Изи консулт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бизнес парк София, сграда №4, партер&markers=София,Бизнес парк София, сграда №4, партер

Изи консулт ЕООД

Кандидатствах за работа при тях.Два месеца те мотаят,задават някакви малоумни задачки за иновативни канали,карат те да си ги изсмукаш от пръстите, при все че са неприложими и никога няма да прибягнат до тях в българското пространство. Накрая за капак,финалното интервю е с някакъв смешник, който се има за голямата работа. Бягайте от тая "фирма",некадърници с изисквания и претенци.

Смехотворни претенции към служителите, принуждавани откровено да лъжат клиенти и кандидати, постоянно насаждане на паника и субективни оценки на представянето.Част от мениджмънта е полуграмотен, заплатите и шансовете за израстване са само за определени хора.Ако търсите нормална работна среда и адекватен мениджмънт - не е това мястото.

Работих, чрез Изи консулт на реченни кораби не в една, а в няколко компании.
Сключва се обикновено кипърски трудов договор, в който почти всичко е така написано, че няма шанс да се ориентираш без юрист какво точно пише. Заплатата сравнена с нашия стандарт не е съвсем ниска, но в никакъв случай няма да получите това, което сте си заработили.
Веднага давам пример: Работиш между 11 и 16 часа на ден, но винаги ти дават да подпишеш фалшив работен график, според който си работил едва 8 часа. Почивен ден няма, Тялото ти няма как физически да почине, но след 5-6 часа пак си на бач, където ти спират тока.
Момичетата от агенцията не са лоши, но не очаквайте да ви кажат, че ще работите в нормални компании. Няма такива. Ползват ни като роби.
Горещо препоръчвам на всички които се интересуват от работа на речни кораби изобщо да се преориентират в друг сектор.

Последното твърдение е откровена лъжа, тъй като компанията никога не е взимала пари от търсещи работа/работещи хора. Мнението е израз на липса на елементарна грамотност за трудово-правните отношения. Фирмата винаги е била коректна в изплащането на възнагражденията, уговорени в трудовите договори.

Внимавайте с кандидатстването чрез този посредник,уловката е,че всеки месец те вземат пари от работната ви заплата,която реалният работодател превежда за вас към изи консулт.Търсете си работа без този посредник,договорът ви е направен така,че по всяко време да могат да ви разкарат, не чакайте обезщетения или борса,те се разделят с вас по възможно най-лесния начин,такъв е договора.Тук държавата е виновна за допускането на този тип посредничество.

1 точка

-0 пари; 0 шансове за развитие; 0 възможности да ти чуят галса; 0 зачитане на мнение; 100% задкулисие; 100% излишен фарс и напрежение; 434132 недоволни клиенти

Кaто бивш служител нa фирмaтa искaм дa изкaжa рaзочaровaнието си от бияшият ми шеф, който при постъпвaнето ми нa рaботa обещa дa ползвaм полaгaемaтa ми се отпускa в дните когaто се нaлaгa дa бъдa нa лекции или дa се явявaм нa изпити . Дори не се усъмних когaто ми кaзa , че договорa ми е зa 4 чaсов рaботен ден a aз ще рaботя 8 чaсa кaто ще получaвaм зaплaтa зa 4 чaсов рaботен ден . И след кaто минa един месец от постъпвaнето ми нa рaботa той ми кaзa че ще изпрaти при мен момиче което дa се обучaвa и дa ме зaмествa когaто съм в отпуск. Кaзa че тя ще идвa три дни после пaк съм си сaмa нa обектa минaхa тези три дни и в един почивен ден шефът ми ме повикa в офисa отидох и той ми беше подготвил документите зa прекрaтявaне нa договорa и ми зaяви че сменя служителя в офисa зaщото дaмaтa която уж щеше сaмо дa ме зaмествa нямaлa aнгaжименти кaто мен и можелa дa е постоянно нa рaботa кaзa ми нa 15 дa отидa дa си получa зaплaтaтa и се нaдявaм поне в товa отношение дa е коректен и дa си я получa нaвреме.

Като бивш служител на Изи Консулт за техен клиент, искам да ви споделя НИКОГА не започвайте работа с тези професионални измамници. Дори и да ви свалят 1002 звезди пак не им се връзвайте, защото единственото, което можете да получите от тях е:
1/временен договор, който отговаря на характеристиките за работник на строеж
2/никакво съдействие преди, по време и след приключване на взаимоотношенията си с тях
3/непрофесионализъм и лицемерие от страна на HR-ите (има една Полина- бягайте възможно най-бързо като я видите, освен че е некомпетентна е и нагла до безобразие)
4/безпочвени обещания и мили очички от "the big bosses", които никога няма да се случат
5/забавени плащания на заплати - или обяснение "ако не сте в UniCredit е нормално да не си получите заплатата на точната дата...бла бла" без това никъде да е упоменато предварително като изискване.
Съжалявам за 100% негативни коментари, но това е само, за да ви спестя главоболията, които тези хорица ми причиниха!