БТЛ Индъстрийз / БТЛ България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30&markers=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30

БТЛ Индъстрийз / БТЛ България

Потвърждавам, че за позицията Sales support specialist никой не набират. Изписана е проформа, за да може най-важният, но най-мързелив отдел да си отчете дейност. Това е и вътрешна информация.

700 лв стартова заплата. Как е?

Приятели ето начин, как да си докарате малко допълнителен пасивен доход. Аз лично съм доста доволен, като си докарвам до 200$ на месец а и не изисква кой знае колко време да стоиш пред компютъра;

Лъскави обяви, сладки приказки, измислени бонуси и загуба на време като ти кажат 700 лв заплата с 10% увеличение на 6тия месец. По-добре отидете в Индия или Афганистан да работите поне заплатите ще са по високи

дали имало изнъвнредни съботи? няма извънредни има задалжителни щото не могат да намерят хора, ама с тия заплати как да намерят. какви са заплатите питате? от 700 до 900. Ако имате више може и 1000 ако лижете къза на шефа може и повече.

всичко в тази фирма е пълна пародия, хора с образование и опит се наемат за ниски позиции, част от мениджърите са напълно неодекватни, мениджър качество завършила технология на захарта и олиото хахаха, ЧР отдела си мисли че наема хора да сглобяват совалки а то се сглобяват кушетки и апарати а сега и маски правят, заплати от 800 до 1000 макс. Системата за работа е първобитна, всичко се разкарва на горе на долу по етажите, играем си на развален телефон. От две години разправят как ще строят завод и са все на първа копка. Там става ако искате да се в града и да отбиете малко време. Даже управителя на бтл вече си направи нова фирма интересно нали??

Моля настоящите служители да споделят мнения за фирмата.
Виждам много обяви, но ми се иска да науча повече за фирмата от самите работници.
Как стои въпроса със заплащането?
Извънредни съботи има ли?

Абсолютна загуба на време, тотална даже!Не си губете времето да ходите по интервюта или да чакате да се обадят.На всяко интервю питат едни и същи неща, не се споменава заплащане и след сума ти разхожданки по интервюта си пускат просто обявите наново.Нивото на комуникация е ниско и непрофесионално.

Заповядайте на минималните работни заплати и задължителния извънреден труд!

Сагласна сам с колежката!!Тук се работи бавно и качествено защото качеството ена парво място и конпромоисни работи несе допускат