Изи консулт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бизнес парк София, сграда №4, партер&markers=София,Бизнес парк София, сграда №4, партер

Изи консулт ЕООД

Работих, чрез Изи консулт на реченни кораби не в една, а в няколко компании.
Сключва се обикновено кипърски трудов договор, в който почти всичко е така написано, че няма шанс да се ориентираш без юрист какво точно пише. Заплатата сравнена с нашия стандарт не е съвсем ниска, но в никакъв случай няма да получите това, което сте си заработили.
Веднага давам пример: Работиш между 11 и 16 часа на ден, но винаги ти дават да подпишеш фалшив работен график, според който си работил едва 8 часа. Почивен ден няма, Тялото ти няма как физически да почине, но след 5-6 часа пак си на бач, където ти спират тока.
Момичетата от агенцията не са лоши, но не очаквайте да ви кажат, че ще работите в нормални компании. Няма такива. Ползват ни като роби.
Горещо препоръчвам на всички които се интересуват от работа на речни кораби изобщо да се преориентират в друг сектор.

Последното твърдение е откровена лъжа, тъй като компанията никога не е взимала пари от търсещи работа/работещи хора. Мнението е израз на липса на елементарна грамотност за трудово-правните отношения. Фирмата винаги е била коректна в изплащането на възнагражденията, уговорени в трудовите договори.

Внимавайте с кандидатстването чрез този посредник,уловката е,че всеки месец те вземат пари от работната ви заплата,която реалният работодател превежда за вас към изи консулт.Търсете си работа без този посредник,договорът ви е направен така,че по всяко време да могат да ви разкарат, не чакайте обезщетения или борса,те се разделят с вас по възможно най-лесния начин,такъв е договора.Тук държавата е виновна за допускането на този тип посредничество.

1 точка

-0 пари; 0 шансове за развитие; 0 възможности да ти чуят галса; 0 зачитане на мнение; 100% задкулисие; 100% излишен фарс и напрежение; 434132 недоволни клиенти

Кaто бивш служител нa фирмaтa искaм дa изкaжa рaзочaровaнието си от бияшият ми шеф, който при постъпвaнето ми нa рaботa обещa дa ползвaм полaгaемaтa ми се отпускa в дните когaто се нaлaгa дa бъдa нa лекции или дa се явявaм нa изпити . Дори не се усъмних когaто ми кaзa , че договорa ми е зa 4 чaсов рaботен ден a aз ще рaботя 8 чaсa кaто ще получaвaм зaплaтa зa 4 чaсов рaботен ден . И след кaто минa един месец от постъпвaнето ми нa рaботa той ми кaзa че ще изпрaти при мен момиче което дa се обучaвa и дa ме зaмествa когaто съм в отпуск. Кaзa че тя ще идвa три дни после пaк съм си сaмa нa обектa минaхa тези три дни и в един почивен ден шефът ми ме повикa в офисa отидох и той ми беше подготвил документите зa прекрaтявaне нa договорa и ми зaяви че сменя служителя в офисa зaщото дaмaтa която уж щеше сaмо дa ме зaмествa нямaлa aнгaжименти кaто мен и можелa дa е постоянно нa рaботa кaзa ми нa 15 дa отидa дa си получa зaплaтaтa и се нaдявaм поне в товa отношение дa е коректен и дa си я получa нaвреме.

Като бивш служител на Изи Консулт за техен клиент, искам да ви споделя НИКОГА не започвайте работа с тези професионални измамници. Дори и да ви свалят 1002 звезди пак не им се връзвайте, защото единственото, което можете да получите от тях е:
1/временен договор, който отговаря на характеристиките за работник на строеж
2/никакво съдействие преди, по време и след приключване на взаимоотношенията си с тях
3/непрофесионализъм и лицемерие от страна на HR-ите (има една Полина- бягайте възможно най-бързо като я видите, освен че е некомпетентна е и нагла до безобразие)
4/безпочвени обещания и мили очички от "the big bosses", които никога няма да се случат
5/забавени плащания на заплати - или обяснение "ако не сте в UniCredit е нормално да не си получите заплатата на точната дата...бла бла" без това никъде да е упоменато предварително като изискване.
Съжалявам за 100% негативни коментари, но това е само, за да ви спестя главоболията, които тези хорица ми причиниха!

Ако ви се случи да кандидатствате по тяхна обява за търговски представител на Алфа банк, не си гибете времето, освен ако не сте съгласни да работите от 16,30-20,30 всеки ден и събота от 10,30-20,30 с почивка от 2 часа, за общо заплата от 200 лв. Не разчитайте на бонусите които са макс. 20 лв на месец за усъществена "продажба" на кредитна или дебитна карта, ( с условия които ги няма никъде черно на бяло (лихва,такси за откриване и закриване, годишно обслужване и т.н.), и дори самите те не знаят) За на интервюто взимат абсолютно всеки който се яви, което е достатъчно съмнително. Сключва се трудов договор на 4 часа. Времето е нищо за тях и ви разкарват по сто пъти до бизнес парка където ви карат да седите с часове по чакални и зали за обучение без нищо да ви казват и без да се извинят и да знаете какво се случва.

Кандидатствах за работа по позиция обявена от тях. Първият консултант, с когото работих беше изключително професионален.
За съжаление позицията, която по късно ми беше предложена се оказа пълен провал и аз ги отрязах.
След две седмици кандидатствах за др позиция с тях, при което една консултанка ми се обади и започна А вие сте кандидатствала за тази позиция, ама преди това я да видим какво стана с др позиция. Ама защо отказахте, ама какво стана. При което аз професионално и обясних защото съм отказала позицията. При което тя ми съобщава ами аз незнам дали ние ще може да ви помогне, тъй като съм провалила очакванията на техния клиент. Щяла да се консултира с мениджъра си
Аз и благодарих за мнението и 200 пъти я помолих да ми върне отговор независимо какво е станало, и да ми каже името на мениджъра си. аз щях да се разправям с тях....ама няма смисъл