Инграм Микро / Ingram Micro https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2&markers=София,бул. Цариградско шосе 115м, ЕТС, блок D, етаж 2

Инграм Микро / Ingram Micro

Какво е отношението на шефките към служителите?

някой може ли да ми каже колко време отнема да се свържат за интервю, ако бъдеш препоръчан от приятел?
Особено сега в извънредно положение как протичат интервютата и обучението на новонаети?

Правилни са ти впечатленията от Зара - в нейния екип ще се чувстваш добре, тъй като там се отдава значение на качеството на работата, а не на количеството, както е при другите екипи и съответно стресът е по-голям. Освен това има редовно бонуси и разни други привилегии... De-Value :-)

Добър ден! Кандидаствах във фирмата и имам предложение за работа в екип с немски език с тийм лийдър Велизара. От нея като човек и специалист имам много добри впечатления, от условията на фирмата и стартовото възнаграждение също. Имам усещането обаче, че стресът в тази фирма е висок и до колкото разбирам се дължи на лош работен климат и възможно и компенция и ръководенето на фирмата...няма представа /още/...Някои коментари обаче ме смущава, по специално работната атмосфера в немски екипи. Коментарите вярни ли са или са на фрустрирани хора, които са се почувствали недооценени?

До питащият за френският екип:
Заплати: около 1100-1300 чисто,
Бонуси: Винаги на едни и същи хора, както и увеличение на заплатите,чудно защо ли ?
Работа: колкото искаш
Използване на език: 5 фрази на кръст.
Условия на труд: дано дойте някоя проверка,та поне да ни затворят!
Мениджманта: ако не му лижеж з... няма да изкараш много, ако го лижеш имай напредвид че няма да си само ти!
С две думи колкото по-далече от Жиката и Хайтиянската м...Пиер по-добре!
Работа в екип: Питайте за Ева и Кънчо

Здравейте, интересувам се от условията на работа и заплащането при работа като администратор с френски език. Какво е стартовото заплащане и какво можете да споделите за мениджмънта?

Поздрави!

Много благодаря за мнението относно заплатите и въпреки всичко може би има проблеми в отделни отдели. Кандидатствах за работа, но хората който пушеха отвън, разбрах че не си получават целите заплатите, само част от тях и доста хора са напуснали от Сиско проект.

До колегата със заплатите. Заплатите в Инграм са най- редовното нещо. За три години нямам и ден забавяне. Предполагам тези слухове се получават от това, че декемврииските заплати ги дават по- рано и става месец и половина докато вземеш януарските.

Относно всички екипи с немски език, положението е супер зле.Супервайзорката е адски злобна.Изгони всички кадърни хора - самоуволниги и нареди пионки.Отношението и към хората е на ниво роби.Дъвчейки вафли ще ти обясни колко си тъп, и как и е писнало от оплаквания

Работата в немския отдел за рекламации е на ниво 0.Некомпетентни мениджъри-парашутисти,които не разбират процесите.Изхвърлиха или накараха да напуснат всички тийм лидъри,които бяха в компанията от самото начало.Всички колеги бяха новаци.Заплатата ми не беше вдигната за двете години в компанията,а бонусите са мираж. Отделите се съкращават.Не ходете там!