако не се мазниш на синъра,който е прост връзкар ставаш неудобен!Говоря за "висшите" счетоводните позиции.
ХОРА ЦЕНЕТЕ си ЗДРАВЕТО!

Трябва ли да се лижат дупетата на лидерките, за да се работи спокойно?

Здравейте. Добър ли е микроклимата в счетоводен и финансов отдел и възможна ли е заплата поне 1800 лв чисто? Благодаря!

Не са важни шефовете в тази фирма.Важно е дали Анелия Виткова е на кеф, ако тя е на кеф всичко е 6.Ако не е ....За да е на кеф тя, трябва да и се мазниш, да търпиш нейната некомпетентност и злоба.Тя е човека от който зависи всичко.

Какво е отношението на шефките към служителите?

някой може ли да ми каже колко време отнема да се свържат за интервю, ако бъдеш препоръчан от приятел?
Особено сега в извънредно положение как протичат интервютата и обучението на новонаети?