Инграм Микро / Ingram Micro https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2&markers=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2

Инграм Микро / Ingram Micro

Трябва ли да се лижат дупетата на лидерките, за да се работи спокойно?

Здравейте. Добър ли е микроклимата в счетоводен и финансов отдел и възможна ли е заплата поне 1800 лв чисто? Благодаря!

Не са важни шефовете в тази фирма.Важно е дали Анелия Виткова е на кеф, ако тя е на кеф всичко е 6.Ако не е ....За да е на кеф тя, трябва да и се мазниш, да търпиш нейната некомпетентност и злоба.Тя е човека от който зависи всичко.

Какво е отношението на шефките към служителите?

някой може ли да ми каже колко време отнема да се свържат за интервю, ако бъдеш препоръчан от приятел?
Особено сега в извънредно положение как протичат интервютата и обучението на новонаети?

Правилни са ти впечатленията от Зара - в нейния екип ще се чувстваш добре, тъй като там се отдава значение на качеството на работата, а не на количеството, както е при другите екипи и съответно стресът е по-голям. Освен това има редовно бонуси и разни други привилегии... De-Value :-)

Добър ден! Кандидаствах във фирмата и имам предложение за работа в екип с немски език с тийм лийдър Велизара. От нея като човек и специалист имам много добри впечатления, от условията на фирмата и стартовото възнаграждение също. Имам усещането обаче, че стресът в тази фирма е висок и до колкото разбирам се дължи на лош работен климат и възможно и компенция и ръководенето на фирмата...няма представа /още/...Някои коментари обаче ме смущава, по специално работната атмосфера в немски екипи. Коментарите вярни ли са или са на фрустрирани хора, които са се почувствали недооценени?

До питащият за френският екип:
Заплати: около 1100-1300 чисто,
Бонуси: Винаги на едни и същи хора, както и увеличение на заплатите,чудно защо ли ?
Работа: колкото искаш
Използване на език: 5 фрази на кръст.
Условия на труд: дано дойте някоя проверка,та поне да ни затворят!
Мениджманта: ако не му лижеж з... няма да изкараш много, ако го лижеш имай напредвид че няма да си само ти!
С две думи колкото по-далече от Жиката и Хайтиянската м...Пиер по-добре!
Работа в екип: Питайте за Ева и Кънчо

Здравейте, интересувам се от условията на работа и заплащането при работа като администратор с френски език. Какво е стартовото заплащане и какво можете да споделите за мениджмънта?

Поздрави!

Много благодаря за мнението относно заплатите и въпреки всичко може би има проблеми в отделни отдели. Кандидатствах за работа, но хората който пушеха отвън, разбрах че не си получават целите заплатите, само част от тях и доста хора са напуснали от Сиско проект.