Изи консулт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бизнес парк София, сграда №4, партер&markers=София,Бизнес парк София, сграда №4, партер

Изи консулт ЕООД

Сега нека да Ви споделя в какво точно се състои работата на кораб.
Първо - човешките Ви права там не важат т.е. експлоатацията е макс с една дума робски труд.
Парите са добри, но колкото нито една сума не може да заплати достойнството и здравето Ви.
Работите каквото Ви кажат, аз като night watch трябваше да покрия работата от следене за течове по кораба до печене на кроасанчета и гладене, лишени сте от основно човешко право като сън, спите по-малко от 5 часа на ден, работата е всеки ден, храната е ужасна на вкус и много нискокалорична, отслабвате с всеки изминал ден, отношението към Вас е по лошо от това с добитък, сравнявам го с отношението към прасето 2 дена преди да бъде заклано, нямате свобода на словото, ако кажете нещо което не се хареса на гилдията на кораба(партията) бивате уволнен или заплашени с уволнение, повечето Ви колеги и колежки са от много долна каста(хора без достойнство и чест), някои от тях са с психични отклонения заради липсата на сън и всичко това трябва да го изтърпите(ако можете) за 3000 лева на месец(средно).
Съветите ми са два:
1. Ако сте много закъсал или много жаден за пари и сте готови да продадете здравето и душата си то може да се пробвате да преминете този ад.
2.Ако сте човек с достойнство и цените здравето и принципите си - стойте далеч и вдигнете мерника към всеки който е свързан с тази жестока експлоатативна индустрия.
Лично аз втори път няма да се кача на кораб след преживяният ад. Горд съм със себе си че казах истината в очите на всички долни хорица там и теглих една майна на капитана(който беше със биполярно разстройство на личността).

Вече 2 пъти се качвам на кораб благодарение на изи консулт. Винаги съм получавал каквато информация ми е нужда и съдействие. Помогнаха ми да си намеря най- евтините билети за самолета. Първият път имах проблем с откриването на мястото от където трябва да се кача на кораба а те през цялото време ми помагаха. Изкарах добри пари - получих и хубави бакшиши. Нямал съм проблеми до сега. Много ми е странно че на някой може да са искали пари .. на мен никога не са искали и ми се струва че долните коментари са лъжливи. Аз отначало също бях много притеснен да не ме излъже някой с нещо ама всичко си беше абсолютно точно. Ако ме питате мене просто работата на кораб не е за всеки. .. ако все пак решите да се качите от изи могат да ви помогнат да намерите и изберете възможно най- добрия вариант.

Аз съм доволен. Момичетата бяха учтиви и добронамерени. Качих се за първи път и нямах никакви проблеми. Подготвиха ме за интервюто (кандидатствах за барман). После ми помогнаха да си напиша документите. Единствено ме накараха да чакам малко повече от очакваното време да се кача на кораба, но ми обясниха, че не зависи от тях. Дори ми бяха подготвили карта от къде точно ще ме качат на кораба. Препоръчвам фирмата. Услугите им са си безплатни.Сега мисля да се качвам пак даже с приятелката ми. Пробвайте няма да сбъркате.

Като ти е малко акъла, давай. Може и на мен да дадеш, щом си толкова "дащна"

В отговор на последният коментар , мога да кажа ,че бих предпочела да не давам на агенции Космос и г-н Енчев 300 евро само, за да бъде качена ! Предпочитам коректност , но вие сам си знаете ;)

Последния коментар е най - вероятно от подставено лице от фирмата. Безпочвено плюене срещу конкуренцията. Та фирмите посредници имат нужда от възможно най - много кандидати, това е актив за тях, а ти ми говориш, че искали пари под масата от кандидати...

Относно компанията изи консулт, била съм изпращана от тях на речни кораби и съм много доволна.
За съжаление както гледам вашите коментари тук са много безпочвени, поради причината, че май не сте си прочели повечето договорите.
Аз лично съм имала няколко контракта на речни кораби и НИКОГА не са ми искали пари за това.
Винаги са били усмихнати и отговорни и готови да ми помогнат за пътуването до корабите.
Случвало се е да ми след интервюта малко изчакване до качването на корабите , но ВИНАГИ са ми се обаждали дали съм одобрена или не.
Според мен трябва да има повече агенции като тях , защото съм работила с други във варна като К.... и С... и вземат пари под масата , само за да ти погледнат автобиографията.

Некоректен посредник за работа на речните кораби.Изпращат те някъде само и само да вземат обещаните им пари от работодателят. Изпращат на най-ужасните кораби и най-ужасните позиции и дори не те уведомяват къде точно те изпращат.

Аз също кандидатствах чрез изи консулт за корабите!Колега сподели повече-защо твоят приятел не е заминал ,а са му казали ,че ще заминава?Споделяйте повече информация, за да знаят тези като нас ,които кандидатстват.Моля ви се!Или го кажете целият случай или нищо не ни казвайте,но не така да ни плашите и нас едва ли не!

Здравейте, не съм доволен от въпросната фирма. НЕКОРЕКТНО ОТНОШЕНИЕ, звънят ти по 100 пъти искат да им изпращаш CV на минутата, паспорт и още какво ли не и накрая не ми намериха работа. Персоналът е млад и изключително незапознат с това което предлагат. Да не говори ме, че ме викат за интервю без дори да са ми прочели CV-то и да знаят за каква позиция кандидаствам.
Мой приятел кандидаства за работа на кораб при тях, беше удобрен от компанията работодател обаче така и не замина. От фирмата дори не му се обадиха да го уведомят какво се случва. Хора съветвам ви ако си търсите работа чрез трудов посредник не се занимавайте с въпросната фирма, ще останете подведени и само големи обещания и нищо.