БТЛ Индъстрийз / БТЛ България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30&markers=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30

БТЛ Индъстрийз / БТЛ България

Най-хубавата фирма, в която съм работила до сега! Няма норми, никой не ти виси ма главата, уважават те като специалист, реални осигуровки и заплата НЕТО >1200лв.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете паричките със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Заповядайте на минималните работни заплати и задължителния извънреден труд!

БТЛ е ПОСРЕДСТВЕНА фирма.

Здравейте, бихте ли ми казали приблизително какви са заплатите за длъжността Контрольор качество готова продукция ?
Поздрави

Много яко и аз инвестирам в биткойни. Само дано не гръмне балона, докато се пенсионирам!

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

До Ошо. Краси ти ли си? Ти беше най мотивирания служител такова себе раздаване не съм виждал от другите колеги там. Там са едни послушни мишоци и доносници!

Изобщо някой някога работил ли е на позиция SALES SUPPORT SPECIALIST в тая компания? От няколко години е нон-стоп в джобса тая обява, сигурно ми е бедна фантазията какво се случва в администрацията...

Работех 3 месеца в склада на Кукленско...и в най-неочакваният момент ми казаха чао! Без да се замислят, имаш ли деца, семейство за изхранване, просто ти казват ЧАО и това е. Никаква адекватна обратна връзка. За 850 лв. Склададжия...смях, но въпреки това прие, защотот бях супер мотивиран, исках да се развивам, имах желание...Но не ми позволиха, просто мн диви Непловдивчани има (диви селяни), където правят мръсно...но това беше преди 6 месеца...А сега съм Експедитор, не просто склададжия, и си взимам 1,4 без никакви подли и долни простоти, тако че БТЛ изпуснахте, човек с ЖЕЛАНИЕ! Поздрави на ЧР момичетата ;)