Изи консулт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бизнес парк София, сграда №4, партер&markers=София,Бизнес парк София, сграда №4, партер

Изи консулт ЕООД

Като ти е малко акъла, давай. Може и на мен да дадеш, щом си толкова "дащна"

В отговор на последният коментар , мога да кажа ,че бих предпочела да не давам на агенции Космос и г-н Енчев 300 евро само, за да бъде качена ! Предпочитам коректност , но вие сам си знаете ;)

Последния коментар е най - вероятно от подставено лице от фирмата. Безпочвено плюене срещу конкуренцията. Та фирмите посредници имат нужда от възможно най - много кандидати, това е актив за тях, а ти ми говориш, че искали пари под масата от кандидати...

Относно компанията изи консулт, била съм изпращана от тях на речни кораби и съм много доволна.
За съжаление както гледам вашите коментари тук са много безпочвени, поради причината, че май не сте си прочели повечето договорите.
Аз лично съм имала няколко контракта на речни кораби и НИКОГА не са ми искали пари за това.
Винаги са били усмихнати и отговорни и готови да ми помогнат за пътуването до корабите.
Случвало се е да ми след интервюта малко изчакване до качването на корабите , но ВИНАГИ са ми се обаждали дали съм одобрена или не.
Според мен трябва да има повече агенции като тях , защото съм работила с други във варна като К.... и С... и вземат пари под масата , само за да ти погледнат автобиографията.

Некоректен посредник за работа на речните кораби.Изпращат те някъде само и само да вземат обещаните им пари от работодателят. Изпращат на най-ужасните кораби и най-ужасните позиции и дори не те уведомяват къде точно те изпращат.

Аз също кандидатствах чрез изи консулт за корабите!Колега сподели повече-защо твоят приятел не е заминал ,а са му казали ,че ще заминава?Споделяйте повече информация, за да знаят тези като нас ,които кандидатстват.Моля ви се!Или го кажете целият случай или нищо не ни казвайте,но не така да ни плашите и нас едва ли не!

Здравейте, не съм доволен от въпросната фирма. НЕКОРЕКТНО ОТНОШЕНИЕ, звънят ти по 100 пъти искат да им изпращаш CV на минутата, паспорт и още какво ли не и накрая не ми намериха работа. Персоналът е млад и изключително незапознат с това което предлагат. Да не говори ме, че ме викат за интервю без дори да са ми прочели CV-то и да знаят за каква позиция кандидаствам.
Мой приятел кандидаства за работа на кораб при тях, беше удобрен от компанията работодател обаче така и не замина. От фирмата дори не му се обадиха да го уведомят какво се случва. Хора съветвам ви ако си търсите работа чрез трудов посредник не се занимавайте с въпросната фирма, ще останете подведени и само големи обещания и нищо.

Здравейте!Искам и аз да си изкажа мнението за изи консулт.Става въпрос за речните кораби.Кандидатствах за работа на речен кораб качихаме един път на Авалон.Придвижиха ми преди това документите до работодателя.След това работодателя осигуряваше билет за отиване до кораба и билета си ми дадоха.и това дето го пишете ,че са ви искали пари не е верно.На мен нито за намерена работа са ми искали пари нито за самолетният билет са ми искали пари.Казвате ,че парите не са ви върнати за самолетният билет ,това може би е било така защото във Viking във договора за работа пише ,че ако стоите до края на сезона ще ви върнат парите за билета,а вие ако сте си тръгнали просто от следващото пристанище без да сте казали на никой че напускате за това не са ви върнати парите.При различните компании нещата с билета стоят по различен начин.Аз работих на Авалон и билета ми се изпращаше предварително преди качването.Преди това съм работила на Люфтнер там пък компанията ме каза ,чеаз трябва да си купя билет и когато сезона завърши ми върнаха сумата за билета.Тази година ще работя на Вайкинг и в договора пише,че аз ще трябва да си купя билета и ако стоя до края на сезона ще ми възстановят сумата,която съм дала за билета.А също и пише ,че ако си напусна просто така без предизвестие ще ми бъде удържано от заплатата 25 процента. Така че първо си четете хубаво договора и се запознайте с най -елементарни неща и тогава говорете или пишете. Лично аз видях миналата година една българка на кораба жена на 45 години,която вика ,,агенцията ме излъга,,.Питам я аз коя агенция я е излъгала и с какво я е излъгала.Тя ми отговори там някаква агенция Ангелов консулт и ми каза следното ,, Агенцията ми каза че ще взимам 1300 евро ,а като се качих на кораба се оказаха 2000 евро и за това ще напускам,,.!!!!! Представете си жената напусна ,защото агенцията й казала че ще взима 1300 ,а на кораба се оказало 2000 евро и тя не е доволна от факта и слезна в Русе и напусна. Та представете си какви откачалки има на този свят.Аз като чух ,защо напуска неможах да повярвам ,че има такива тъпи хора на света. Когато пък се разболях и слезнах от кораба момичетата от изи консулт лично се обадиха на работодателя и му пратиха болничният ми.и всъщност каквото и да съм помолила да направят все са го вършили без да ми искат пари. А на вас ако някой от изи консулт ви е искал пари се обадете в централният офис в София кажете им кой и за какво ви е искал пари и напишете жалба.Търсете си правата,но пак ви казвам запознайте се с задълженията си и тогава си търсете правата.
А да неговорим ,че момичетата от Варна и Бургас във офиса на Изи консулт са работили и те като нас преди по корабите и са много наясно със нещата.
А дето пишете ,че са ви взимали от заплатата това незнам дали е така,защото вие като си прочетете договора ще разберете колко ще взимате след одръжките ,а и като се качите на кораба няма да работите с българи и можете да ги попитате каква заплата взимат.Аз така и направих когато бях на кораба всички националности по договор взимаха 900 евро на Авалон и типса беше между 250-300 на седмица от кутия.Така че не се шашкайте просто научете законите ,четете си договорите ,научете английски език,работете,а ако някой злоупотреби с вас си търсете правата. а и е срамота да сте от Варна и да сте толкова незапознати с елементарни неща. Аз съм от София и живея в София и представете си колко много неща повече знам от вас ,от разстояние 500 км контактувам с агенцията без да ме е измамила ахахахха,напротив даже върши ми чудесна работа.Успех през следващият сезон и умната

Не се лъжете да ходите при тях, дават подвеждаща информация за корабните компаний, искат и комисионна което при свършена работа няма проблеми. Но не там въпроса кандидаствах за работа на VIKING и ми беше казано заплата 1700 евро големите приказки за бакшиш и кво се оказва, че заплатата е 1300 евро ама това никой не ти го казва и ти казват, че самолетен билет ти се възтановява нищо такова. Не си губете времето с тях, лек ден на всички

Агенцията се опитва да привлече кандидати с некоректно формулирани и украсени обяви, като водещото е комисионната,а не това да намери подходяща работа за кандидатите. Като служител, започнал работа чрез посредничеството на тази агенция, не препоръчвам на никого.