Интеруут България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. "Цариградско шосе” No 115Г, бл. бизнес сграда "Мегапарк", ет. 1&markers=София,бул. "Цариградско шосе” No 115Г, бл. бизнес сграда "Мегапарк", ет. 1

Интеруут България

Позицията рецепционист - седиш на вратата зад едно бюро и приемаш пратките, организираш събития в разни стаи за срещи, вдигаш телефона като кол център и това всичкото за 600 лв. Гнусна работа за без пари.

Вие си мислите, че интерут е добре? Сравнено с всичките големи и не толкова големи компании, Интерут е НАЙ-ПРОПАДНАЛАТА компания на пазара в България! Да не споменаваме мениджмънта, който в българската си част е отврат. Няма ден в който да няма някоя интрига или простотия. Обучения няма, трябва човек да се оправя сам. Работа има много, пари няма. Всички простотии, които ги разправят на интервюто, после се оказват лъжа. НЕ ХОДЕТЕ ТАМ, защото после ще е късно да се отказвате.

Здравейте, искам да попитам някой знае ли нещо за пзоицията на Рецепционист/Офис координатор?

Ще се изкажа от позицията на настоящ служител. Мненията малко по-долу са леко преувеличени, но няма спор, че са написани и много истини.
- Мениджмънта се състои предимно от изключително некомпетентни технически лица, които не притежават и елементарни лидерски умения. Много е трудно да се работи така.
- Заплащането на средния служител е доста под пазарните нива. За мениджмънта може би не е така.
- Натоварването не е чак толкова много (зависи от отдела), но работата е безобразно скучна и противна. Човек затъпява жестоко, работният ден е безкраен. Не съм бил в друга фирма с толкова ужасна работа. Организацията е под всякаква критика също, цари хаос.
- Уважение - забравете. Мениджмънта прави мили личица, когато работата е свършена, но като цяло това е лицемерщина. А ако не е свършена работата (може да не е точно по ваша вина) дупе да ви е яко, ще се държат като с кучета с вас.
- Развитие - почти никакво, много трудно израстване в длъжност, мизерни финансови повишения (50-100 лева на година) и то не за всички.
- Придобивки - никакви, ваучери храна за 60 лева, но ако това някой изобщо го брои за нещо.
- Местоположение - ок е, може би от най-хубавите неща за фирмата
- Работно време - от 9:00 до 17:30 с половин час обедна. За мен поне е супер, лошото е, че често може да се налага да бачкате до късно. Но като цяло това, че е до 5:30 официалното работно време е доста яко.
- Колеги - има пичове, има умни хора, но има и много брутални селяндури.Не очаквайте да работите с високоинтелигентни хора, все пак работата е супер тъпня и се наемат масово бачкаторчета (тъп, да не иска пари, да е доволен от всичко, да скланя глава, да не иска развитие и израстване)

Най-лошото място на което човек може да работи. Покъртително отношение към хората. Единственото нещо, което е хубаво, това са парите, които взимаш на края на месеца, ако 800лв са добри пари. Никога няма да се върна там.

Аз мога да кажа, че интервюто ми се водеше от много надменни хора. Държат се с теб като с боклук. Това е нищо сравнение с това, което човек вижда, когато започне работа. Една дупка пълна с лицемери. Всичко по-долу написано е истина и нищо повече от истина. Затова повечето хора се изнесоха. И ще продължават, докато не останат само лицемерите и подмазвачите, които да работят, ако могат де.

Заплащане -3: Под средното за пазара
Уважение -4: Никакво уважение. Ако работиш, дават още повече работа. Ако не работиш, не те закачат, защото знаят, че толкова си можеш.
Привилегии -4: Освен безплатния телефон, когато си oncall и ваучерите за ядене, които ти стигат за има-няма една седмица.
Фирмена сигурност -4: Като гледам как уволниха хората от Прага, няма сигурност в тая компания.
Натоварване -5: Работата е до изнемогване. Нямаш време дори да ходиш да обядваш.
Потенциал -5: Ако не лижеш гъзовете, няма просперитет. Може да си най-тъпото парче в тази фирмичка, но ако целуваш на който трябва, ти си цар/царица.
Колеги -3: Има и готини, но са малко.
Работна среда -4: Мястото е супер сиво и мрачно, освен ако не си на втория етаж.

Имайте предвид, че в тази компания работят хора, които никога не са виждали такава бизнес сграда, англичани за мениджъри и големи монитори за мониторинг. На тези хора самочувствието им е до небето и може да очаквате много неприятни неща от тях.

За Танчето няма какво да се коментира, защото е под достойнството на такъв плужек да се обръща внимание. Ако започвате работа там, имайте си едно наум. Комплексари с голямо самочувствие има много в тази фирмичка. Те се толерират от мениджмънта, който всъщност му е през оная работа, важно е да има хора, които да работят за без пари.

Стига бе, Танчето си лапа на определени хора (то трябва да си се намразил де, че да го позволиш, щото е супер грозотия) и който й целува задника, той просперира. Който иска да работи в тая фирма, трябва да умее да харесва грозотии, да се подмазва и да има супер стабилна психика. А за тея пари дето дават, въобще не си заслужава.

Супер пи@@ива фирма със супер измислени герои. Абсолютно никакъв потенциал за развитие. В тая фирма оцеляват само мазньочите. Цяло щастие е, че още не са разбили кратуната на някой там, защото простотия много се е събрала в тая скапана фирмичка.

Казаните неща по-долу от гневни и не-гневни личности е 100% оправдано.

В тази компанийка работят предимно хора без и с незначителен опит, за оправдани и не-оправдани жълти стотинки.

От другата страна - есктремно необразован, неопитен мениджмънт, който няма грам понятие как се ръководят хора, що е това човешко отношение, що е това мотивация, що е това кариерно развитие и т.н. Прибират балите с парите, бонусите и те лъжат в очите.

Няма да изпадам в конкретики за случки и хора, че знае ли човек.. някой ден може да се поправят.

Не препоръчвам за млади/стари, опитни/неопитни тази компания. Да знам, ще кажете ама то е криза, трябва стаж.. Не бе хора, не си го причинявайте..