Инграм Микро / Ingram Micro https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2&markers=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2

Инграм Микро / Ingram Micro

1. Колко време отнема на HR да звъннат за 1 во интервю след кандидатсване за работа?
2. Каква е заплатата за 4 часов работен ден във финансов отдел с Английски?
3. Толкова ли е зле, колкото описвате :0

Не започвайте никога в тази компания, ако търсите възможности, добро заплащане и коректна атмосфера. Тиймлидерите прекарват времето си да четят какви имейли пишето вместо как върви обучението ви и да ви държат информирани за промени в компанията. За 6те ми месеца дръжностните ми задължения се смениха 5 пъти. Не си помисляйте да се оплачете или дадете някакво мнение за нещо в компания, ще ви уволнят. Препоръчвам да се спрете на друга компания с по-добър мениджмънт и заплащане, защото сегашното в Инграм е отчайващо. Всички служители напускат преди да е изтекла първата им година или биват уволнявани, защото теймлидерите им си измиват ръцете с тях.

PanEuro екипите затъват.. супервайзерите топят служителите..правят нерегламентирани неща или карат служителите да правят..после се измъкват..Госпожа Т. Димова постоянно топи и е топила, за да се издига нагоре и да се спасява..после следи коментарите за нея и с Данчо от другия екип нагаждат нещата да изплуват..нали са дружки и така от 1 година..така не става ..не започвайте Vendor Debit при тях

Аз мога да споделя 5 месечния ми опит в отдел лицензи за Франция.За другите отдели не мога да коментирам защото нямам преки наблюдения.
В началото ужким всичко тръгна добре,до първия месец когато колежките ми почнаха да си показват рогите и селската простотия.Тук визирам Яница Петрова и Ванеса Иванова,държат се буквално като възпитателки в детска градина,безцеремонни и прости селянки.
Тъй като текучеството е голямо - на всеки двама един напуска,всеки трябва да прави всичко,и разбира се бързо и без грешка,за да може да покрива работата на поредния напускащ. Текучеството било нормално според незнайно как станала мениджър Катерина Аспарухова,никакви качества за ръководител не притежава.Като тегля чертата - за 5 месеца единствените позитиви бяха че работех изцяло от вкъщи,другия - че благодарение на опита ми там намерих нова рабита и в момента взимам двойно повече пари-2500-3000 лв чисто заплата за почти същата работа,като нивата на стрес и добрата атмосфеа са в пъти по добри.Ами това е от мен,за да съм обективен,трябва да кажа че пазя и хубави спомени от колеги като Васето,Поли и Таня,дано намерят нешо по добро.

Привет.
Бивш служителн съм на отдел Vendor Debit. Вече не работя в Инграм и бих искала да опровергая няколко мнения. Била съм в екипа на Венелина Димитрова и бих казала, че е един от най-интелигентните, работливи, отдаден на работата си хора. Хората, писали тези мнение, е ясно горе-долу кои и какви са- такива, на които не им понесе, че има изисквания и ниво на работа, на което тя държи, които са от съществено значение за сложността на отдел Vendor Debit. Това е комплексен отдел с много сериозни специфики, които не са за всеки. Работата е много, натоварването също, но вие сте на работа, за да работите, не да си гледате телефоните.
Основният проблем на Инграм е това, че стартовите заплати са ниски и темпът на увеличението им не е особено адекватен на стандарта на живот в град София. Повече от сигурна съм, че хората няма да напуснат Инграм, ако заплатите бяха по-високи. Включително и аз нямаше да напусна, но човек трябва да си посреща разходите.
Фирмата предлага сигурност, не се притесняваш, че ще изгубиш работата си, ако я вършиш добре.
Имаш поле за изява и възможности за издигане, и то доста, защото във фирмата има текучество и движение.
С адекватен подход и ако работиш добре, и това се вижда, можеш да си поискаш прилична заплата, минаваща 2к. Но това зависи от теб, как работиш и дали си добър дипломат и ценен кадър.
Ако не бачкаш и само се оплакваш, не знам как се очаква да получаваш нещо адекватно насреща.
Инграм е страхотно място за стартиране на кариера, което ще ви отвори много врати и ще ви научи на много неща. А при желание, може и да ви развие.
Това е. Останалото са лиготии.

Фирмата която не уважава служителите си!!!!Немските екипи са супер зле, Анелия ги унищожи.Ако не и се подмазваш нещата не се получават.Не си губете времето там.Не ценят хората с умения и качества, само подмазвачите.

Здравейте! Бих искала някой да каже дали интервюто се провежда на съответния език, на който е позицията, тъй като самата обява е на български и се иска ниво на езика - В1

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Здравейте, аз съм настоящ служител в компанията и бих искал да споделя личното си мнение, относно самата компания, и работата в нея.
Първо, искам да кажа, че това не е поредното негативно мнение, защото компаниата не ми е харесала или пък имам твърде висока самооценка. Това е чистата истина!
Ако уважавате себе си, имате достойнство и не искате да бъдете сравнен със земята, то НЕ кандидатствайте в Инграм!
Служителите в компанията, по-специално мениджърите и HR екипа, се държат неуважително към други служители от други екипи, които се опитват да напреднат до по-високо ниво или доразвият себе си в компанията. Държат се арогантно и унизително към всеки един, които предлага иновативни идеи за по-голям напредък и развитие на екипа, с който работят. Голямата мотивация и амбиция да развиете уменията си на работното място, биват потъпкани, а вие по-скоро ще ще бъдете уволнени, отколкото приветствани и поздравени за вашата добра работа!
Мениджърите в екипът не гарантират развитие на заеманата от вас позиция, а още по-лошото е, че не осигуряват подкрепа и разбиране на хората в екипа. Ако искате да бъдете чути и да изградите минимални, свои принципи на работа, няма да ви бъде позволено. Постоянно бивате критикувани, особено ако сте в Sales (Германия и Великобритания) или Finance (счетоводството по-конкретно). Заедно с целият стрес, кайто ще поемете, накрая на месеца, бихте получили една задоволителна заплата, с която е невъзможно да покриете месечни разходи, да не говорим ако живеете в София под наем. Заплатите са ниски и усилията не си струват.
Ако имате иновативно мислене, множество добри качества за работа, които да приложите на работното място и виждате себе си, като ценен кадър в корпоративния свят, то тогава НЕ кандидатствайте за каквато и да е позиция в Инграм!!!
Ако искате да си изгубите времето в празни усилия да се докажете, да бъдете унижавани и критикувани постоянно, колкото и добре да вършите своята работа.. Е, кандидатствайте за нископлатена позиция в Инграм Микро ГБС.

ПС: До седмица напускам с огромно удоволствие, този АД по небето и гнездо на усойници!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM