Инграм Микро / Ingram Micro https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2&markers=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2

Инграм Микро / Ingram Micro

Правилни са ти впечатленията от Зара - в нейния екип ще се чувстваш добре, тъй като там се отдава значение на качеството на работата, а не на количеството, както е при другите екипи и съответно стресът е по-голям. Освен това има редовно бонуси и разни други привилегии... De-Value :-)

Добър ден! Кандидаствах във фирмата и имам предложение за работа в екип с немски език с тийм лийдър Велизара. От нея като човек и специалист имам много добри впечатления, от условията на фирмата и стартовото възнаграждение също. Имам усещането обаче, че стресът в тази фирма е висок и до колкото разбирам се дължи на лош работен климат и възможно и компенция и ръководенето на фирмата...няма представа /още/...Някои коментари обаче ме смущава, по специално работната атмосфера в немски екипи. Коментарите вярни ли са или са на фрустрирани хора, които са се почувствали недооценени?

До питащият за френският екип:
Заплати: около 1100-1300 чисто,
Бонуси: Винаги на едни и същи хора, както и увеличение на заплатите,чудно защо ли ?
Работа: колкото искаш
Използване на език: 5 фрази на кръст.
Условия на труд: дано дойте някоя проверка,та поне да ни затворят!
Мениджманта: ако не му лижеж з... няма да изкараш много, ако го лижеш имай напредвид че няма да си само ти!
С две думи колкото по-далече от Жиката и Хайтиянската м...Пиер по-добре!
Работа в екип: Питайте за Ева и Кънчо

Здравейте, интересувам се от условията на работа и заплащането при работа като администратор с френски език. Какво е стартовото заплащане и какво можете да споделите за мениджмънта?

Поздрави!

Много благодаря за мнението относно заплатите и въпреки всичко може би има проблеми в отделни отдели. Кандидатствах за работа, но хората който пушеха отвън, разбрах че не си получават целите заплатите, само част от тях и доста хора са напуснали от Сиско проект.

До колегата със заплатите. Заплатите в Инграм са най- редовното нещо. За три години нямам и ден забавяне. Предполагам тези слухове се получават от това, че декемврииските заплати ги дават по- рано и става месец и половина докато вземеш януарските.

Относно всички екипи с немски език, положението е супер зле.Супервайзорката е адски злобна.Изгони всички кадърни хора - самоуволниги и нареди пионки.Отношението и към хората е на ниво роби.Дъвчейки вафли ще ти обясни колко си тъп, и как и е писнало от оплаквания

Работата в немския отдел за рекламации е на ниво 0.Некомпетентни мениджъри-парашутисти,които не разбират процесите.Изхвърлиха или накараха да напуснат всички тийм лидъри,които бяха в компанията от самото начало.Всички колеги бяха новаци.Заплатата ми не беше вдигната за двете години в компанията,а бонусите са мираж. Отделите се съкращават.Не ходете там!

Последните слухове са, че не са изплатени заплати за последните два месеца.
Някой може ли да сподели дали е вярно?

Не препоръчвам да започвате работа в немски екипи. Мениджмънтът е на ниво -10... Отношението към служителите е ужасно. Непрекъснато са крясъци и повишаване на тон от страна на тийм лидери към обикновените служители. Отиваш в немски екипи и ставаш роб и започваш да лижеш за*ници на всякакви тъпаци по етажите нагоре, в противен случай ти си неудобен и започват да ти търсят цаката да те изхвърлят. Да не говорим, че има тийм лидери на немски екипи, които изобщо не знаят немски... Хора, повярвайте ми, ако не сте г*зоблизци няма смисъл да си губите времето. Като се махнах от там се чувствах толкова добре, че се чудих защо съм бил такъв мазохист да работя там. Иначе от цялата тъпотия и простотия имаше готини колеги (мнозинството от тях знаеха на немски само гутен таг). Но те изискванията там са много ниски, такива са и заплатите... Като цяло не препоръчвам да си губите времето и енергията там. Има куп други места, на които ще се чувствате и ще бъдете оценени. Мениджърите са много долни хора и всички са се овързали като свински черва. Жалка картинка! Не си губете времето с тази пародия на международна компания! Всичко е побългарено и тъпотията е на макс!