Инграм Микро / Ingram Micro https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2&markers=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2

Инграм Микро / Ingram Micro

Венелина е аматьорка.

Какво е положението с шведски език и отношението към служителите? Какво е заплащането?

Здравейте, някой бивш или настоящ служител на фирмата може ли да каже как протича интервюто за позиция Специалист счетоводна отчетност в отдел "Финанси" и дали интервюто протича на английски, след като в обявата пише, че се изисква на работно ниво? Също така ориентировъчно заплащане?

Разбрах, че в момента търсят на тази позиция,но също така разбрах, че TeamLead е въпросната Венелина :D

Та някакви насоки освен да съм далеч от нея?

Какви са заплатите в AP и vendor debit.

Венелина е с много комплекси. Толкова я е страх,че някой ще я измести или засенчи.А то не е никак трудно.Къде къде по-кадърни и умни има.Пък то и нови идват.Истината боли,но все пак си е истина.Тя самата си я знае и затова залага на злоба.

Венчето е в Топ 3 на най-лошите шефки!Наистина не е най-интелигентната, но пък компенсира със злоба.Има различно отношение към хората спрямо собствените си пристрастия.Това е недопустимо за позицията, която заема.Трябва обективност и справедливост.Такива като нея свалят реномето на компанията!

За В.Димитрова ли става на въпрос? Не блести с особен интелект, просто е от началото на фирмата.Има много по-способни хора от нея.Бих казал дори е посредствена.С годинките комплексите започнаха много да й личат. Ама то да беше само тя.Лошото е, че далеч не е единственият самозбравил се Тийм лидер.

Инграм Микро е фирма по-подходяща за студенти или едва завършили хора без опит.Хора с опит нямат място там.Не е подходяща за хора, които трябва да издържат семейство.
Плюс е, че е на комуникативно място е и ще се хареса на тези, които обичат да прекарват обедните си почивки в мола.Също така са точни с датите на заплатите.От там нататък е чист късмет на какъв senior или team leader ще попаднеш,а също така и интригите в екипите не са никак малко.Неприятно впечатление ми направи лидерката на английския екип Вени май се казваше в отношението към хора от нейния екип и не само както и още няколко team лидера,които се държат изключително непрофесионално и си отстраняват хора, които им се струват неудобни.За съжаление по това, което чета и съм чувал е честа практика подмазвачите да вървят напред, а не кадърните хора. Общо взето там един себеуважаващ се човек не се задържа повече от година и половина или максимум две.

Как са заплатите в AP и Vendor debit.

Хора НЕ ходете там дори и да ви предложат договор. Свърталище на лицемерие,интриги и Връзки!Ако не се мазниш на синъра,който е прост връзкар ставаш неудобен!Говоря за "висшите" счетоводните позиции.
ХОРА ЦЕНЕТЕ си ЗДРАВЕТО!