БТЛ Индъстрийз / БТЛ България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30&markers=Пловдив,бул. Пещерско шосе 30

БТЛ Индъстрийз / БТЛ България

Привет,

Какво ви е мнението за административните позиции в Пловдив, в частност позицията customer service specialist, заплащане, отношение на мениджмънта и т.н.

Благодаря предварително за бързите отговори !

Чудесна идея, българско изпълнение! Най-точното определение за това дружество. Работа има за производството, администрацията обикновено си клати краката. При заплащането е обратното - администрацията взима прилични пари, за сметка на производството. Шуробаджанащина на много високо ниво. Ако не си класен гъзолизец, трудно ще се издигнеш до по-високо ниво; не дай си Боже и да си жена, тогава е почти невъзможно. Обичат да придърпват хората с празни приказки и невероятните им тиймбилдинги по 1000 пъти в годината. На който му харесва да взима някви задоволителни пари и ще се радва да ходи на палатки и тиймбилдинги, работата е точно за него. Тези от Вас, които искат да работят и да се развиват обаче, по-добре да се ориентират към друга фирма.

Хора, нямате си на представа как ме спасихте.
От сайта на BTL и аз се зарибих да кандидатствам при тях за работа.
Интересното беше, че работят с външни агенции за подбор на персонал, а си имат техен кариерен център.
Казах си- защо ли ще използват услугите на външни организации като самите те не си подбират кадрите.
От написаното дотук разбрах какво става и,че това е поредният семеен пловдивски балон.
Използват едни измамници Adecco, като взаймно се крият един зад друг.
Кандидатствам за оператор производство и нито от Adecco, нито от НР ми обясниха на практика какво ще работя.
Така разбрах, че нещо се крие и най- вероятно е аз да работя, където има дупки за запълване.
Никъде в обявите им не се споменава и заплата.
Отидох на място във фирмата и видях изтормозените лица на служителите. Разговарях с една жена от Пещера и тя ми обясни, че взимат предимно гимназисчета и студенти, за да минат по-тънко. Другите служители са на заплати под тези в системата на Чистота-та примерно. Срам и позор за България. Роми с 3-ти клас да взимат по- високи заплати от знаещи и можещи хора. Всеки, който поне има малко останала чест в себе си ще напусне. Имах всички тези съмнения, които споделихте и съм благодарен, че ме спасихте. Аз найвникът съм тръгнах с висше образование да кандидатствам при тях. Леле, каква грешка щях да направя. Благодаря Ви отново.

от началото на годината досега са напуснали над 40 човека много от коиот далгогодишни служители.мисля че това говори достатачно. в момента търсят много хора в джобса е пълно с техни обяви защото всяка седмица напускат по няколко човека. заплаштането е много зле за плодвив затова хващат шарани от околните села или по далеч затова си рпавете сметка с какви хора ще работете. главно селяни. имайте предвид че и шефовете са нагли и тъпи. големия шеф в тази фирма се казва васил каравасилев лесно ще го познаете има една мазна усмивка. около него шефчетата са негови приятели и познати много тъпи и некадърни но с голямо самочувстсвие. работи се извънредно отношението е лошо към работниците. гледат с всичко да минат метър. ако трябва да избирате между тази фирма и друга не се колебаете. големите пари и големите бонуси ги взимат шефовете а на работниците хуи. сложили са няколко момичета ейчарки които да зарибяват по телефона новите кандидати. ако не вярвате пробвайте да изкарате един месец. започнвате на една позиция но ще вършите и друга работа и то много.

Здравейте!
Кандидатствах по обявата за sales support specialist за гр. Пловдив. Може ли някой, който знае малко повече за позицията, да сподели мннение?

Какво ви е мнението за Станислав Дамянов от София?

Оня още ли продава амфори из фирмата?
За София не знам, ама за Пловдив бегай.
Само курваци и фенове на ефтиното бело.

Някой може ли да даде информация за условията в R&D в София?! Интересува ме какви пари дават? Как са отношенията в екипа и какво точно правят?
Имат обяви, търсят хора..., но заслужава ли си?

Напуснал съм и ми звънят от агенция да ходя на интервю. Браво!

Изключително некоректно и дискриминационно отношение към кандидатите в София.
На техническото интервют казват "вземаме те, утре ще ти пратим оферта", а на другия ден се обажда HR-a да каже, че не те вземат - справяш се добре, но си на неподходяща възраст.
Ами ако си бях подал молбата предишния ден, когато казаха, че ме вземат?
В нормална държава щяха да вкарат някого в затвора за това, защото освен дискриминация има и подвеждане.