БТЛ Индъстрийз / БТЛ България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30&markers=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30

БТЛ Индъстрийз / БТЛ България

Работя там повече от година и нямам сериозни забележки. Отношението на ръководството е добро - не са главозамаяни, добри земни хора. Колегите от всички отдели са по същич начин, фирмата е като голяма семейство и нивото на общуване е високо. Приятна работна атмосфера като цяло, има динамика, но няма стес причинен от неприятни хора. По обява съм започнал, не съм препоръчан от никого. Не много след кандидатстването (7-8 дни), после и между интервютата също минаха не повече от 3-4. Каквото се разбрахме като работно време и пари си го спазват, няма условности словестни договорки и подобни. Добра фирма е БТЛ, доста по-напред от българските, спазва се кодексът на труда без изключение.

Имам въпрос. В BTL въобще наемат ли от обявите, които пускат или работят само с препоръки и връзки. Тъй като отговарям за дадена позиция на 100% и дори не съм поканен на интервю. Просто питам, за да не чакам излишно, както и другите кандидати .Благодаря !

Пиша като служител, който е работил 5 години във фирма БТЛ.
Фирмата предлага добри условия на труд, но трябва да си увеличат малко заплащането на повечето нива във фирмата.
Нека се замислят хейтърите в колко склада са виждали да се осигурява отопление, да е толкова почистено, подредено и дори ухае на свежо.
Относно 13-та заплата аз лично я получавах, явно съм си я заслужил(не съм ухажвал Веско) :)

Има уважение от ръководството към всеки един служител, без значение на каква позиция е!

Относно нападките към Веско, има си тръба ....ползват му я , не завиждайте :) ако беше търговец щеше кривите дърва ще ти ги продаде на кубик, а мокрите на килограм, и ще те убеди, че си ги взел на сметка.

Сега някои ще пишат, защо си напуснал, след като е толкова хубаво в Бтл
Исках промяна, развитие и бях преценил, че в Бтл няма да я получа, и според мен това е правилния начин, а не да плюеш наред в сайтовете или всеки ден да ходиш на работа с думите "съсипахте я тази държава"

Успех на всички!

Привет,

Какво ви е мнението за административните позиции в Пловдив, в частност позицията customer service specialist, заплащане, отношение на мениджмънта и т.н.

Благодаря предварително за бързите отговори !

Чудесна идея, българско изпълнение! Най-точното определение за това дружество. Работа има за производството, администрацията обикновено си клати краката. При заплащането е обратното - администрацията взима прилични пари, за сметка на производството. Шуробаджанащина на много високо ниво. Ако не си класен гъзолизец, трудно ще се издигнеш до по-високо ниво; не дай си Боже и да си жена, тогава е почти невъзможно. Обичат да придърпват хората с празни приказки и невероятните им тиймбилдинги по 1000 пъти в годината. На който му харесва да взима някви задоволителни пари и ще се радва да ходи на палатки и тиймбилдинги, работата е точно за него. Тези от Вас, които искат да работят и да се развиват обаче, по-добре да се ориентират към друга фирма.

Хора, нямате си на представа как ме спасихте.
От сайта на BTL и аз се зарибих да кандидатствам при тях за работа.
Интересното беше, че работят с външни агенции за подбор на персонал, а си имат техен кариерен център.
Казах си- защо ли ще използват услугите на външни организации като самите те не си подбират кадрите.
От написаното дотук разбрах какво става и,че това е поредният семеен пловдивски балон.
Използват едни измамници Adecco, като взаймно се крият един зад друг.
Кандидатствам за оператор производство и нито от Adecco, нито от НР ми обясниха на практика какво ще работя.
Така разбрах, че нещо се крие и най- вероятно е аз да работя, където има дупки за запълване.
Никъде в обявите им не се споменава и заплата.
Отидох на място във фирмата и видях изтормозените лица на служителите. Разговарях с една жена от Пещера и тя ми обясни, че взимат предимно гимназисчета и студенти, за да минат по-тънко. Другите служители са на заплати под тези в системата на Чистота-та примерно. Срам и позор за България. Роми с 3-ти клас да взимат по- високи заплати от знаещи и можещи хора. Всеки, който поне има малко останала чест в себе си ще напусне. Имах всички тези съмнения, които споделихте и съм благодарен, че ме спасихте. Аз найвникът съм тръгнах с висше образование да кандидатствам при тях. Леле, каква грешка щях да направя. Благодаря Ви отново.

от началото на годината досега са напуснали над 40 човека много от коиот далгогодишни служители.мисля че това говори достатачно. в момента търсят много хора в джобса е пълно с техни обяви защото всяка седмица напускат по няколко човека. заплаштането е много зле за плодвив затова хващат шарани от околните села или по далеч затова си рпавете сметка с какви хора ще работете. главно селяни. имайте предвид че и шефовете са нагли и тъпи. големия шеф в тази фирма се казва васил каравасилев лесно ще го познаете има една мазна усмивка. около него шефчетата са негови приятели и познати много тъпи и некадърни но с голямо самочувстсвие. работи се извънредно отношението е лошо към работниците. гледат с всичко да минат метър. ако трябва да избирате между тази фирма и друга не се колебаете. големите пари и големите бонуси ги взимат шефовете а на работниците хуи. сложили са няколко момичета ейчарки които да зарибяват по телефона новите кандидати. ако не вярвате пробвайте да изкарате един месец. започнвате на една позиция но ще вършите и друга работа и то много.

Кандидатствах по обявата за sales support specialist за гр. Пловдив. Може ли някой, който знае малко повече за позицията, да сподели мннение?

Какво ви е мнението за Станислав Дамянов от София?

Оня още ли продава амфори из фирмата?
За София не знам, ама за Пловдив бегай.
Само курваци и фенове на ефтиното бело.