БТЛ Индъстрийз / БТЛ България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30&markers=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30

БТЛ Индъстрийз / БТЛ България

Положението е трагично. Шуробаджанащината е навсякъде. Семейства, роднини и т.н. са с привилегии. Мизерни отношения между служители. Постоянни лъжи от мениджмънта.
Гаражно производство, продават лади на цената на s класи.
Нищо чудно да гръмне балона след време.
Идеално за хора, който им се тъпче на едно място и не желаят да се развиват.

НИКОГА, АМА НИКОГА НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ С ТАЗИ ФИРМА.

Какъвто си неграмотен, и 400 лв са ти много.

Фирмата дава малки заплати,след като ме разкарваха да ходя 3 пъти на интервю,ми казаха че ще ми дават 540 и 60 лева валчер за храна.да бяха започнали първо с това.за мен неси струва да пътувам с моя автомобил да си осигурявам аз храна и накрая на месеца какво ще излезе?

Какво стана с въпросния и споменаван много пъти ,,карата" след като се отказах окончателно да им ходя на интервютата ми е интересно какво се случва с този човечец да ли успя да намери най-кадърният работник или е още в търсене на подходящ лабораторен плъх с ниско самочувствие и голям интелект.
Поздрави и на трифчо сигурно ако той водеше интервюто щях да имам по-голям шанс, чувал съм легенди за него ма вече не бил в играта казват, повече наблягал на кухнята.

За феовете в БТЛ Пловдив важи в пълна сила "синдромът на тъпия шеф".

1. - Тъпият шеф, който не може да направи предприятието си достатъчно печелившо, че да дава добри заплати (~20% от случаите);
2. - Тъпият шеф, който печели достатъчно, но не иска да споделя спечеленото с работниците си, понеже "такъв е пазара" и просто защото може (~80% от случаите).
3. - Тъпият шеф, който дава прилични заплати, но във фирмата му има шуробажданащина, интриги, скрити кардинали, необективна оценка и тотално необективно кариерно развитие (~30%)

Броят на процентите надхвърля 100, защото някои от шефовете отговарят на повече от един критерии.

БТЛ покрива напълно т.2, и гони да изцеди максимума от т.3

Да Ви питам Димитър Узунов още ли работи там.

Защо по дяволите ме викате В СЪБОТА на измисленото си обучение, а не ми плащате ЗА ТОВА? Да си губя времето, докато слушам неща, които и без друго знам, или няма да ми влязат в употреба.

Направо си плачете за Трудова Инспекция.

Eй Веско Каравасилев, за никакъв мениджър не ставаш! Хората само напускат защото си некомпетентен. Продължавай да назначаваш некадърните си приятели, а те след това назначават некадърните си роднини. Да събереш цялата фирма всички хора да се подпишат, че не работят втора работа заради оня Юмерски дето назначи баща си на работа а той самия продължава да си работи втората работа. Веско Вско, Добре че шефовете ти са далеч за да не те виждат какви глупусти правиш и как сасипваш цялата фирма с некадърния си мениджмътн.

Най-много от атмосферата в БТЛ ми харесва как трябва да ходя в тоалетна която се отключва с чип и колко е голямо пространството за хранене. Ако влязат вътре 5 човека и не можеш да се разминеш.
Заплатите си стоят на едно ниво и няма мърдане.
Обученията също. Имат някакво измислено обучение в Техническия ... Пълен смях. Това в кръжок по трудово ще се научи повече.
Като цяло добри намерения и изпълнение по български ... Пълен смях!
Аз нямам време за губене. В тоя живот трябва да се бачка, да се доказваш и да вървиш нагоре. В БТЛ няма как това да се случи.
Имам още 15тина дена от предизвестието и им казвам Ариведерчи