БТЛ Индъстрийз / БТЛ България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30&markers=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30

БТЛ Индъстрийз / БТЛ България

Здравейте, бихте ли ми казали приблизително какви са заплатите за длъжността Контрольор качество готова продукция ?
Поздрави

Много яко и аз инвестирам в биткойни. Само дано не гръмне балона, докато се пенсионирам!

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

До Ошо. Краси ти ли си? Ти беше най мотивирания служител такова себе раздаване не съм виждал от другите колеги там. Там са едни послушни мишоци и доносници!

Изобщо някой някога работил ли е на позиция SALES SUPPORT SPECIALIST в тая компания? От няколко години е нон-стоп в джобса тая обява, сигурно ми е бедна фантазията какво се случва в администрацията...

Работех 3 месеца в склада на Кукленско...и в най-неочакваният момент ми казаха чао! Без да се замислят, имаш ли деца, семейство за изхранване, просто ти казват ЧАО и това е. Никаква адекватна обратна връзка. За 850 лв. Склададжия...смях, но въпреки това прие, защотот бях супер мотивиран, исках да се развивам, имах желание...Но не ми позволиха, просто мн диви Непловдивчани има (диви селяни), където правят мръсно...но това беше преди 6 месеца...А сега съм Експедитор, не просто склададжия, и си взимам 1,4 без никакви подли и долни простоти, тако че БТЛ изпуснахте, човек с ЖЕЛАНИЕ! Поздрави на ЧР момичетата ;)

Започнах в фирмата на 650 лва от нямане накъде и след един мсец ни казват че шефа напуска по коледа. Голямата фирма има повече шефове от работниците и половината не знаят какво правят. Като излизам да пуша само някакви клюки само колко хора напускали постоянно и сега другата година февруари се чакало пак да съкращавали доста хора.

Кандидатствам за работник в склад, кажете какво заплащане да очаквам. Единствената информация в интернет за заплатите в тази фирма е една стара статия на този адрес https://www.capital.bg/biznes/kompanii/2017/08/25/3029941_cheshko_ot_plovdiv/ че през 2016 средната заплата в Бтл е била 2300 лв. Наясно съм, че няма как да очаквам като склададжия да взимам тези пари, но нещо поне като 1300-1500 лв? Гледам имат офиси по цял свят голяма фирма, макар че мненията тук нещо са лоши.

Имиджът на компанията за секунди бе сринат от демонстративно пренебрежителното отношение на човек от "висшия мениджмънт" на финалното интервю. Достатъчен стимул да не се престарава човек и да не очаква кой знае какво въпреки "заветното да" от великата компания . Изключителна снобарщина, комплексарски критики към новонаетите служители с цел определени личности да се самоизтъкнат и по Бай Ганьовски да демонстрират компетентност.
Умереното натоварване и сходна за гр. Пловдив заплата биха могли да залъжат заблудени отчаяни душици да се раздават на макс като за последно. В случай че не ви е проблем да са правите на шут, обичате сапунени сериали и двуличието ви вдъхновява- това е идеалната работна среда да вас.
Единствените по-специални привилегии,които може да очаквате са безплатно кафе,вода от машина с некачествен филтър(минералната все пак излиза скъпо),обилно захранване на аванта,най-вече на прословутите тийм билдинги...Стига да сте дастатъчно безлични да изтърпите евтиния цирк и послушно да участвате в него.
Никой кадърен,образован и амбициозен млад човек не би намерил мястото си в работна среда-тип кокошарник и не би издържал да го третират като малко дете особи с нестабилна психика и страдащо самочувствие :)
Ценете себе си! Винаги имате като избор нещо много по-добро от бтл.

Напуснах преди няколко месеца,но мога да кажа,че по-объркано ръководство не съм виждал.Постоянно се сменят правилата,системите и методите на работа.А за извънредния труд е вярно.В края на миналата година ви се даваше възможност за работа без почивен ден.