БТЛ Индъстрийз / БТЛ България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30&markers=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30

БТЛ Индъстрийз / БТЛ България

Започнах в фирмата на 650 лва от нямане накъде и след един мсец ни казват че шефа напуска по коледа. Голямата фирма има повече шефове от работниците и половината не знаят какво правят. Като излизам да пуша само някакви клюки само колко хора напускали постоянно и сега другата година февруари се чакало пак да съкращавали доста хора.

Кандидатствам за работник в склад, кажете какво заплащане да очаквам. Единствената информация в интернет за заплатите в тази фирма е една стара статия на този адрес https://www.capital.bg/biznes/kompanii/2017/08/25/3029941_cheshko_ot_plovdiv/ че през 2016 средната заплата в Бтл е била 2300 лв. Наясно съм, че няма как да очаквам като склададжия да взимам тези пари, но нещо поне като 1300-1500 лв? Гледам имат офиси по цял свят голяма фирма, макар че мненията тук нещо са лоши.

Имиджът на компанията за секунди бе сринат от демонстративно пренебрежителното отношение на човек от "висшия мениджмънт" на финалното интервю. Достатъчен стимул да не се престарава човек и да не очаква кой знае какво въпреки "заветното да" от великата компания . Изключителна снобарщина, комплексарски критики към новонаетите служители с цел определени личности да се самоизтъкнат и по Бай Ганьовски да демонстрират компетентност.
Умереното натоварване и сходна за гр. Пловдив заплата биха могли да залъжат заблудени отчаяни душици да се раздават на макс като за последно. В случай че не ви е проблем да са правите на шут, обичате сапунени сериали и двуличието ви вдъхновява- това е идеалната работна среда да вас.
Единствените по-специални привилегии,които може да очаквате са безплатно кафе,вода от машина с некачествен филтър(минералната все пак излиза скъпо),обилно захранване на аванта,най-вече на прословутите тийм билдинги...Стига да сте дастатъчно безлични да изтърпите евтиния цирк и послушно да участвате в него.
Никой кадърен,образован и амбициозен млад човек не би намерил мястото си в работна среда-тип кокошарник и не би издържал да го третират като малко дете особи с нестабилна психика и страдащо самочувствие :)
Ценете себе си! Винаги имате като избор нещо много по-добро от бтл.

Напуснах преди няколко месеца,но мога да кажа,че по-объркано ръководство не съм виждал.Постоянно се сменят правилата,системите и методите на работа.А за извънредния труд е вярно.В края на миналата година ви се даваше възможност за работа без почивен ден.

"Най сигурната фирма" работиш 4 години като луд извънредно понякога и без почивка и за награда когато трябва да ти се отблагодарят те уволняват

"Великата" фирма уволни за един ден 100 човека аз съм една от уволнените работнички. На координаторите по отдели им е била дадена бройка на хора от техния отдел които да посочат за уволнение ако нямаш висока производителност или просто не ги кефиш влизаш в бройката после те дават имената на шефовете и те ги придвижват към чехия за окончателно потвърждение. Всичко е било подготвено предварително хората за уволнение са се знаели дни преди това но всички по веригата са инструктирани да мълчат. И идваме ние на работа този ден и гледаме хора охрана пред отделите и не знаем какво става. И почват да ни привикват една по една и още преди обед над 100 човека чао и на борсата.

правете му сметката с какви хора работете

Имам наблюдения върху фирмата в продължение на години. Нищо с което се опитват да омаят хората не съществуват.Нито по-различната работна атмосфера, нито уважението, нито подкрепата. Тази фирма се превърна в цирков спектакъл,в който може да се само клоун, нищо друго. Показват най-открито неуважение към хората, без значение дали си работник, специалист или началник. И го правят по най-подлия и помиярски начин. Ако успея да спася поне един кадърен човек от пародията на БТЛ ще е достатъчно.

Здравейте, аз съм бивш служител на фирмата. Това място не е за хора, които търсят сигурност и дългосрочи отношения. Политиките и стратегиите се сменят през месец-два. Всички служители в тази фирма са бушони и никой не знае, кога ще изгърми. Бягайте далече!Фирмата не си заслужава да си търкате обувките, за да отидете на тяхната "топ локация", в Пловдив и да работите за тях.

Под 1500 лв няма.

Някой може ли да каже как вървят заплатите за различните длъжности? Каква е ситуацията във фирмата като цяло?